• Nabízí zboží, které nemůže dodat.

• nedodržení lhůty
    • nepodání zprávy klientovi, proč za 10. dní nemá ještě mobil

Chtěla jsem si koupit mobil v obchodě, syn mi doporučil a sám vyhledal a objednal mobil přes internet. Výsledek? Žádný mobil ani zpráva, proč mobil za 10 dní nepřišel. Počkám do zítřka a končím s objednávkou. Jsem velice zklamaná.

• relativně levné
    • nedostatečná komunikace
    • není jisté, že zboží přijde

Telefon nedorazil ani po 10 dnech, i když mi přišel popvrzovací email hned druhý den, že zboží bylo odesláno. Telefon zvedá pán, který odkazuje na email a na emaily nikdo neodpovídá. Poté jsem objednávku zrušila, (jestli to někoho z obchodu bude vůbec zajímat...)

Šílené

• nejsou
    • Dvakrát jsem si objednal zboží, které bylo skladem a ani jednou nedorazilo.

Já už se tam neukážu. Doufám že budete mít štěstí.

Nemůžu doporučit ani nedoporučit

• Absolutní nekomunikace, na kontaktním telefonu hlasová schránka...

Zde NENAKUPOVAT!!!

Reakce obchodu Nextmobil

druhý den od Vaší objednávky, kdy už byl telefon připravován, tak jste objednávku sám zrušil. Bohužel hlasovou schránku máme díky technickým potížím u operátora za to se omlouváme.

• obchod napsal, že zboží je skladem, avšak nebylo...

• Žádné
    • Po objednávce přestaly fungovat internetové stránky a obchod nijak nekomunikoval. Zboží jsem objednala jinde.

Nefunkční e-shop

• Bez komentáře
    • Uvedeno výše v důvodu zrušení objednávky

U této společnosti si již nikdy nic neobjednám a budu šířit její "slávu" dále.

• Nabízejí telefony které vůbec nemají.

Bohužel tento obchod doporučit nemohu. Objednali sme si mobilní telefon, který nedorazil ani po 14 dnech. Ze strany obchodu žádné informace. Objednávka byla nejspíše uplně zrušena bez předchozího upozornění.

• Nízké ceny
    • Žádná komunikace
    • Zboží nedorazilo
    • Na sms a emaily neodpovídá

Jsem skutečně ráda, že mi zboží nedorazilo, nejspíš bych pak musela řešit, že dorazilo v nepořádku a podobně. Rozhodně nedoporučuji. Existuje spousta jiných obchodů, kde mají nízké ceny, ale kvalitní služby.

pozor - pravděpodobně podvodníci

• cena ????, pokud to teda mají
    • nemá to co nabízí skladem, následně kdybych si nezavolal asi by mě to ani nesdělili (bylo to druhý den)

žádný nákup nebyl

• To, že si člověk objedná zboží přijde si ho vyzvednout a oni mu řeknou, že ho bohužel nemají. Hlavně nemůžou inzerovat, že mají zboží skladem když ho nemají

Nejdříve by si měli dát do pořádku logistiku prodeje a pak třeba mohou fungovat. Bohužel to berou tak, že kdo přijde dřív tak ten dostane zboží a pokud nezbyde na ostatní tak se nic neděje

• komunikace

• žádná komunikace se zákazníkem

Nedoporučuji, přišel mi sice potvrzující mail na objednané zboží, ale toto bylo ze srany obchodu vše, od té doby nereagují.

• Maybe not even trying to make a sale?

I was supposed to be contacted by the store to know when I can pick up the phone. Nobody ever did contact me. So I never bought the phone but received a request to fill out this customer survey. This whole "store" is a joke. I will NOT recommend this store.
    Have a nice day !

• 6ádné
    • Nekomunikuje se zákazníkem

Tvrdě nedoporučuji

• Absolutni nekomunikace se zakaznikem. Objednala jsem si mobil pro sveho manzela, nikdo se mnou nekomunikuje zda mobil vubec dorazi nebo zda maji nejaky problem s dodanim. V dnesni dobe to povazuji za troufalost kdyz je takova konkurence. Sama pracuji nekolik let ve sluzbach a po teto zkusenosti rada prejdu ke konkurenci.