• Neplatná telefoní čílsa na společnost se nelze dovolat

Zloději!

Zboží nebylo doručeno, musel jsem si pro něj dojet 60km, abych ho vůbec dostal. S obchodem je navíc velice špatná komunikace-spíš nekomunikují vůbec.

• Inzerují za ceny, které jsou velmi výhodné, ale po objednání napíší, že chyba v systému, pak pro změnu, že pod tímto číslem mají jiné zboží, pak že mají pod tímto kódem jinou značku apod. Pouze se chtějí zviditelnit na základě falešných a nepravdivých cen !!! Pozor na ně.

• Nedoručená zásilka
    • Žádná komunikace

Nedoporučuji. Zboží nedorazilo. Žádná komunikace ze strany obchodu.

• Vrátili dopravné poté, kdy dopravce Geiss ani po téměř týdnu nebyl schopen zboží doručit.
    • Doručování probíhá přes dopravce Geiss a nikoliv přes PPL, jak eshop avizuje
    • Nereagují na emaily
    • Není možné se dovolat na tel. čísla uvedená na stránkách eshopu
    • Dosud (tři týdny) po vyzvednutí zboží nemám řádný daňový doklad

• Nekomunikace

Po objednavce zbozi udajne dodano dopravci s kodem, dopravce pod kodem zbozi menasel, na maily obchod nereaguje, telefonni cisla uvedena na strankach obchodu jsou neplatna

• Zboží mi dorazilo jiné než jsem si objednal a navýc bylo poníčené :(

objednal jsem jeden kus ,zavolali,že musím koupit čtyři

• Část zásilky stále nedorazila

nekupovat!! i když je nízká cena, raději si připlaťte...

• Slabá komunikace

Obchod přijal mou objednávku, ale zboží nedodal,nereagoval na email, nebylo možno se spojit ani telefonicky.

• nespolehlivost
    • Su to podvodnici
    • ...ze su to podvodnici

Su to podvodnici, zavadzaju, ale hlavne im neplatte predom, pretoze predpokladam, ze objednany tovar nikdy neuvidite!!!
    A uz asi ani peniaze!!!
    Davajte si na nich pozor!

Objednávku jsem zatím neobdržela(objednáno 1.12.2014, dnes je 15.12.2014) a už přišlo hodnocení na obchod

• Nulová komunikace

• Nulová reakce, člověk je v nejistotě zda je zboží skladem nebo ne, neví zda má shánět něco jiného.

Na internetu nakupuji téměř výhradně. Spotřební zboží určitě. Podobnou reakci - nulovou - jsem ještě nezažil.

objednávka učiněna dne 27. 11. 2014. Zboží, přesto, že je skladem, dosud nedorazilo. Obchod nekomunikuje.

Nevím co bych měl hodnotit,když obchod nereaguje na moji objednávku ze dne 20.11.2014
    Objednávku jsem zrušil.
    Tento obchod nedoporučuji

• Před deseti dny jsem objednala zboží.Objednávka byla přijata a od té doby nic. Nevím zda zboží dorazí nebo ne. Tak s čím mám být spokojena ?

• používá k doručování českou poštu