• Po obdržení zboží a jeho rozbalení jsem zjistil, že zboží neodpovídá zcela mým požadavkům. Chtěl jsem to řešit mailem, leč na můj mail dosud nepřišla žádná reakce.
    • žiadne
    • mení obchodné pravidlá voči svojim www

rozdhodne neodporúčam použíť tento obchod

• Otřesné, když jsem zboží objednával, tak bylo údajně skladem a deklarovaná doba doručení do 24 hodin. Po třech dnech jsem se teprve dozvěděl, že vlastně vůbec není.

• Komunikace se zákazníkem.

• komunikace

neobjednávat

• Dorazilo jiné zboží, než jsem si objednal.

PENELOPE je pouze zprostředkovatel - zakázku předává jinému dodavateli.
    Při pokusu o reklamaci se mi balík vrátil - firma na uváděné adrese nesídlí!!!
    Nebudu dál utrácet za poštovné!
    Příště nakoupím jinde.

• Žiadne!!!
    • Neskoro Draho

Z pene.sk presmerované na penelope.cz-objednávku vybavoval highlife.cz-to som si tovar mohol objednať priamo u highlife.cz mali ho tam o 10,-eur lacnejšie...Nedodržaná dohodnutá doba dodania-poštovné predražené takmer o 100%

• Zrušené výdejní misto. Dojedete si pro zboží a až na místě zjistíte, že výdejní místo tam již není, ale je hodně jinde. Na webu jej ale stále mají.

• Ziadne
    • Nekomunikuje

Ak sa dá, obráťte sa na iný obchod.

• Žádné
    • Obchod zboží nedodal v termínu na e-mail nereagoval a telefon je nedostupný. Objednávku jsem následně zrušil

Vyhněte se tomuto obchodu!

• zboží které jsem objednal bylo uvedeno , že je na skladě. obchod uvádí obvyklou dodací lhůtu 2-3 dny. nikdo mě neinformoval o důvodu zdržení. dnes již uplynul 10. den od nákupu a chtějí

Pokud obchod má problémy s dodáním zboží.
    Měl by zákazníka informovat.
    Při pokusu o telefonní kontakt jsem obdržel informaci o obsazenosti všech operátorů. automat mě následně informoval, že mě budou oparátoři kontaktovat. Což se také nestalo.

• Ne
    • Tak dostava ze je 15 dni a nic mi stale nedorazilo

Nic jestw neprislo

V obchode som objednával 2 ks pneumatík na motocykel: DUNLOP ARROWMAX STREETSMART 150/70 R17 69V TL
    DUNLOP ARROWMAX STREETSMART 120/70 R17 58V TL. A z toho prvá pneumatika mi prišla DUNLOP ARROWMAX STREETSMART 150/70 B17 69V TL čiže nie radialna R pneumatika ale B -Bias-Belted. A druhá mi prišla Dunlop Sportmax Qualifier II 120/70 R17 58W takže rozmer sedí ale úplne iný model.Volal som viackrát na číslo uvedené ma stránke a nikto mi nedvíhal.

• dne 8.1.2014 jsem objednal motopneu, která BYLA skladem, vybral jsem dodaní do 24 hodin.
    10.1 stále nic, rozhodl jsem se zavolat co se děje. Telefon uvedený na stránkách hlásil "Volané číslo je nedostupné"
    Dodnes nic nemám a ani již nechci (objednávku jsem emailem zrušil).
    Chápu, že se mohlo stát cokoli, ale přinejmenším mohli poslat email.

• naprosto nesolidní jednání a ulhaný asi majitel, nebo ten co se mnou jménem firmy jednal.

zboží, které jsem objednal, byl uváděno skladem, proto mě překvapil mail, že bude po novém roce, podíval jsem se znovu na stránky a bylo po celou dobu skladem, žádal jsem vysvětlení a majitel mě mailem informoval, že údajně stěhuje firmu a že mě ho tentýž den pošle. Za dvě hodiny volal a že ho pošle druhý den. Ani po dalších dvou dnech jsem neobdržel zprávu od DPD, že by balík obdrželi. Připadá mě , že se jedná o firmu, která uvadí zboží skladem a teprve po objednání ho sama objedná v zahraničí a potom pouze přepošle, protože jinak nechápu proč jsem čekal od 26.12. do 10.1. na něco co byl skladem a nedošlo.

• Omlouvam se že špatně pišu česky. Anglicky niže.
    • Objednala jsem 4 pneumatiky. Dorazily ve 2 baličkach 2ma kurierskymi sluzbami, když při objednavce musil byt 1 baliček. Platila jsem 2krat za dopravu (300 kč misto 150), a zboži mě dorazila až na 5 den po objednavce.
    • I ordered 4 tires which were available at stores on Friday, 13.12.2013. According to the information I received when making the order, these 4 tires should be delivered in one pack on the next working day (Monday), the delivery price should have been 150 czk.
    • However, the 4 tires were delivered on Wednesday (5 days after the order had been made!), in two packages and by two different courier services. When I called them on Tuesday and asked where my order is, they told me about two packages, but havenot told anything about the double delivery price. So, I had to pay twice for the delivery (300 czk instead of 150) and to wait all day for the two couriers. I'm not satisfied with the service at all.

• napíšou že jsou věci skladem a skutečnost je naprosto jiná

již zde nakupovat nebudu

• Dostal jsem pouze potvrzení o objednání (v den objednání) a nemám žádné další informace. A vy po mně chcete, abych hodnotil kvalitu obchodu.

• Zenska co mi pokazila objednavku !!!

dohodneme sa na presnom termine dodanie a pride to neskor o den !! tak to je fakt zleeeeeeeeeeeeeee

• nízké ceny
    • nezvedají telefon, neodpovídají na maily (oddělení pneu)
    • obchod Penelope tvoří několik nezávislých obchodníků,takže recenze by měla být pro každou sekci zvlášť.

V porovnání s konkurencí vyšlo pneu nejlevněji.Kvůli nastalým problémům s identifikací platby (na stránkách mi byl po dokončení objednávky vygenerován jiný variabilní symbol než posléze zaslaný v mailu) bylo zboží odesláno až po 10 dnech. Tomu předcházelo mnoho pokusů o kontaktování a získání vyjádření prodejce. Následně již vše proběhlo v pořádku a zboží dorazilo. Shrnutí: nedoporučuji pro naprostou nespokojenost s technickou podporou, jak telefonickou, tak elektronickou.