• Rychlé dodání i super komunikace.

Reakce obchodu Motovšem

děkujeme za pozitivní recenzi. Rychlá a příjemná komunikace je jedna z věcí, kterou se chceme odlišovat. Těší nás vaše spokojenost.

Milan, MotoVšem…A jedem!

• rychlost dodani
    • vyber zbozi
    • vyborna komunikace

• Vstřícné, komunikativní jednání

Velmi dobře, profesionálně fungující e-shop.

Hezký den,

děkujeme za skvělé hodnocení, které nám udělalo velkou radost. Přejeme spoustu šťastně najetých kilometrů s produkty, které jste zakoupil.

• Rychlé doručení
    • Zásilkovna
    • Ceny zboží

Hezký den,

děkujeme za skvělou recenzi, skutečně jste nám udělal radost. Až budete hledat něco k motorce, tak se na nás znovu můžete obrátit. :-)

• Výborná komunikace a slušnost

Hezký den,

moc děkujeme za hezké hodnocení, kterého si vážíme. Komunikace a slušnost je náš základ. :-)

Milan, MotoVšem

• Rychlá reakce.Zboží došlo i když byla invetura.Naprostá spokojenost.Mohu jen doporučit.

Hezký den,

děkujeme za skvělou recenzi. Ať vám textilní bunda dobře slouží a kdykoliv se na nás můžete opět obrátit. :-)

• rychlost dodání
    • komunikace s obchodem - zaměstnanci
    • možnost kombinovat velikost kalhot a zvlášť bundy
    • výborné znalosti problematiky motorismu

výborná komunikace, oznámení připravenosti zboží k vyzvednutí na prodejně, znalost a zkušenost problematiky kolem motorek

Hezký den,

moc děkujeme za úžasnou recenzi, velmi si toho vážíme. Rychlost dodání, komunikace i znalosti problematiky kolem motorek jsou něco, na čem stavíme. Těšíme se na další objednávku. Přejeme krásné svátky,

Milan, MotoVšem

• Výborná komunikace s obchodem!

Hezký den,

děkujeme za pěknou recenzi. Komunikace je jedna z věcí, na které si zakládáme. Ať vám šortky dobře slouží a těšíme se na další objednávku. :-)

Milan, MotoVšem

• Velmi rychlé dodání objednaného zboží. Komunikace obchodu na jedničku.

Dobrý den, Františku,

děkujeme za skvělé hodnocení. Na rychlost dodání a správnou komunikaci se soustředíme, takže je super číst, že to tak skutečně je. Ať vám přilba dobře slouží.

Milan, MotoVšem

• Komunikace bez problému, vše bylo tak jak má.

Reakce obchodu Motovšem

děkujeme za pozitivní recenzi. Na správné komunikaci si zakládáme, takže jsme rádi, že to hodnotíte kladně.