• Neuznaná reklamace

Pozor na tuto firmu!
    Rozhodně nedoporučuji.
    Objednal jsem si u nich postel, která mi přišla v žalostném stavu, poškozená na 3 místech (prasklé celé dno, utržený roh, výrazně poškozený potah). Ihned jsme uplatnil reklamaci a zaslal fotodokumentaci. Nechtějí se k tomu znát. Svádí to na mě (zákazníka).
    Nyní řeším přes ČOI.

Reakce obchodu Nábytek-REAL.cz

uvádíte mylné informace. Potvrdil jste dopravci převzetí zboží v bezvadném stavu, takže postel při převzetí byla bez závad. Informaci o poškození postele jste oznámil až po třech dnech. Je tedy evidentní, že vzniklé velmi velké poškození postele, které je patrné na první pohled jste si způsobil až po třech dnech. Poškození tak velkého rozsahu je viditelné na první pohled a takto poškozenou postel by nikdo nepřevzal a nepodepsal převzetí postele v bezvadném stavu.
    ČOI vaši reklamaci neuznala.
    Nábytek REAL

VSE OK

• výborná komunikace
    • Při prvním nákupu mi po odsouhlasení objednávky cenu zvýšili, tuto objednávku jsem nechala stornovat. Za týden jsem tedy s novou cenou provedla novou objednávku - ta mi byla schválena a během dne stornováno obchodem kvůli tomu, že se již výrobek nevyrábí.... ?

• Vůbec mi neoznámili, že již mají zboží na skladě.Bylo mi částečně dodáno jiné zboží - omyl dopravce.Zboží na obrázku mělo o jednu polici více než ve skutečnosti. Držátka na skříň nepasovala, na skříni předvrtaný jiný rozměr a byly krátké šrouby. Oznámení ze strany obchodu, kdy mohou zboží přivézt, je zasláno emailem místo telefonem a následně mi to ani nepotvrdili - špatná komunikace.
    • Koupila jsem peřináč,tedy zboží,které se běžně v obchodech nenabízí.
    • Žádné jsem nezaznamenala.

Solidní jednání,informace pomocí mailů dostatečné.

• Dobré ceny.

• Zatím neznám

• cenově výhodné
    • vyhovující potah
    • zatím neznám

Velmi vstřícné jednání telefonicky a okamžité vyjádření e-mailem.Zatím na sedačku čekáme,obchod mohu doporučit po převzetí.

• Doba dodací lhůty.

Při přepravě 1 deska byla prasklá,ale reklamace proběhla v pořádku a deska přišla nová.

• velký výběr zboží
    • doprava až domů na místo
    • komunikace s obchodem

Nakupoval jsem zde, protože mají výhodné ceny a velký výběr zboží. Potěšila možnost přiobjednat si výnos zboží do bytu, což je skvělé pokud bydlíte sami.

• našel jsem zboží potřebného rozměru
    • Neúměrně dlouhá dodací doba 4 až 6 týdnů (i u akčního zboží)

Pokud tam chcete nakoupit obrňte se předem trpělivostí

• max. milá komunikace
    • Musím se smát, když firma uvádí, že jí jde především o spokojenost zákazníka a rychlé vyřízení objednávek. Na svou totiž čekám již 2 měsíce a stále se neví, kdy bude vyřízena. Tato společnost mě svým (ne)jednáním dostala do velmi nepříjemné situace, když nesplnila svou lhůtu dodání. Navíc se jednalo o poměrně drahé zboží (takže 2 měsíce peníze někde v čudu a zbytečně).

Zboží zatím bohužel nemám (kdo ví, jestli vůbec mít budu), firmě Nábytek Real je to zřejmě vcelku jedno, protože mimo telefonáty plné omluv se nic jiného neděje. Nemůžu tedy hodnotit kvalitu zboží jimi dodávaného, hodnotím přístup k zákazníkovi v případě, kdy dojde k problému.
    Již nikdy více nákup u této firmy, díky Bohu za tuto skutečnost, jelikož vybavujeme komplet celý dům a vím, kde již nábytek neobjednávat.

• sortiment
    • Spolupracuje s nepoužitelným přepravcem

Rozhodně nedoporučuji přepravce TopTrans.
    Dohodnutý termín závozu na středu 23.9. a ještě ráno v 9,00 se nikdo neozval, tak volám já a dovolám se na dispečink. Dostanu kontakt na šoféra co poveze objednané zboží a napodruhé se i dovolám. Chápu to, má toho dost. Dohadujeme čas doručení na 13-14, pak se něco stane a najednou, že raději až na 17-18… OK na dohodnutý čas jsem doma a čekám, a čekám (stejnak mám dovolenou)… v 18,15 volám, nedovolám se a až na třetí pokus se dovolám, řidič mne ujišťuje, že dnes to zaveze, ale až tak 19,30–20,00… zauvažuji a souhlasím. Tak v 19,45 jsem obdržel sms, že zboží je doručováno a 20,20 je šofér na dvoře. Prý má od rána 42 zastávek a že prý mají zavážet nejprve společnosti a pak soukromníky. Co je ale k nepochopení, že v den doručení mne nikdo nekontaktoval a sám jsem musel shánět… kdo zboží veze, kdy jej doveze a pak ještě doufat, že si nebudu muset brát dovolenou ještě jeden den.
    NEJHORŠÍ přepravní společnost, obal zboží je zašpiněný jako od uhlí, se zákazníkem nekomunikují!!!

• bohatý výběr a možnosti objednání
    • cenově pro mně dostupný
    • vždy dodání v termínu
    • O žádných nevím.

Bohatý výběr, cenově dostupný.
    Ochota personálu, vždy poradí.
    Dodání v termínu.
    Doporučuji .

• velký výběr
    • dobré ceny
    • nemám žádné výhrady

Obchod můžu dle svých zkušeností doporučit. Nakoupila jsem již několikrát a vždy jsem se setkala se vstřícností a velkou ochotou. S nákupem jak na prodejně tak prostřednictvím internetu jsem byla vždy spokojená. Zboží bylo vždy kvalitní a dodáno včas. Můžu jen doporučit.

• V dnešní konkurenci a nabídce žádné,možná cena.
    • POLSKO a nekompletní dodávka-chyběly šrouby

Absolutně nepoužitelná dodací lhůta,jen překupují zboží z Polska a to je ten průser.
    Čekal jsem opravdu celých avizovaných 6 týdnů

• Jednoduchá montáž

Zboží dorazilo jak mělo, za cenu s jakou sem počítal, montáž bez problému. Zboží jsmem si vyzvedl, namontoval umístil na místo a všichni jsme spokojení. Určitě se obratím na tuto prodejnu znova s další poptávkou.