VSE OK

• výborná komunikace
    • Koupila jsem peřináč,tedy zboží,které se běžně v obchodech nenabízí.
    • Žádné jsem nezaznamenala.

Solidní jednání,informace pomocí mailů dostatečné.

• Dobré ceny.

• Zatím neznám

• cenově výhodné
    • vyhovující potah
    • zatím neznám

Velmi vstřícné jednání telefonicky a okamžité vyjádření e-mailem.Zatím na sedačku čekáme,obchod mohu doporučit po převzetí.

• Doba dodací lhůty.

Při přepravě 1 deska byla prasklá,ale reklamace proběhla v pořádku a deska přišla nová.

• velký výběr zboží
    • doprava až domů na místo
    • komunikace s obchodem

Nakupoval jsem zde, protože mají výhodné ceny a velký výběr zboží. Potěšila možnost přiobjednat si výnos zboží do bytu, což je skvělé pokud bydlíte sami.

• sortiment
    • Spolupracuje s nepoužitelným přepravcem

Rozhodně nedoporučuji přepravce TopTrans.
    Dohodnutý termín závozu na středu 23.9. a ještě ráno v 9,00 se nikdo neozval, tak volám já a dovolám se na dispečink. Dostanu kontakt na šoféra co poveze objednané zboží a napodruhé se i dovolám. Chápu to, má toho dost. Dohadujeme čas doručení na 13-14, pak se něco stane a najednou, že raději až na 17-18… OK na dohodnutý čas jsem doma a čekám, a čekám (stejnak mám dovolenou)… v 18,15 volám, nedovolám se a až na třetí pokus se dovolám, řidič mne ujišťuje, že dnes to zaveze, ale až tak 19,30–20,00… zauvažuji a souhlasím. Tak v 19,45 jsem obdržel sms, že zboží je doručováno a 20,20 je šofér na dvoře. Prý má od rána 42 zastávek a že prý mají zavážet nejprve společnosti a pak soukromníky. Co je ale k nepochopení, že v den doručení mne nikdo nekontaktoval a sám jsem musel shánět… kdo zboží veze, kdy jej doveze a pak ještě doufat, že si nebudu muset brát dovolenou ještě jeden den.
    NEJHORŠÍ přepravní společnost, obal zboží je zašpiněný jako od uhlí, se zákazníkem nekomunikují!!!

• bohatý výběr a možnosti objednání
    • cenově pro mně dostupný
    • vždy dodání v termínu
    • O žádných nevím.

Bohatý výběr, cenově dostupný.
    Ochota personálu, vždy poradí.
    Dodání v termínu.
    Doporučuji .

• velký výběr
    • dobré ceny
    • nemám žádné výhrady

Obchod můžu dle svých zkušeností doporučit. Nakoupila jsem již několikrát a vždy jsem se setkala se vstřícností a velkou ochotou. S nákupem jak na prodejně tak prostřednictvím internetu jsem byla vždy spokojená. Zboží bylo vždy kvalitní a dodáno včas. Můžu jen doporučit.

• V dnešní konkurenci a nabídce žádné,možná cena.
    • POLSKO a nekompletní dodávka-chyběly šrouby

Absolutně nepoužitelná dodací lhůta,jen překupují zboží z Polska a to je ten průser.
    Čekal jsem opravdu celých avizovaných 6 týdnů

• Je zde možno koupit sedací soupravy klasického provedení, které již v normálních obchodech nejsou k dostání
    • Trošku nejistoty, kdy zboží dorazí, ale to si myslím není tak velký problém

Zkuste a určitě si vyberete!!!!

• Kvalita za výhodné ceny

Skvělá komunikace, mohu jenom doporučit.

• Výborná komunikace s obchodem.
    • Nezjistil jsem.

Doporučuji pro široký sortiment a výbornou komunikaci.

• Cena za donesení zboží do bytu (přes 700,-Kč) je nehorázná.

• jednoduchost nákupu

Byli jsme velmi příjemně překvapeni, do jaké míry vyšli vstříc našemu individuálnímu přání!
    Vážíme si toho!

• dobré ceny