• srčka, tendle obchod mě připravil o 15 tisíc. Obědnal sem si vírobek a vubec mi nedorazil.

Tendle obchod je Sr***a

Reakce obchodu Nextmobil

Nemohli jsme Vás připravit o 15.tis, když peníze dopředu nebereme. Navíc zde v podobné hodnotě nemáme jedinou nevyřízenou objednávku za poslední měsíc.

• Jediné pro byla cena
    • Na telefon jsem čekala ještě dlouho po termínu dodání, nakonec ale přišel. Nejhorší chvíle jsem si ale zažila, když se mi telefon zkazil a chtěla jsem uplatnit reklamaci. Do prodejny jsem se dovolala, abych si ujasnila podmínky, které psali na stránkách, že mám poslat telefon nějakému panu Kučerovi. Telefon jsem poslala a po pár dnech jsem chtěla volat, jestli telefon dorazil. Telefon mi nezvedal ani pan Kučera a ani prodejna nextmobil. To jsem zkoušela opakovaně a stále nic! Už jsem se loučila se svým telefonem ale ten mi nakonec přišel zpět s tím, že adresa nebyla nalezena. Tak jsem si oodechla, že mám aspoň telefon, ikdyž ne opravený. Telefon mám ještě rok v záruce ale už na ně kašlu. Dala jsem si ho raději opravit v seriózním servise! Takže se nenechte zmást nízkou cenou. Nakonec se vám to jen prodraží!

Nakupovat klidně, ale na vlastní nebezpečí.

Reakce obchodu Nextmobil

Dobry den, internetovou domenu nextmobil koupila v prosinci lonskeho roku firma VENGATO AGENCY, ktera s predchozim majitelem nema nic spolecneho. Pravne je za to odpovedny pan Kucera, kteremu jste to poslala spravne.

• První reklamace byla bez problémů. Do měsíce druhá, tu nepřijali s odkazem na neexistující adresu!Velmi nefér jednání!!!!!

Nechcete-li rozšířit řady nespokojených zákazníků, nespojujte se se jménem ALEŠ KUČERA!!!!!!!!!! Pokud nás je víc, jsem pro žalobu!!!

Reakce obchodu Nextmobil

Dobrý den, jelikož jste mobilní telefon koupil u firmy Aleš Kučera ičo:70054916 tak Vám drží záruku tato firma a ne nový vlastník této domény.

• -Cena
    • -kontaktní číslo nedostupné
    • -kontaktní mail bez odpovědi

Obchod nejeví známky života. Objednávka i snaha o kontakt - nic.

• Žádné
    • Po objednávce přestaly fungovat internetové stránky a obchod nijak nekomunikoval. Zboží jsem objednala jinde.

Nefunkční e-shop

• Bez komentáře
    • Uvedeno výše v důvodu zrušení objednávky

U této společnosti si již nikdy nic neobjednám a budu šířit její "slávu" dále.

• Nabízejí telefony které vůbec nemají.

Bohužel tento obchod doporučit nemohu. Objednali sme si mobilní telefon, který nedorazil ani po 14 dnech. Ze strany obchodu žádné informace. Objednávka byla nejspíše uplně zrušena bez předchozího upozornění.

• Nízké ceny
    • Žádná komunikace
    • Zboží nedorazilo
    • Na sms a emaily neodpovídá

Jsem skutečně ráda, že mi zboží nedorazilo, nejspíš bych pak musela řešit, že dorazilo v nepořádku a podobně. Rozhodně nedoporučuji. Existuje spousta jiných obchodů, kde mají nízké ceny, ale kvalitní služby.

• komunikace, mel jsem byt upozornen ze je zbozi pripraveno ale nic takoveho se nestalo ani mejlem ani telefonicky ..

Zboží jsem objednal mezi svátky jako opožděný vánoční dárek. Vybral jsem si tento obchod protože měl zdaleka nejlepší cenu (úspora cca 1500Kč). Zároveň jsem na něj spěchal a jak známo tyto požadavky často nejdou dohromady. Po Novém roce jsem tedy zavolal a dozvěděl se, že to bude ještě minimálně týden trvat. S pánem jsme se proto dohodli na stornu. Proti obchodu nic nemám.
    Jen poznámka ke komunikaci. Po odeslání objednávky mi došel email, ve kterém bylo, že se mi někdo do 24 hodin ozve. Neozval se mi vůbec nikdo. Volat jsem musel já. Za tento nesplněný závazek jsem ohodnotil komunikaci jako špatnou i když dokážu pochopit, že to bylo v čase dovolených. Díky.

pozor - pravděpodobně podvodníci

• Uvedená cena
    • Nespolehlivost
    • Zboží nepřišlo

Rozhodně z této stránky už nikdy nic neobjednám

• výhodné ceny
    • znovu potvrzovat mail s potvrzením o přijetí objednávky

nevím, jelikož jsem optimista,tak jedna špatná zkušenost může být výjimkou, potvrzující pravidlo.....

• cena ????, pokud to teda mají
    • nemá to co nabízí skladem, následně kdybych si nezavolal asi by mě to ani nesdělili (bylo to druhý den)

žádný nákup nebyl

• To, že si člověk objedná zboží přijde si ho vyzvednout a oni mu řeknou, že ho bohužel nemají. Hlavně nemůžou inzerovat, že mají zboží skladem když ho nemají

Nejdříve by si měli dát do pořádku logistiku prodeje a pak třeba mohou fungovat. Bohužel to berou tak, že kdo přijde dřív tak ten dostane zboží a pokud nezbyde na ostatní tak se nic neděje

• Jednoduchost
    • Neodpovídání na e-maily
    • Žádné upozornění, že si zboží již mohu vyzvednout

• komunikace

• žádná komunikace se zákazníkem

Nedoporučuji, přišel mi sice potvrzující mail na objednané zboží, ale toto bylo ze srany obchodu vše, od té doby nereagují.

• Maybe not even trying to make a sale?

I was supposed to be contacted by the store to know when I can pick up the phone. Nobody ever did contact me. So I never bought the phone but received a request to fill out this customer survey. This whole "store" is a joke. I will NOT recommend this store.
    Have a nice day !