• Popis produktu neodpovídal fotce, na dotaz, co dostanu, pokud zboží objednám, mi odpovězeno nebylo, prý to zjistí, volala jsem ještě 2x, než to zjistili. Nenamáhají se s balením zboží a pak se diví, že zboží přijde poškozené.

• neochota, rodný jazyk je slovenština

co je levnější neznamená kvalitu a navíc, zda je zboží ve 100% obsahu

• pro mě byla výhodou nejnižší cena za zboží, které jsem chtěla koupit
    • 1. Před nákupem vestavěné myčky jsem telefonovala na zákaznický servis s dotazem, zda má myčka, když je vestavěná, uzavřené strany, odpověď byla, že ano. Nebyla to pravda. Ptala jsem se proto, abych se rozhodla mezi vestavěnou a volně stojící, která se dá podstavit pod kuchyňskou pracovní desku. Myčku mám totiž na konci pracovní linky a její strana je vidět.
    • 2. Za druhý nedostatek považuji, že nebyl přiložen návod v češtině. Požádala jsem mailem zákaznické oddělení, které mi návod obratem poslalo, ale pouze slovensky. Nic proti slovenštině, ale pokud chce e-shop prodávat i na českém trhu, měl by být schopen poskytnou návod v češtině.

Pokud by nebylo problémů uvedených ve slabinách, mohla bych obchod doporučit, protože jinak vše proběhlo hladce.

• nízká cena
    • dobírka bez navýšení nákladů
    • rychlé doručení
    • Přesný termín dodání byl oznámen telefonicky pár hodin před dodáním.

Těžko soudit z jednoho nákupu, obchod bych doporučila pro nízké ceny, nedoporučila pro dopravce.

• autoradio prislo bez českého manualu pouze polsky,rusky,

• Zaslali jiné zboží, ani jsem jim nestál za omluvu. Na původně objednané zboží jsem čekal cca měsíc - prý se jim rozbilo auto když jelo pro zboží do skladu (asi mají jen jedno)

V žádném případě nedoporučuji.

• Zboží po potvrzení ojednávky ani do 14 dnů nedodali a až na můj dotaz mi zdělili, že ani nedodají, jinak bych čekal dál.
    Nikdy více.

Zboží, jsem objednal. Po týdnu jsem volal, paní rekla, ze zbozi do dvou dnu prijde. Po tydnu stále nic a ani mne nikdo nekontaktoval.

• poslali mi uplně jiné zboží než jsem si objednal
    • komunikace

nedoporučuji

• nemá český překlad a to se snad u nás v CZ bez českého návodu nesmí prodávat

AŤ prodejce přeloží návod k použití přístroje do češtiny a dodává českým zákazníkúm

• Zaměstnanci neumí česky. Komunikace probíhá pouze ve slovenštině. Odpovědět na mail obchodu trvá několik dní.

Pokud je zde cena produktu výrazně nižší než u konkurence, nevadí Vám, že Váš najtovar.cz odpoví až na 3. výzvu po dvou dnech a umíte slovensky, tak možná nebudete nespokojeni. Na uváděnou dostupnost zboží se ale spolehnout nedá. Pokud Vám záleží na kvalitní komunikaci obchodu, tak ruce pryč.

Oceňuji Váš smysl pro humor. Již 14 dní čekám na naplnění mé objednávky ze dne 13.1.2015 - č.200006259

• dlouhá doby ad objednání po doručení
    • nemožnost sledovat pohyb vyřizování objednávky
    • zboží dodáno bez povinného českého návodu

• levné ceny
    • nekomunikuje se zákazníkem

mají nejlevnější ceny,ale i po 10 dnech jsem své zboží nedostala,naštěstí jsem si to objednala na dobírku,takže jsem o žádné peníze nepřišla,ale taky nemám to co jsem chtěla. Z toho důvodu si už od nich nic neobjednám

Obchod už asi nefunguje. Nikdo nekomunikuje, zboží nedorazilo.

• slabá komunikace se zákazníkem

• Dobrá cena
    • Dlouhá dodací lhůta
  • Jelikož již nebyla uvedená mraznička k dispozici objednávku najtovar zrušil

• tovar mi nedosiel ani po 2 tyzdnoch od objednania, tym padom nestihol dojst pred Vianocami
    • nemal som ziadne info o objednavke az kym som nenapisal mail, odpovedali mi, ze dodavka bude dorucena vo stvrtok, dnes je sobota a stale nic

Ceny OK, ale dorucenie 0 bodov

• levné
    • nedodrží termín, dlouhý termín dodání