• volal jsem ohledně upřesněníobjednávky, arogantní pán mi řekl, že ho zdržuju a stornoval mi objednávku
    • Firma absolutně nekomunikuje - poslány dva emaily a odpověď žádná
    • Pokud se podíváte na recenze i jinde, tak zjistíte že jsem nebyl výjimka

Tato firma má spoustu podobných eshopů, kde je to v bleděmodrém to samé. Pro odhalení zkoumejte sídlo firmy. Je spousta firem v tomto oboru, tato má sice o něco lepší ceny, ale nestojí to za to.

• Zbozi objednane pro koncem kvetna 2023 nikdy nedorazilo. Nekomunikovali, sproste jednani a teprve po predani cele zalezitosti policii CR vratili platbu 8 mesicu po objednani zbozi!!

• Neprijemne neprofesionalni jednani ze strany obchodu

• nereagují na e-maily
    • neodesílají zboží, i když tvrdí že ano
    • arogantní pán na telefonu, který na vás pouze křičí

VYHNĚTE SE OBLOUKEM TOMUTO OBCHODU!!!
    Jedná se o podvod. Objednáno začátkem prosince, do dnešního dne nebylo nic doručeno, na stránkách ve stavu objednávky je jako vyřízeno. Pokud se už tedy dovoláte, pán je velmi arogantní, lže, že již bylo odesláno a bude doručeno zítra, tohle tvrdil už mnohokrát. Přes zákaznickou linku zásilkovny mi bylo potvrzeno, že balíček nebyl dodán. Když jsem žádal o odstoupení od smlouvy, další řev do telefonu a následně to položil. Již podávám podmět na ČOI

• Provedení objednaného zboží a rychlost dodání

Bohužel nemohu obchod doporučit, zboží jsem objednala 1.12. hned zaplatila, kdy mi 4.12. přišlo potvrzení a od té doby se nic nedělo. Můj požadavek, že má být zboží doručeno do 15.12. i přes upozornění(19.12.) byl zcela bez odezvy. Po telefonu (20.12.) jsem byla ujištěna, že budou toho dne odesílat a do Vánoc zboží jistě přijde.
    Pochopila bych, kdyby mi řekli, že nestíhají, to se bohužel nestalo.
    Pro mě velké zklamání.

• hezky vypadající štítky
    • nepřišla kompletní objednávka
    • přišlo jiné zboží
    • obchod nekomunikuje
    • křivě nalepené štítky
    • dluží mi peníze za nedoručenné zboží

Objednávka mi dorazila bez jedné sošky za 200 kč. Štítky jsou pěkné ,ale byli křivě a nedostatečně nalepené. Jedna soška mi navíc přišla úplně jiná barva a styl,než jsem si objednal a také za jinou cenu ve faktuře jsem měl však tu sošku draží, kterou jsem si objednal ,avšak obdžel sošku levnější a jinou. Už je to 5 dní co jsem reklamoval a do dnes mi na dva emaily nebylo odpovězeno. Z toho důvod obchod NEDOPORUČUJU . A když to tak čtu měl jsem štěští ,že mi chyběla jen jedna soška a štítek v hodnotě 200 Kč.

Objednal jsem si zboží v pondělí a dal jsem si termín doručení v pátek.jelikoz jsem.neobržel během.tydne,ze na zakázce.se.pracuje,tak jsem onen pátek k vám volal v jakem stadiu je moje objednávka.S takovou arogantnosti toho"človeka"ktery zvedl telefon jsem se ještě nesetkal!!!zděleni jako"a co jste si myslel pane,jsou vánoce, to my nemůžeme stihnout!místo toho,aby se pokusil navrhnout prodloužení termínu dodání,jak sám podotknul,jsou Vánoce,tak zbývalo ještě 7 dní, prostě řekl,tak vasi objednávku stornujem,že?já byl na začátku slušný, ale toto stupidní chování tohoto zaměstnance vaši firmy mě vytočilo jak nikdy a řekl jsem mu svoje,neboť na takové arogantní jednání opravdu nejsem zvyklí.už nikdy více.naštěstí jsem ještě ten den zboží objednal u jiné firmy a včera mi to bylo doručeno,a taky za 5 dni,co jsem chtěl u vás.

