• Ani po třech týdnech nemám nic. Nejprve údajně nepřipsaná platba. Přitom zboží hrazeno v den nákupu. Zaslán doklad o platbě a že strany obchodu ubezpečení, že hned odešlu. Po týdnu ubezpečení, že už odesílání, prý problém s dodavatelem. Dalších pět dní a stále nic.
    • Obchod sám o sobě nekomunikuje. Dovolat se je problém, buď nikdo nebere a nebo odmítne hovor. Když jsem se prvně dovolal, pán na mě spustil, že jsou v práci jen dva a že nestíhají vše řešit.
    • Po týdnu mi to vzal někdo jiný, ale příslib odeslání také nedodržen.

Minimální komunikace, jen výmluvy a sliby. Zboží stále nemám. Tři dny mám potvrzení o přijatých datech u dopravce, ale zboží stále není na cestě.

• Pozdní dodání po urgencích.
    • Zboží rozbité a zfušované.
    • Reklamace bez reakce.

Objednala jsem si hrnek, dodání zboží trvalo po urgencích 3 týdny. Potisk hrnku je celý zbarvený do růžova, přitom růžová barva tam vůbec neměla být, hrnek přišel rozbitý, protože balík nebyl vyztužený, takže mi je k ničemu. Reklamace bez reakce. Katastrofa.
    Objednávala jsem z tohoto obchodu před 3 lety a to bylo v pořádku. Z toho důvodu jsem si nepřečetla recenze a co tady čtu, tak podvedli už spoustu lidí.

• Zboží jsem zaplatila a dostala zprávu, že bylo odesláno do výdejního místa, ale tam nedorazilo. Telefonní číslo uvedené v kontaktech e-shopu nikdo nebere. Nespolehlivý obchod. Možná i podvodníci.

Vyvarujte se nákupu na tomto e-shopu.

• Po vytvoreni objednávky potisku hrníčku , mi přišlo na email její storno, bez udání důvodu. Když jsem si do obchodu zavolal co se děje, v čem je problém, tak mi řekli že mojí zakázku prostě nechtějí dělat, nic bližšího. Ať to tedy obchod nenabízí, když se jím to nechce nebo nevyplatí dělat.

Objednávku mi obchod stornoval kvůli datumu pozadovane dodávky., která byla na výběr při vyplňování formuláře. Když jsem volala, aby tedy objednávku obnovili a zboží poslali až bude kompletní, tak mi pan na lince řekl, ze si to mám objednat jinde a ze objednávku proste stornoval. Byl nepříjemný a arogantní. Když jsem se tedy vrátila zpet do obchodu, kde jsem mimo jiné před tím trávila hodinu výběrem, byly ceny za zboží uplne jiné, přibližně o 15% dražší.

• Neposlali zboží ani po urgenci.
    • Na internetu spousta referencí, jak berou jen peníze, ale neposílají.

Maximiálně nebezpečný obchod, nedoporučuji nic objednávat. Berou peníze, nezasílají zboží. Na webu mají spoustu negaitivních referencí (viz jejich Facebook, web vasestiznosti.cz a další).

Katastrofa. Objednávka odeslána, platební pokyny nepřišly, objednávka najedonou zrušena, na dotaz "proč? " žádná odpověď. tragédie. Nikdy více.

• poměrně přehledná nabídka
    • dibré ceny

Chtěla jsem objednat kokardy na výstavu..Objednala jsem jen malé množství,abysme viděli jak výrobek ve skutečnosti vypadá a barvy.Omezení min.množstvím tam nikde není..Přišlo mi i potvrzení objednávky,shrnutí co jsem objednala atd. ,platba na dobírku.Ráno jsem zjistila že cca 10 minut po potvrzení objednávky přišlo storno objednávky.Tak jsem napsala dotaz,proč stornovali,ale odpověď žádná,no jsem ráda že jsem nic neplatila dopředu,bůhví,jestli bych ty peníze někdy viděla..

Obchod nabízí možnost zvolit si termín dodání. Potvrdí termín a zašle návěstí kde je možnost zásilku sledovat. Potom je stav zásilky ve stavu čekáme na předání zboží. Dny ubíhají ....... a nic se neděje....

• Neraguje na emaily.
    • Telefony nezvedají nebo po chvívi típnou.
    • Zadržují peníze.

Zatím nejhorší eshop, jaký jsem poznal. V systému se tváří, že je vše vyřízené, ale zboží na Zásilkovnu nedodali. Nereagují a dělají mrtvého brouka. Soudě podle další recenzí na jiných platformách nejsem jediný.

