• Lžou zákazníkům!!!

• Dobrý den kufr na motorku mi dorazil, ale až když jsem ho namontovat tak jsem zjistil že nejde vůbec zamknout. Je to moc smutné utratit peníze za něco což nefunguje.
    • Dobrý den kufr na motorku mi dorazil, ale až když jsem ho namontovat tak jsem zjistil že nejde vůbec zamknout. Je to moc smutné utratit peníze za zboží co nefunguje zatím Luděk.

Zboží doposud nemám.

Helma scorpion exo- tech forza. Stala téměř 8000,- Kč a než jsem se stačil svézt na motorce tak se utrhlo ovládání stínící clony!!! Je léto nemam helmu protože čekám na vyřízení reklamace. Za mě totálně nekvalitní zboží!!! Rozhodne nedoporučuji!!!

Objednávku zrušil obchod, ale jaksi zapomněl informovat kupujícího. Není to první případ, kdy obchod nekomunikuje, nebo komunikuje až po urgenci. Že prý objednávka zapadla.

• Píší skladem, a nic a ani nereagujou

Již po druhé nakupuji a špatné, píší skladem po týdnu žádná reakce.

Chtěl jsem ověřit, zda držák telefonu půjde i na můj tel. Bez reakce,. Bez odpovědi. Nic. Obchod zrušen

• Zboží nebylo kompletní

Tohle bylo první, co jsem v tomhle obchodě koupil,příště radši zvolím jiný obchod

• Recenze byla smazána na žádost jejího autora.

Přišel mi zmetek. Jedna brašna neměla jedno vnitřní poutko na suchý zip a vnější přenosné ouško nebylo kompletní.

Reakce obchodu Motovšem

je nám velmi líto, že nejste spokojen. V předvánočním období nám projde skladem ohromné množství zboží a může se stát, že závadu skladník přehlédne. Určitě není v našem zájmu vaše nespokojenost, brašny vám rádi vyměníme, abyste byl plně spokojen.

Tým Motovšem

• Dlouha doba dodani tyden a stale nic

Reakce obchodu Motovšem

vaše objednávka byla z našeho skladu expedovaná a předaná Zásilkovně hned druhý den po objednání. Bohužel se dalších 6 dní toulala Zásilkovnou, což je bohužel, věc, kterou my už nedokážeme nijak ovlivnit.
    Velmi nás mrzí, že jste dlouho čekal a nejste spokojen, ale rychlost Zásilkovny, bohužel, není v naší moci

Tým MotoVšem

• Obchod používá zásilkovnu.

Další z mnoha e-shopů který udává zboží skladem, ale pravděpodobně tomu tak nebylo. Zboží mě bylo odesláno třetí pracovní den od objednání a zaplaceni.

• Recenze byla smazána na žádost jejího autora.

• Popis zboží neodpovídal skutečnosti, uvedená sada nemá FM rádio

• Po celém týdnu nejsou schopni přepravit tak malou věc na místo určení

Obchod jako takový je celkem v pohodě, ale kdybych věděl,že to bude trvat tak dlouho, tak asi objednám jinde

• Nabízejí boty které nemají
  • Kdybychom věděli, že objednané zboží má dlouhou čekací dobu,tak to objednáme jinde.

• ochota, rychlost doručení
    • Velmi špatně zabalené zboží které bylo následně odesláno na mojí adresu u jedné zásilky lehké poškození

Někdo vystavené zboží jen hodil do papírové krabice ani se nenamáhal to zpět zabalit do pěnového obalu, zalepil krabici a dal dopravci ten naštěstí se k tomu choval slušně že nebylo více věcí poškozeno

• Vybere peníze a zavládne hluboké ticho...

Reakce obchodu Motovšem

Je nám velmi líto, že jste nás takhle ohodnotil. 10.11 jsme přijali objednávku, 11.11. nám odrazila vaše platba, zboží bylo dostupné do dvou dnů u dodavatele, ovšem následoval státní svátek, kdy my jsme pracovali, ale dopravci ne. Takže když na sebe budeme hodně přísní, naše zpoždění v odeslání objednávky se rovná jednomu dni. Jistě, i jeden den je zpoždění, s tím musíme souhlasit, v období před Vánoci na sebe ovšem tak moc přísní zase nejsme. Je nám líto, že vaše objednávka neproběhla k vaší plné spokojenosti, ani my nejsme stoprocentní, i když se snažíme.

MotoVšem parta

• V den kdy mělo být zboží dodáno volali že ho již nemají v mé velikosti.

Reakce obchodu Motovšem

velmi nás mrzí vaše reakce. Nepromokavé oblečení je letos opravdu velmi žádaným zbožím, denně chodí množství objednávek a skladové zásoby nám mizí pod rukama. Škoda, že jste si nevybral jiný nabízený produkt, snad se na nás v budoucnu znovu obrátíte

Parta MotoVšem