• Balík doručen na jinou adresu.

• doručení nekompletního zboží
    • nulová kom

Zboží bylo sice doručeno rychle, nicméně soška byla bez objednaného (a zaplaceného) štítku, což ztrácí smysl, takže objednávku za téměř 500 Kč můžu hodit do koše. Za dopravu si navíc účtují 150,- Kč s tím, že je to jedna fixní cena pro velké i menší objednávky... Zajímavé je, že při poptávce pán telefon zvedl, po doručení mi už telefon nezvedá a na maily neodpovídá.. Rozhodně nedoporučuji!

• obchod nekomunikuje
    • nedodal zboží v požadovaném termínu
    • lžou o odeslání

Nejhorší nákupní zkušenost za poslední dobu.

• žádná komunikace
    • neberou telefony
    • neodpovídají na maily
    • 1,5 měsíce a objednávka pořád nikde

Na začátku listopadu jsem u nich objednala, bohužel jsem si předtím nezkontrolovala recenze. Po odeslání platby mi přišlo potvrzení o platbě a od té doby nic. Ikdyž jsem dala dodání na polovinu listopadu. Psala jsem mail a zkoušela jsem několikrát volat-telefon nikdo nebral ani nikdo neodepsal. Minulý týden mi po měsíci přišel mail, že budou balíček konečně odesílat. To bylo ve čtvrtek, dnes je úterý a skrz sledování zásilky eshop balík zásilkovně ještě ani nepředal.
    Tady do hodnocení mi ještě vyskočilo, že jsem objednala nějaký produkt emblém nohejbal, který v mé objednávce vůbec nebyl. Prostě služba za všechny prachy.

Obchod se mnou nekomunikuje, zboží nedorazilo.

• Obchod dodal objednávku, kde foto nebylo kompletní, koní chyběl nos a odpověď byla, že jsem chtěla rozostřit okraje, tak tam prostě není a dále jsem měla požadavek na text, který pro změnu chyběl úplně, dokonce po jasné objednávce jsou schopní tvrdit, že jsem nic takového neměla.Po upozornění, že chci zboží vrátit mi bylo napsáno, že se jednalo zakázkovou výrobu a nemám tedy nárok. Neskutečný přístup, proto doporučuji přes tento obchod jakékoli zakázky neriskovat.

Objednala jsem dva stejné štočky do razítek, uvedla jsem dva různé texty, které měly na štočkách být. Jeden byl proveden podle objednávky, na druhém však kromě objednaného čísla byl navíc nápis "Číslo dohody", který jsem neuvedla a tudíž tam být vůbec neměl. Na e-mailem zaslanou reklamaci jsem ani po týdnu nedostala vůbec žádnou odpověď, ani na její urgenci o týden. Takto si jednání se zákazníkem nepředstavuji. Při telefonickém jednání firma tvrdila, že nápis "Číslo dohody" je standardní součást textu, což je nesmysl i vzhledem k druhému objednanému štočku, který tuto "standardní součást textu" neobsahuje.

• Chování této společnosti je na bodě mrazu. 1 - po zaplacení jsem musel volat že je zaplaceno a poslat potvrzení. 2 - prý mne kontaktovali - není pravda. 3 - Pak objednávka dorazila,ale jen její polovina. Po reklamaci do dnešního dne, nic nedělají. Zásadně nedoporučuji něco objednávat a ke všemu platit do předu.

objednáno, zaplaceno a celý týden se nic s objednávkou neděje :-(

• Rychlé jednání

Jsem nadšena, jeden den jsem zadala, druhý den jsem si vyzvedla:)

• Objednala jsem si tricko s vlastnim popisem a bez udani duvodu, byla moje objednavka obchodem stornovana. Po odeslani dotazu, nikdo neodpovedel.

Rychlé a vstřícné jednání , moc spokojen.