• Kdysi rychlá komunikace
    • Obchod skončil, vlastník nekomunikuje, zmizely odtud kontaktní informace...

Kdysi rychlá komunikace, dnes mrtvola

• výhodné ceny
    • nulová kominukace

Rozhodně bych nedoporučil, obchod zřejmě bude brzy zrušen. Na webových stránkách zmizeli kontaktní údaje, prodejce nekomunikuje, zmizela dokonce i registrace obchodu.

• Rychlost a spolehlivost
    • Nevím

Spokojena,jen u mobilu chyběl návod.

• nevím

Nízká cena,pohotové jednání,dobrá komunikace se zákazníkem

• Ceny
    • Špatná komunikace

• mizerné od a po z
    • žádná resp. mizerná komunikace od objednání zboží a jeho potvrzení

• Cena , komunikace
    • K telefonu mi chyběl český návod

Doufám, že budu spokojen

• Přijatelné ceny, dobrou komunikaci

Děkuji

• cena ,ochota.
    • nevím o žadných slabinách

překvapiva ochota,cena super až budu něco zhanět pujdu první na stranky NextMobil

• Bohužel o ničem nevím
    • Nechápu, jak tento obchod může stále existovat

Pokud reklamuji zboží, reklamace musí být vyřízena do 30ti dnů včetně oprav, tedy do 30ti musí být výrobek zpět u zákazníka, pokud se s ním prodejce nedohodl na prodloužení této lhůty. Jestli prodejce tyto podmínky poruší, kupující má právo na vracení všech peněz nebo na dodání nového výrobku.
    Uplynula doba 30ti dnů, neozvali se (prý je vykradli), kontaktoval jsem je, neozvali se. Bylo mi navrhnuto z ČOI, abych odstoupil od smlouvy, tzn. vrácení peněz. Prodejce mi po 2 týdnech poslal zpět telefon, který má jiný zadní kryt, bez paměťové karty, bez nabíječky, bez záručního listu, v jiné krabici, bez sluchátek.
    Tohle má být vtip?
    Děkuji, nechci.

Reakce obchodu Nextmobil

30-ti denní lhuta byla dodržene,podle nás i podle vyjádření čoi,jsme nepochybyli.výrobek byl opraven cca po 14-ti dnech.bohužel nás opravdu vykradli-potvrzeni od policie samozřejmě máme.ukradli vše s obchodu spolu i s vaší kontaktní adresou uloženou v počítači(to znamená že jsme Vás opravdu nekontaktovali:jak taky když jsme na Vás nemeli kontaktní udaje)cca dva zàkazníci to pochopily,bohužel u Vás se tak nestalo a poslal jste kontrolu.která Vám určitě poslala výsledek šetření!ps:na našich stránkách je uvedeno-pokud posíláte mobil na reklamaci,tak bez příslušenství!záruční list samozřejmě dopošleme

• Absolutně žádná komunikace a nakonec i arogantní jednání

Určitě bych si našla jiný obchod kde nakoupit mobilní telefony.... zde jsem zažila jen aroganci a nepříjemné chování

Nesouhlasíme

• Zboží nbylo skladem,ale sehnali,poslali a informovali.

• Rozumné ceny
    • Pouzita dopravni spolecnost - Ceska posta nebrat, prejit na PPL.

v pohode

• Nebyla jsem informována, že na zboží čekají. Musela jsem si napsat po týdnu email.

Reakce obchodu Nextmobil

U každého výrobku je napsána skladová dostupnost,pokud si toho občas zàkazník nevšimne,je telefonicky informován.pokud jste to nebrala,tuto informaci jsme Vám nemohli zdělit

• levné zboží
    • pravděpodobně zboží určené ne pro český trh

• nízká cena
    • nevím o ničem

doporučuji,rychle levně!

Objednala jsem si zde mobilní telefon Samsung wave 723.Druhý den se mi ozvali,že tento telefon zatím není,ale bude v pondělí.Čekala jsem a když jsem v pondělí zavolala,řekli mi,že bohužel ještě není a zatím nebude.Zrušila jsem tedy objednávku,ale další den když tam kamarád zavolal tvrdili mu,že byl v pondělí ,ale už je pryč.Tak nevím co si z toho mám vybrat.Toto jednání se mi nezdá seriozní a známým obchod určitě nedoporučím!

• nízká pořizovací cena telefonu, přibližně o 700 Kč levnější než jinde
    • po dvou měsících přestala fungovat nabíječka, prodejce nereaguje na email ohledně dotazu k postupu reklamace

Nekvalitní příslušenství a ignorace prodejce

Přístě si raději připlatím někde, kde se mnou alespoň budou komunikovat, když budu potřebovat poradit.

Za sebe NEPORUČUJI nákup!!

Reakce obchodu Nextmobil

žádný email ,na tento dotaz neevidujeme.jak reklamovat mobil či příslušenství,je na našich stránkách i s reklamačním formulářem k dispozici.ps:příslušenství nevyrábíme.možná by byla z Vaší strany slušnost a serioznost recenzi opravit

• Stránky jsou přehledné
    • reference dobré
    • ceny výborné
    • Dodávka přes českou poštu.

Bylo to strašně rychlé.. v úterý jsem si tel. objednala, ve středu mi volali, že ho mají.. a ve čtvrtek jsem ho měla na poště.

• Přijatelné ceny, dobrou komunikaci a především maximálně rychlé dodání zboží.
    • ???

Ostatním mohu obchod vřele doporučit, u mého zboží bylo napsáno, že je skladem, to jsem si ještě telefonicky ověřila a zjistila, že ho opravdu mají. Objednávku jsem odeslala asi ve 14.30 a druhý den ráno jsem měla balíček u sebe.