• Cenu, kterou vidíte jen virtuálně a zboží které nemají a ani za danou cenu nedodají :-(
    • neserióznost

Ztráta času...

Reakce obchodu NAJTOVAR

Vážený pan Petr Karásek, k připomínce ohledně ceny se vyjadřovat ani nebudu. Zboží jste objednali dne 30.11.2013. Od dne 4.12.2013 je Vámi objednané zboží na depu přepravní společnosti (kde stále čekají na náš pokyn co se zbožím), která Vám zboží několik krát zasílala na Vámi uvedenou adresu doručení. Nespočetněkrát jsme se snažili spojit telefonicky s Vámi my i přepravce na Vámi uvedené tel. číslo - bohužel bez odezvy z Vaší strany. Byl Vám zasílán i mail ohledně postupu a vyjádření z Vaší strany jako máme postupovat - také bez odezvy. Opravdu nechápeme Vaši reakci.

Najtovar.cz

• K objednanému zboží chybí český návod
    • Po telefonním kontaktu mi bylo slíbeno, že návod pošlou emailem a nebo ještě zavolají.
    • Nestalo se ani jedno.

V tomto obchodě jsem nakoupila z důvodu slušných recenzí.
    Jsem zklamaná, jelikož chybí český návod,nikdo se mi již neozval, přestože jsem to měla slíbeno. Je pátek a tím pádem koupený přístroj nemohu ani vyzkoušet.
    Kdyby byl takový přístup ke všem zákazníkům, určitě bych obchod nedoporučila.

• V žádném případě nedoporučuji, zboží bylo zasláno nedostatečně zabalené, proto originální krabice znehodnocena během přepravy. Vzhled odpovídá bazarovému zboží. Takový přístup hodnotím jako zcela neprofesionální.

• Komunikace, dodací lhůta, zrušení objednávky, pokud zboží není na skladė

• nulová komunikace, nebylo potvrzeno ani dodání ani rezervace

vzhledem k nulové komunikaci eshopu problémy při převzetí zboží

• Oproti jiným dodavatelům nedostatečná komunikace.

Z důvodu nedostatečné komunikace(prý pokud nekomunikujete, tak běží vše jak má)si vícekrát ve vašem obchodě neobjednám. Dlouhá dodací lhůta. Zboží ok.

Potvrzeno vyexpedování zboží a po pár dnech přišla informace o jeho nedostupnosti?????

Reakce obchodu NAJTOVAR

Za nesplnění Vašeho požadavku se omlouváme a velmi nás mrzí, že jsme Vám nemohli vyhovět. Bohužel podobné situace jsou velmi ojedinělé a i přes nastavení několikastupňové kontroly a prevence k nim může dojít. Vždy se však snažíme informovat zákazníka a podat v podobných případech adekvátní vysvětlení, co jsme podali aj Vám mailem i telefonicky. Doufáme, že s touto negativní zkušeností na nás nezanevřete a možná v budoucnu Vás přesvědčíme o kvalitách našeho e​​-shopu.

S pozdravem team najtovar.cz

• nabízí zboží, které není schopen dodat
    • Pěkné stránky v e-shopu.
    • Zboží deklarují jako skladem do 3 až 7 dní ale ve skutečnosti vůbec není!! Dlouhá doba než na objednávku reagují.

Jsem zklamán tímto obchodem. Mají sice nízké ceny ale zboží nemají takže to je o ničem.

Reakce obchodu NAJTOVAR

Je nám líto, že jsme objednávku museli zrušit, ale nedokážeme se takovýmto i když ojedinělým situacím vyhnout, kdy dodavatel deklaruje dostupnost zboží, ale přesto je zboží nedostupné a jeho naskladnění je reálné až po delší době. Dostupnost zboží však nadále prověřujeme každý pracovní den a zákazníka se pravidelně snažíme informovat.

S pozdravem team Najtovar.