• Rychlé dodání zboží vše dorazilo v pořádku a neponičené super

Hezký den,

děkujeme za pozitivní recenzi. Přejeme, ať vám všechny věci dobře slouží. :-)

Milan, MotoVšem…A jedem!

• rychlost, sortiment, skvělý přístup k prodeji a zákazníkům

Hezký den,

těší nás vaše pozitivní hodnocení. Přístup k zákazníkům je něco, čím se chceme odlišit a jsme rádi, že to oceňujete. Přejeme spoustu šťastně najetých kilometrů s chráničem zad Held. :-)

Hezký den,

děkujeme za pozitivní recenzi, potěšila nás.

Milan, MotoVšem…A jedem!

• Rychle dodání , pohodlná platba.

Hezký den,

děkujeme za pozitivní recenzi. Ať vám Qbag taška na nohu dobře slouží a nezapomeňte, že se na nás můžete kdykoliv znovu obrátit. :-)

Milan, MotoVšem…A jedem!

• Rychlé dodání i super komunikace.

Reakce obchodu Motovšem

děkujeme za pozitivní recenzi. Rychlá a příjemná komunikace je jedna z věcí, kterou se chceme odlišovat. Těší nás vaše spokojenost.

• rychlé vyřízení objednávky
    • kvalitní zboží

• rychlost dodani
    • vyber zbozi
    • vyborna komunikace

Vždy vše v pořádku.

Hezký den,

vážíme si toho, že jsme vaše nároky dokázali splnit na 100 %. Přejeme spoustu šťastně najetých kilometrů s novou helmou. :-)

• Zásilkovna
    • Ceny zboží

Hezký den,

děkujeme za skvělou recenzi, skutečně jste nám udělal radost. Až budete hledat něco k motorce, tak se na nás znovu můžete obrátit. :-)

• Velmi rychlé vyřízení objednávky

Hezký den,

moc děkujeme za úžasnou recenzi, velmi si toho vážíme. Rychlost dodání je něco, na čem stavíme. Těšíme se na další objednávku.

• rychlost dodání
    • komunikace s obchodem - zaměstnanci
    • možnost kombinovat velikost kalhot a zvlášť bundy
    • výborné znalosti problematiky motorismu

výborná komunikace, oznámení připravenosti zboží k vyzvednutí na prodejně, znalost a zkušenost problematiky kolem motorek

Hezký den,

moc děkujeme za úžasnou recenzi, velmi si toho vážíme. Rychlost dodání, komunikace i znalosti problematiky kolem motorek jsou něco, na čem stavíme. Těšíme se na další objednávku. Přejeme krásné svátky,

• široký sortiment
    • vyšší ceny proti konkurenci

Hezký den,

děkujeme za recenzi a těšíme se na další objednávku. Na širokém výběru a rychlém dodání si zakládáme. Tak hezké svátky. :-)

• RYCHLE DODANI ZBOZI SUPROVE ZABALENE

RYCHLOST BEZVADNE ZABALONO

Reakce obchodu Motovšem

děkujeme za skvělé hodnocení. Vyřídil jsem to kolegům ve skladě. :-) Ať vám plexi slouží a těšíme se na další objednávku.

Milan, MotoVšem

• Rychlost vyřízení objednávky.

Hezký den,

děkujeme za pěknou recenzi. Dárkový poukaz je skvělá volba, tak ať z něj má obdarovaný/á radost. :-)

• Rychlé vyřízení
    • Do druhého dne bylo doma

Málo slevových akcí

Hezký den Jirko,

děkujeme za pozitivní recenzi. Vybral jste si dobré boty, tak ať vám slouží. Pokud chcete nakupovat ve slevě, tak na našem e-shopu najdete záložku Paranormální výprodej, kde je spousta zboží za zlomek ceny.

Milan, MotoVšem

• Rychlé vyřízení objednávky, SUPER .

Hezký den,

děkujeme za skvělou recenzi. V MotoVšem se snažíme, abychom každou objednávku vyřídili co nejrychleji a ze zboží jste se mohli radovat co nejdříve.

Milan, MotoVšem

• Vstřícné jednání se zákazníkem, rychlé vyřízení objednávky, SUPER .

SUPER nákup .

Hezký den Petře,

moc děkujeme za pozitivní recenzi. Vždycky se snažíme vyjít zákazníkovi vstříc a vaše objednávka je toho důkazem. Ať vám věci dobře slouží.

Všechno v pořádku.

Hezký den,

děkujeme za pozitivní recenzi. Vždycky se snažíme zboží co nejrychleji odeslat, abyste se z něho mohli těšit co nejříve. Chránič páteře Zandona Prosoft je super volba, s níž zvýšíte na silnicích svou bezpečnost. Přejeme spoustu šťastně najetých kilometrů. :-)

Milan, MotoVšem

• Velmi rychlé dodání objednaného zboží. Komunikace obchodu na jedničku.

Dobrý den, Františku,

děkujeme za skvělé hodnocení. Na rychlost dodání a správnou komunikaci se soustředíme, takže je super číst, že to tak skutečně je. Ať vám přilba dobře slouží.

Milan, MotoVšem

• Vše v naprosté spokojenosti. Obchodu děkuji za reklamní zboží a rychlost dodáni. Doporučuji obchod a boty Forma taky v super stavu. Uvidíme jak budou složit.

Hezký den,

děkujeme za pozitivní recenzi a těšíme se na další nákup, ať už přes e-shop či na našich prodejnách.