• obchod vyzera byt v pohode aj schopna cena
    • nema na sklade dostatok tovaru a neaktualizuje pocet ponukanych kusov produktu na stranke

na to aby to bol obchod na urovni mu uz len chyba aktualny stav produktov na stranke, skutocne aktualny, ale ked nieco nemaju tak komunikuju, co si cenim

• Dobrá www
    • Dodacia lehota

Dlhá dodacia lehota

• zajímavý sortiment
    • relativně nízké ceny
    • osobní odběr nemusí fungovat spolehlivě
    • doba dodání

Zvolil jsem osobní odběr na prodejně Highlife na Zličíně. Přišla SMS a email, že zboží je tam již připraveno. Jel jsem tam, ale zboží tam nebylo. Bylo tam až následující den, poté, co mi volali přímo z prodejny, že to tam opravdu již je.

Tento obchod jsem si vybrala jako nejlevnější,zboží přišlo sice brzo,ale nebylo v pořádku. Objednávala jsem si krom jiného náplně do e-cigaret a přišly rozsipané a několik jich dokonce chybělo.

• o zadnych nevim
    • konkretne tento vyrobek byl neuveritelne nekvalitni, koupil jsem nekolik kusu jako darky k Vanocum, ale musel jsem je vratit, protoze by to byla akorat ostuda. Reakcni doba obchodu pri vraceni je neuveritelne dlouha.

spise bych se mu vyhnul, penelope je navic jen prostrednik

objednané pneu nebyly ani za 13 dnů doručeny,po urgenci bylo sděleno,že na skladě nejsou,to ještě bylo žádáno po l0 dnech hodnocení obchodu.Tento obchod již více nikdy.

• Výhody ? Snáď len tu prehliadnosť !
    • Hlavne tú že nevedia ani odpovedať na mail od zákazníka ! Potom tu že pred 10dňami som si objednal Pneumatiku a do dnes nedošla ! je to už 10dní a dal som tam dodanie cez PPL službu za 8€ ktorá by mala doručiť dodanie tovaru do dvoch dní ! A považujem za vrchol drzosti to, že vám pošlem dva maily na ktoré ste mi do dnes neodpovedali a pošlete mi akurat takuto hovadinu s tým že ako som s pokojný s vami. Jednoducho a jasne NESPOKOJNÝ ! s pozdravom Zdeno Hozza

Vážený nakupujúci, obchod Penelope.cz by som vam neodporučal z toho dôvodu že niesú schopný vám odpísať na mail v ktorom sa dožadujete vysvetlenia kde je váš tovar ktorý ste si objednal pred 10 dňami, platíte dodanie tovaru dobierkov + službu PPL za 8€ ktorá zaručuje dodanie tovaru do dvoch dní a do dnes neprišlo nič, ani jedna odpoveď na dva maily čo som písal akurat dotazník v ktorom chcú vedieť váš názor na ich Neschopnosť !

• sliby chyby

nikdy více

• podvodníci !!!!!!!!
    • vše!

nenakupovat v Penelope.cz

• Naprosto nulová komunikace, žádná odpověď na objednávku, žádný zpráva, zda zboží doraží či nikoli.

Již nikdy více - nakupovat v tomto obchodě znamená vrátit se minimálně o deset let zpátky - žádná komunikace, žádné zboží - totální propadát. Nedoporučuji!

• Došlo jíné zboží než inzerovali.

Obchod nabídne výhodný nákup a potom oznámí že se spletli v ceně a čeká že se ozvete a budete souhlasit s jejich,tedy běžnou cenou.
    Bureš

• O žádných nevím.
    • Špatná komunikace - viz mnou uvedený příklad.

Chceš li si objednat cokoliv jako dárek k narozeninám a překvapit nejen obdarovaného ale i sebe tím, že Ti nic nepřijde. Vřele doporučuji!

• nedostatečná komunikace, nebyl mi zodpovězen dotaz na email, ač bylo zboží uvedeno že je skladem, dosud mi nepřišlo a je to už 14 dnů

Píšou že mají zboží skladem aby zaujali. Po objednání ale napíšou že ho nemají - NESERIÓZNÍ.

• KOMUNIKACE,
    • zasilku vyrizuje 3. strana a ta nevi zda je zbozi skladem

• Nezodpovědnost,nereagování na reklamaci,klamání zákazníka

Objednal jsem strojek na holení podle obrázku,popisku,deklarované barvy a kodu zboží.Všechno sedělo,ale domů mi přišel jiný model.Na písemnou reklamaci se nikdo ani po 14 dnech neozval.Opravdu nedoporučuji!!!!

• Pokud zboží dlouhodobě nemají a ani nevypadá, že ho opět budou mít, nemají ho nabízet ve svém obchodě a potvrzovat objednávky.

Já jsem objednávala dogTrace Agility tunel 21, snad to u jiného zboží bude lepší.

• doba dodání