• S obchodem nebyl žádný problém. Je to už delší doba, tak si podrobnosti nepamatuju.

• ano, ano -obchod šel do kytek. Nejenže už ani stránky nejsou "v údržbě", ale prostě neexistují. Po zadání web adresy vás to rovnou hodí na naprosto cosi jiného- asi taky nic důvěryhodného- jen se musím smát, jak na Heuréce mají ti noví x set recenzí a jak jsou " oceněni zákazníky". Doba podvodů a zlodějen.
    • Z Najtovaru mám lednici, tak potěš koště, jestli se podělá...
    • Je to holt risk se zbožím za nízké ceny...

prý povinné pole! tak jo: obchod zmizel a s ním všichni, co na něm vydělali.............. tak asi tak

• Mám stejnou zkušenost, www stránky údajně v režimu údržby, na telefonním čísle nikdo a na e-mail reakce žádná, chtěla jsem reklamovat výrobek a vidím, že mám smůlu. Bohužel tento internetový obchod šel zřejmě "do kytek".

Nedoporučuji.

• NIC
    • Asi mesic se snazime ziskat informace ohledne teto firmy,na zakoupenem vyrobku se zacaly projevovat technicke zavady a nyni tedy resime JAK a KDE mame uplatnit REKLAMACI.
    • Stranky stale v rekonstrukci,na mail ani telefon nikdo nereaguje.MATE NEKDO NEJAKE NOVE INFORMACE? Dekujeme!

POZOR!!!

• Popis produktu neodpovídal fotce, na dotaz, co dostanu, pokud zboží objednám, mi odpovězeno nebylo, prý to zjistí, volala jsem ještě 2x, než to zjistili. Nenamáhají se s balením zboží a pak se diví, že zboží přijde poškozené.

• Dobrá cena.
    • Žádné nemá.

Dobrá cena a rychlost nákupu. Všem doporučuji.

• nízká cena zboží

hledal jsem výrobek. Na těchto stránkách byl nejlevnější, byl skladem a poměrně rychle doma.

• Byla jsem spokojená s cenou i s úrovní nákupu.
    • Žádné jsem neobjevila

Nakupovala jsem zde poprvé a jsem spokojená. Jak s rychlostí dodaného zboží, tak i s komunikací s obchodem.

• super cena

• neochota, rodný jazyk je slovenština

co je levnější neznamená kvalitu a navíc, zda je zboží ve 100% obsahu

• rychlost,cena
    • neznám

• pro mě byla výhodou nejnižší cena za zboží, které jsem chtěla koupit
    • 1. Před nákupem vestavěné myčky jsem telefonovala na zákaznický servis s dotazem, zda má myčka, když je vestavěná, uzavřené strany, odpověď byla, že ano. Nebyla to pravda. Ptala jsem se proto, abych se rozhodla mezi vestavěnou a volně stojící, která se dá podstavit pod kuchyňskou pracovní desku. Myčku mám totiž na konci pracovní linky a její strana je vidět.
    • 2. Za druhý nedostatek považuji, že nebyl přiložen návod v češtině. Požádala jsem mailem zákaznické oddělení, které mi návod obratem poslalo, ale pouze slovensky. Nic proti slovenštině, ale pokud chce e-shop prodávat i na českém trhu, měl by být schopen poskytnou návod v češtině.

Pokud by nebylo problémů uvedených ve slabinách, mohla bych obchod doporučit, protože jinak vše proběhlo hladce.

• Jediná nevýhoda byla, že jsem požadoval zaplatit kartou, ale dopravcem bylo toto odmítnuto, musel jsem zaplatit hotově.

Doporučuji.

• nízká cena
    • dobírka bez navýšení nákladů
    • rychlé doručení
    • Přesný termín dodání byl oznámen telefonicky pár hodin před dodáním.

Těžko soudit z jednoho nákupu, obchod bych doporučila pro nízké ceny, nedoporučila pro dopravce.

Vynikající spolupráce. Platila jsem dopředu převodem a zboží dorazilo za 2 dny

• Nejnižší cena.
    • Rychlá expedice, je-li zboží skladem.

Těžko zodpovědně hodnotit z jednoho nákupu.
    Ten ovšem proběhl naprosto bezchybně a překvapivě rychle.
    Obchod doporučuji.

• Nízké ceny, rychle doručení zboží.
    • Nevím.

• Pro nákup jsem se rozhodla podle pozitivních recenzí. Jsem spokojená, mám výrobek který jsem chtěla za cenu jakou jsem si představovala.
    • Průběh od objednávky po doručení - slabší komunikace.

Ano :-) celková spokojenost, vše ok

• rychlá dodávka sporáku
    • férová cena
    • sporák zřejmě dodali ze skladu v Polsku-měl návod v polštině-asi to nikdo nekontroluje,po tel.urgenci jej zaslali mailem a sám jsem si ho vytisknul

mohu doporučit

• Výborné ceny a kvalitní zboží