• žádné informace, zboží nikde

• -nekomunikují

• Pozor, jediné co jsem z obchodu dostal byly platební údaje po zaslání platby nekomunikují, na E-mail neodpovídají, a na jejich stránkách nemají žádný telefonický kontakt.

žádné informace, zboží nikde

Strčte se do piči ten srač obchůdek

• na web. stránkách bez tel. kontaktu
    • tel. kontakt uvedený na Heureka a Googel (778 041 422) je na pána, který tam už dva roky nepracuje.

Po měsíci od objednání jsem eshop kontaktoval a bohužel nejsou schopni od dodavatele zboží dodat.

Vyjádření eshopu:

"Dobrý den
    Velice se omlouváme, po několika urgencích nám dodavatel sdělil, že padací rámy jsou už nedostupné .
    Omlouváme se, ale jsme nuceni objednávku stornovat.
    Pavel"

Zřejmě nebude chyba na straně eshopu, ale když už mě posílají dotazník ať ohodnotím nákup.. chtělo by to asi změnit dodavatele ať vám nedělá špatné jméno.

Objednávku duše jsem učinil 30. 9. 2020 11:00:19 . Dodnes 12. 10. nic nemám.

Objednal jsem si zboží, uběhlo 14 dní a zboží nedorazilo ani přes mejlové dotazy. Nikdo se mnou nekomunikuje. S takovým přístupem rozhodně je ztráta času si zadávat objednávku.

• Objednal jsem 19.8-a dnes mám od nich poštu 1.11. Katastrofa
    • Komunikace desny

Obchod nabízí zboží, které nemůže dodat. To mi napsali až po týdnu.

• žádná komunikace

10.1.2019 objednáno, potvrzena objednávka a od té doby obchod nekomunikuje, zboží nedorazilo, nevím nic. Ještě že jsem neplatil předem!

Reakce obchodu ADPAK s.r.o

velice nás mrzí vaše recenze. Při objednání jste odsouhlasil upozornění, že zboží není skladem a bude se objednávat u dodavatele. Předpokládaná dodávka zboží je 15 pracovních dní. Což by znamenalo, že pravděpodobně dojde od dodavatele zítra (zítra to bude 15 dní).
    Každopádně ověříme, proč Vám nikdo nedal vědět, teda pokud jste posílal dotaz. Pokud ne, tak se o vše stará automat a ten posílá většinou opakovaný email s notifikací u objednávek, co mají dodací dobu ještě delší.
    Dále ověříme, jak je možné, že Vám Heureka poslala formulář, protože u těchto objednávek se jeho odesílání má posouvat podle pravděpodobné doby doručení.

S pozdravem,
    tým Motocyklové díly

• Nebyl doručen dańový doklad ani po opakované výzvě

Až na ten doklad dobrý.

• trva dlouho,zatim nic nemam

• Po objednání zboží me kontaktoval obchod,ze se operka již nevyrábí a tak jsme upravili objednavku. Bylo sděleno,ze zboží v ten den obchod odesílá. Po týdnu zboží nedorazilo,volám do obchodu,poště údajně zmokly balíky,ale následující den by měl balík doručen (prebalovali balík) Uplynuly další 4 dny a nic se nedělo. Opět volám do krámu a bylo sděleno,ze moji objednavku řešil kolega,který je nyní na dovolené a moji objednávku nevyřešil. Bylo mi sděleno,ze zrovna v tento den,kdy uplynulo skoro 14 dní mi bylo zboží zasláno. Navíc chování posledního člověka po telefonu je opravdu zalostne. Nejenom,ze by se třeba omluvil,navíc pořád "mlel"kolik toho má na práci....Jako bysme nikdo v této zemi nepracoval....Jen on. A na zaver jen řekl:"tak už je to ok,vyřešeny"a z ničeho nic položil telefon. Od té doby uplynuly další dva dny a nic se neděje. Tak uvidíme

• Minimální komunikace

Zboží jsem objednal 4.5.2018 zatím,nedorazilo.Prý se v itálii stratila objednávka,tomu bych věřil,s it.obchodem mám špatné zkušennosti.Na prodejnu se nelze dovolat,ani sám obchod se neobtěžoval telefonicky oznámit informace.

Jelikož dnes odjíždím na dovolenou a helma stále nedorazila, takže opravdu špatné!

Pravda, měli uvedeno doručení cca 14 dní (dnes jsou to 3 týdny od objednání), ale mohli dát alespoň vědět, jak na tom objednávka je.
    Hned další den od objednání přišlo "předáno ke zpracování", po 14-ti dnech přišlo "objednávka se zpracovává" a doteď nevím o ničem.

• Před 19 dny objednáno a zboží stále nedoručeno!!

• Těžko hodnotit, když zatím nic nedorazilo ...