• -Moje bydliště se od obchodu nachází necelých 10 min. pěšky
    • -Jedny z nejlepších cen
    • -I když výrobky pravděpodobně nepocházejí z of. ČR distribuce přesto jsou nové a je na ně záruka
    • Pro mne osobně žádné, možná nemožnost koupě na splátky.

• Nízká cena která rozhodla

Plně doporučuji

• Osobni vyzvednuti

• levné zboží
    • zádné

super

• Ceny
    • Osobní odběr v Praze
    • Mobily je nutné reklamovat přes obchod

Obchod bych zatím doporučil, dosud jsem spokojen.

• Rychlost, spolehlivost, odpovědnost, kvalita.
    • Po telefonické komunikaci mi bylo sděleno, že mob. telefon bude odeslán v pevném obalu, čímž byla zdůvodněna vysoká cena balného a dopravného. Bublinková obálka zajistila pouze poškození obsahu. Mob. telefon zatím funguje, nicméně budeme nadále sledovat jeho funkčnost. Doporučuji do budoucna skutečně pevný obal (krabička).

Výtečný co do zboží, nedostatečný co do přepravního obalu.

• vše můžu nakoupit s domu

super!!!!!

• komunikace
    • nizká cena výrobku
    • rychlost dodání
    • žádné jsem neobjevila

tento obchod bych na 100% doporučila svým známým, viz. výhody

• výhodná cena
    • nezjistila jsem žádné nevýhody.

Hledala jsem na internetu, co nejlevnejsi telefon Nokia, ktery bych mohla koupit mamce jako darek. Nasla jsem stranku, ze ktere mi vsak nikdo neodpovida a obchod se zdal "podezrely". Ne vsechno levne, vzdy musi fungovat. Proto jsem se rozhodla pro tento obchod. Zbozi jsem objednala a hned druhy den mi z obchodu volali, ze si mohu zbozi vyzvednout. Mohu doporucit!

• Výhodou je potvrzení objednávky telefonicky (stačil by klidně i e-mail)
    • Rychlé jednání
    • Dobrá cena
    • Čekal jsem, že mi dorazí e-mail s potvrzením odeslání a s číslem obchodního balíku, abych ho mohl přes službu České pošty na netu sledovat. Ale balík došel hned druhý den po telefonickém potvrzení mé objednávky, takže ve výsledku to problém vůbec nebyl.
    • Ocenil bych trošku víc informací o příslušenství přístrojů přímo v detailu telefonů a informace, že se nejedná o ofic. českou distribuci a z jaké distribuce přístroj je.

U mnou vybraných telefonů dobré ceny (ostatní jsem nestudoval), rychlé jednání a dodání. Doporučuji.

• Velký sortiment.
    • Výběr v klidu doma.

Tento obchod bych doporučila jenom jsem nespokojena s dodací lhůtou.

• osobní odběr v dobré lokalitě v Praze

Objednala jsem si telefon, který není momentálně skladem, na dotaz, kdy dorazí, jsem dostala velice strohou a nekonkrétní odpověď. Je to již 10 dní a stále čekám, zda se mi někdo ozve. Nákup tedy ještě neproběhl, ale doufám, že se mi brzy ozvou, protože mají opravdu dobré ceny.

• Nízke ceny, spolehlivost
    • Žádné

Kladná zkušenost, doporučuji

• nízké ceny
    • dobrá komunikace
    • rychlá dodací lhůta
    • nevim

Obchod bych doporučil.
    V útery ve dvě hodiny jsem obědnal zboží a do půl hodiny jsem byl telefonicky informován o mé obědnávca a druhy den ráno jsem telefon obdržel.

• Odbornost

Tento obchod bych doporučil dále, s nákupem jsem byl spokojený, objednané zboží jsem měl ještě ten den doma a pracovníci byli odborníci:o)

Cena výrobku byla levnější než ve velkých internetových obchodech, zboží dorazilo brzy po objednání, byli jsme průběžně informováni o tom, co se s objednávkou děje, takže výsledný dojem je zcela pozitivní.

• Je kousek od Florence=snadná dostupnost pro všechny.Aže se dá vyzvednout přímo na prodejně.
    • žádné!

Levné a o proti jiným nenaleznul jsem žádné špatné recenze.

• Perfekni a ryckla dodavka, bezproblemova komunikace.

Jednoznacne doporucuji.. provereno, spokojenost.

• Mobil byl nejlevnější, co jsem na netu našla...(i když nějaké věci v balení chyběly, takže celková částka by byla vyšší a tudíž asi srovnatelná s jinými internetovými obchody).
    • Kupovala jsem mobil, ale nevšimla jsem si, že v popisu není obsah balení, takže pak jsem byla nemile překvapená, když v balení nebyla paměťová karta (která normálně v originálním balení je), byla snad vložena, po domluvě s prodejcem (mluvil o 2GB, tel. však ukazuje jen 1GB, tak nevím...) a nebyl vložen žádný manuál. Zřejmě je to však má chyba, že jsem si toho nevšimla hned při objednávce
    • (že se ve vašem obchodě nepsalo nic o obsahu balení....).

Jak jsem již zmínila vyše, až na to, že nebyl popsán obsah balení, bylo vše v pořádku, vyřízení objednávky celkem rychlé a bezproblémové. Takže bych nakoupila klidně znovu a i obchod doporučila.

• Výhodné ceny