• bleskové dodání zboží
    • výborná komunikace s obchodem
    • bylo by dobré lépe zabalit zboží

mohu vřele doporučit

• Nejnižší ceny

Mohu jen doporucit

• nákup z domova, rychlý

RYCHLOST

• Rychlé dodání,celkem vstřícná komunikace
    • No zboží jsem chtěla poslat PPL a přišlo Poštou,když jsem si na obchod volala,tak mi sdělili neuplné číslo zásilky pro sledování,tak to bylo takové zmatečné

• komunikace, mel jsem byt upozornen ze je zbozi pripraveno ale nic takoveho se nestalo ani mejlem ani telefonicky ..

Zboží jsem objednal mezi svátky jako opožděný vánoční dárek. Vybral jsem si tento obchod protože měl zdaleka nejlepší cenu (úspora cca 1500Kč). Zároveň jsem na něj spěchal a jak známo tyto požadavky často nejdou dohromady. Po Novém roce jsem tedy zavolal a dozvěděl se, že to bude ještě minimálně týden trvat. S pánem jsme se proto dohodli na stornu. Proti obchodu nic nemám.
    Jen poznámka ke komunikaci. Po odeslání objednávky mi došel email, ve kterém bylo, že se mi někdo do 24 hodin ozve. Neozval se mi vůbec nikdo. Volat jsem musel já. Za tento nesplněný závazek jsem ohodnotil komunikaci jako špatnou i když dokážu pochopit, že to bylo v čase dovolených. Díky.

• Jednoduchost
    • Neodpovídání na e-maily
    • Žádné upozornění, že si zboží již mohu vyzvednout

• Typ zásilky přes poštu. Nejvíce člověk ocení rychlost dodání-cenný obchodní balík.
    • Komunikace se zákazníkem vázne. Mají na webu, že se ozvou do 24h. od objednávky, ale ozvali se až za 2 a půl dne- jen emailem, že telefony poslali ve středu(objednávka proběhla v neděli). Dle české pošty byly odeslány(podány až ve čtvrtek). Zásilka dorazila v pátek. Pošta hodila pokus o doručení o zásilce do špatné schránky, proto jsem musel volat prodejci a žádat jej o kód zásilky - sám neposkytne...jinak bych ho měl asi o další 4 dny později... Baterie na HTC Wildfire S Black rozbalena na HTC Wildfire s Purple ne!

• zboží není aktuální

• Rychlost a spolehlivost
    • Nevím

Spokojena,jen u mobilu chyběl návod.

• nevím

Nízká cena,pohotové jednání,dobrá komunikace se zákazníkem

• Cena , komunikace
    • K telefonu mi chyběl český návod

Doufám, že budu spokojen

• cena ,ochota.
    • nevím o žadných slabinách

překvapiva ochota,cena super až budu něco zhanět pujdu první na stranky NextMobil

• Zboží nbylo skladem,ale sehnali,poslali a informovali.

• Rozumné ceny
    • Pouzita dopravni spolecnost - Ceska posta nebrat, prejit na PPL.

v pohode

• levné zboží
    • pravděpodobně zboží určené ne pro český trh

• nízká cena
    • nevím o ničem

doporučuji,rychle levně!

• Stránky jsou přehledné
    • reference dobré
    • ceny výborné
    • Dodávka přes českou poštu.

Bylo to strašně rychlé.. v úterý jsem si tel. objednala, ve středu mi volali, že ho mají.. a ve čtvrtek jsem ho měla na poště.

• Přijatelné ceny, dobrou komunikaci a především maximálně rychlé dodání zboží.
    • ???

Ostatním mohu obchod vřele doporučit, u mého zboží bylo napsáno, že je skladem, to jsem si ještě telefonicky ověřila a zjistila, že ho opravdu mají. Objednávku jsem odeslala asi ve 14.30 a druhý den ráno jsem měla balíček u sebe.