Nedoporučuji, potřebuji pouze doposlat fakturu, řeším to už 3 týdny.
    Telefon mi z asi 15 pokusů o volání v různých dnech a hodinách vzali pouze 1 - nějaký nepříjemný arogantní blbec, který slíbil, že fakturu dopošle. FURT JI NEMÁM. Katastrofa. Větší mamrdi tam pracovat nemohli. Asi se zajedu podívat osobně.

• Zřejmě pěkní lháři
    • Nedoručeno

Objednala jsem si jmenovky. Ze začátku se to jevilo jako běžný obchod. 31.1. poslali email že odeslali objednávku přez Zásilkovnu. Dnes je 6.2. balíček nikde a v trasovacím formuláři zásilkovy je, že obchod jim zásilku stále nedodal,aby ji mohli doručit. Na můj email co se děje nereagovali.Reakce přišla až na můj další email ( STORNO),který jsem poslala po shlédnutí negativních recenzí se stejnou skušeností jako mám já.A to jsou jen samé výmluvy.Vyhněte se jim obloukem.

Poslali jiné zboí než jsem měla objednané,zboží bylo poničené,slíbili,že zavolají ,nikdo se neozval a ani na dopis nereagovali.

• volal jsem ohledně upřesněníobjednávky, arogantní pán mi řekl, že ho zdržuju a stornoval mi objednávku
    • Firma absolutně nekomunikuje - poslány dva emaily a odpověď žádná
    • Pokud se podíváte na recenze i jinde, tak zjistíte že jsem nebyl výjimka

Tato firma má spoustu podobných eshopů, kde je to v bleděmodrém to samé. Pro odhalení zkoumejte sídlo firmy. Je spousta firem v tomto oboru, tato má sice o něco lepší ceny, ale nestojí to za to.

• Neprijemne neprofesionalni jednani ze strany obchodu

• nereagují na e-maily
    • neodesílají zboží, i když tvrdí že ano
    • arogantní pán na telefonu, který na vás pouze křičí

VYHNĚTE SE OBLOUKEM TOMUTO OBCHODU!!!
    Jedná se o podvod. Objednáno začátkem prosince, do dnešního dne nebylo nic doručeno, na stránkách ve stavu objednávky je jako vyřízeno. Pokud se už tedy dovoláte, pán je velmi arogantní, lže, že již bylo odesláno a bude doručeno zítra, tohle tvrdil už mnohokrát. Přes zákaznickou linku zásilkovny mi bylo potvrzeno, že balíček nebyl dodán. Když jsem žádal o odstoupení od smlouvy, další řev do telefonu a následně to položil. Již podávám podmět na ČOI

Bohužel nemohu obchod doporučit, zboží jsem objednala 1.12. hned zaplatila, kdy mi 4.12. přišlo potvrzení a od té doby se nic nedělo. Můj požadavek, že má být zboží doručeno do 15.12. i přes upozornění(19.12.) byl zcela bez odezvy. Po telefonu (20.12.) jsem byla ujištěna, že budou toho dne odesílat a do Vánoc zboží jistě přijde.
    Pochopila bych, kdyby mi řekli, že nestíhají, to se bohužel nestalo.
    Pro mě velké zklamání.

Objednal jsem si zboží v pondělí a dal jsem si termín doručení v pátek.jelikoz jsem.neobržel během.tydne,ze na zakázce.se.pracuje,tak jsem onen pátek k vám volal v jakem stadiu je moje objednávka.S takovou arogantnosti toho"človeka"ktery zvedl telefon jsem se ještě nesetkal!!!zděleni jako"a co jste si myslel pane,jsou vánoce, to my nemůžeme stihnout!místo toho,aby se pokusil navrhnout prodloužení termínu dodání,jak sám podotknul,jsou Vánoce,tak zbývalo ještě 7 dní, prostě řekl,tak vasi objednávku stornujem,že?já byl na začátku slušný, ale toto stupidní chování tohoto zaměstnance vaši firmy mě vytočilo jak nikdy a řekl jsem mu svoje,neboť na takové arogantní jednání opravdu nejsem zvyklí.už nikdy více.naštěstí jsem ještě ten den zboží objednal u jiné firmy a včera mi to bylo doručeno,a taky za 5 dni,co jsem chtěl u vás.

• Balík doručen na jinou adresu.

• doručení nekompletního zboží
    • nulová kom

Zboží bylo sice doručeno rychle, nicméně soška byla bez objednaného (a zaplaceného) štítku, což ztrácí smysl, takže objednávku za téměř 500 Kč můžu hodit do koše. Za dopravu si navíc účtují 150,- Kč s tím, že je to jedna fixní cena pro velké i menší objednávky... Zajímavé je, že při poptávce pán telefon zvedl, po doručení mi už telefon nezvedá a na maily neodpovídá.. Rozhodně nedoporučuji!