• Asi zmatek na skladě, nebo neaktuální webovky

Komunikují a snad se i snaží. Mě každopádně zbytečně sežrali 2 hod času. vybral jsem si nakoupil, oznámili, že nemají a jestli mohou požádat o zrušení objednávky. A tak jsem koupil jinde.

• nedodán návod k používání v ČJ jen Polština

• Pouze cena
    • Dlouhá doba čekání i když bylo uvedeno zboží skladem.(10 dni)
    • Dopravce mel špatnou adresu (chyba v depu dopravce, na fakture byla správná!!), takže zboží musel privést az následující den, to sice splnil ale v uplne jiném čase než sme se domluvili. Naštěstí byl přítel doma, jinak by mi zboží privezli opět az pristi den!!!

• inzerujete, že zboží je skladem a dodání u tohoto výrobku bylo do 2 dnů, když se i 3 den nic neděla kontaktovala jsem Vás telefonicky a bylo mi řečeno že zboží je skladem u výrobce, že teprve musí přijít k vám a pak bude zasláno. nevím tedy proč inzerujete , že zboží je skladem a dodání do 3 dnů, když je to nereálné.
    • to samé zboží jsem objednala jinde komunikace super a objednala jsem ho 17.11 ve svátek a dnes mi v pořádku přišlo.

Koupili jsme pračku Electrolux, funguje perfektně, ale bohužel, všechny nápisy a popisy prádla a programů jsou v polštině. A český návod je už asi nadstandart, opět pouze v polském jazyce. Tak nevím, zda tato pračka vůbec měla doputovat do ČR.

• nic co by stálo za řeč
    • neschopný smluvní kurýr/dopravce

Pokud jste schopni si vyzvednout zboží osobně, tak bude ASI vše bez problémů.

Jestli jste odkázáni na smluvního kurýra/dopravce, TAK SE DEJTE NA MODLENÍ, MOŽNÁ VÁS I NAJDE!

• Dobrá cena a komunikace.
    • Zboží dodává později, než některé obchody.

Cena a komunikace dobrá. Jenom mě překvapilo, že nevědi, kdy zašlou zboží, řečeno, možná v pondělí, nebo ve čtvrtek.

• relativně nízké ceny
    • komunikace se zákazníkem
    • zboží nebylo na skladě

Celkem dlouhá dodací lhůta a jeden výrobek poškozen.Rozhodně tento obchod ve svém okruhu nebudu nikomu doporučovat.

zboží nedodáno s českým návodem jak určuje zákon, opakované požadavky na zaslání nebyly splněny

• Nedali mi příležitost to zjistit.
    • To co nabízí, nemají.

Dvakrát objednáno stejné zboží, dvakrát sdělili, že to již nemají. Jednou to trvalo sedm dní, podruhé 2 dny. Možná jsou výborný obchod, ale mne zatím nepřesvědčili.

Reakce obchodu NAJTOVAR

Vážený zákazníku zda je to "zákon schválnosti", ale ve Vašem případě přiznáváme, že jsme nevěděli Vámi objednané zboží dodat a omlouváme se. Velice nás mrzí tato skutečnost o to více, že nebylo možné ani při druhé příležitosti Vám vyhovět. Přestože jsme se snažili a vynaložili opravdu veliké úsilí ale bohužel zboží, které je dostupné pouze v limitovaném množství se nám v daném čase nepodařilo doručit. Ještě jednou se omlouváme a věříme, že na nás navzdory Vašim dvěma negativním zkušenostem nezanevřete a v budoucnu Vás přesvědčíme o našich kvalitách.

S pozdravem Najtovar

• Dodal televizor, který není určen pro náš trh, tím pádem budou problémy s uplatňováním případné reklamace u opraven Samsung

• prehlednost
    • nebyl dodan navod k pouziti v cestine

Byly jsme radi, ze telefony dorazily rychle,
    ale nebyl soucsti dodavky navod v cestine, coz je velke minus a nemelo by se to stat.

• tento obchod má sklad příliš daleko

tento obchod nedoporučuji
    získané zboží (televize) neodpovídá nabízeným
    funkcím nepracuje přes WI-FI s další elektronikou
    nižší cena výrobku je na úkor kvality výrobku
    pokud zákazník nechce s vadným výrobkem získat práci s odesíláním výrobku a přijít o peníze, zásadně nedoporučuji

• Zboží za nízké ceny, ale může to mít háček
    • Webové stránky i komunikace vedená podivnou kombinací češtiny a slovenštiny
    • Zboží z polského trhu plus velký škrábanec na držadle-proto asi nižší cena, nicméně nebrání používání
    • Chybí český návod
    • Rozhodně není možné ze strany obchodníka podmiňovat vrácení zboží v původním obalu

Příště už asi radši nakoupím jinde, ikdyž dráž.

• Nízké ceny
    • Asi prodává použité zboží

Zboží mi sice přišlo nepoškozené, ale vlastně nevím jakého původu je?Původní obal byl v místě přelepení výrobcem otevřen a přelepen jinými lepkami, proč?Bylo zboží použité?Nebo bylo někde v ochodě používané jako ukázkový kus?Ale nové asi určitě nebylo.Takže jak dlouho bude fungovat?

Reakce obchodu NAJTOVAR

Vážený zákazníku, ujišťujeme Vás, že v žádném případě se nejedná o vystavené, prezenční nebo používané zboží. K otevření obalu mohlo dojít jedině z důvodu kontroly stavu zboží nakolik se ve Vašem případě jednalo o křehké zboží.

S pozdravem Najtovar

• nevím
    • neznalost prodávaného zboží

Zjistit si o zboží informace i jinde

velké mínus - zboží bylo originál zabaleno, ale bylo poškozeno - promáčknutá hrana dveří

• termín, nepotvrzení objednávky, příliš dlouhá zpětná vazba

Obchod nabízí dobrou cenu, ale zboží, které slibuje buď nedorazí nebo termínově nemůže konkurovat ověřeným e-shopům s dlohou tradicí na trhu.

• dobra cena
    • zboží prislo pouze v orig. obalu od vyrobce, coz byl pruhledny, lehce zmacknutelny plast, pouze omotano potravin.folii a nalepenou etiketou s udaji o odesilateli a prijemci, mohlo dojit lehce k poskozeni napr. planzety hol.strojku,zatím se strojek jevi v poradku, ale nemuselo tomu tak byt, balne jsem zaplatila, ale zboží nikdo nezabalil, cimz jsem byla sokovana