• zboži jsem objednával 1.4 a dnes je 12.4 a vůbec nemám žadné informace kde a a kdy dojde

nedoporučuji

Nezvedají telefon , když ho zvednou tak jsou sprostí a drzí a uráží zákazníka . O fakturu a platební podmínky si musíte zažádat několikrát.Kupoval jsem duši na dětskou el.motorku RAZR poslal jsem i fotku. Poslali něco úplně jiného v dvojnásobné velikosti odborníci. O další zážitek s vracením zboží nestojím. Děkuji za zážitek.

• Dostupnost v centru
    • Chybějící česky návod na prodávané zboží

• Zboží jsem objednal 1. 10., obratem mi byla potvrzena objednávka. 2. 10. jsem dostal info, že se objednávka kompletuje, a od té doby nic - ani zboží, ani zpráva. Naštěstí jsem neplatil předem...

Reakce obchodu ADPAK s.r.o

u objednávky bylo jasně naspané, při objednávání, že zboží není skladem a bude stahováno od dodavatele. Objednávku pořád vidím ve stavu, že se stahuje od dodavatele, pokud Vám pořád nedošel žádný email, že se objednávka stahuje, tak se omlouvám a chyba je nejspíš u mě.
    Předávám toto info na prodejce at se Vám ozvou.

IT technik
    motocyklovedily.cz

• Velkou slabinou je komunikace.

• Vědomě mi obchod dodal jiné zboží než jsem objednal.

Nefér jednání poslali něco co jsem si neobjednal bez předešlé domluvy.

• ziadna komunikacia so zakaznikom.
    • nemam ani ponatia ci tovar bol odoslany alebo ci ho predajca este ma k dispozicii.
    • ani

problem, ze predajca nekomunikuje so zakaznikom, robi zo samotneho obchodu zly dojem. Je to ako ked pridete do obchodu a tam nikto nieje alebo predajca spi v sklade... samozrejme ze sa na tovar vykaslete a kupite si ho inde a na buduce uz ku Vam nezabludi...

• Zasilka druhy tyden nedorucena,tudiz bez vyhod!
    • Hlavni slabinou je,myslet si,ze ma Vas obchod vyhody!

Vyjimecne nakupuji na internetu.Mam rad kamenne obchody.Vybranou vec zaplatim a odchazim.Cekat dva tydny je opravdu dlouho!

• Dodaci lhuty - nemaji tuseni kdy dodaji, jen se vymlouvaji na Italii... Nema smysl se ptat, kdy dodaji - nevedi.

Pokud je rozhodujici cena a mate alespon mesic casu cekat na zbozi...

• Zadne

Absolutne bez komunikace, neraguji na volani ani na email nereaguji. Na tomto obchode jiz nikdy vice.

• nevím. Zboží mi zatím nedorazilo.

• nevím. žádnej matroš ještě nedoraazil

nevím. žádnej matroš ještě nedoraazil

• Psali, zboží skladem...nedorazilo po týdnu, tak jsem tam volal. Prý to samé zboží koupil i někdo jiný, tím pádem se na mě nedostalo. Že by dali vědět, to je ani nenapadlo.

• Dobrá cena
    • Neslušná telefonní komunikace
    • Žádný upozornění, že výrobek už se nevyrábí a bez upozornění je poslán jiný nástupce výrobku

• Kamenná prodejna v Brně
    • Totální arogance prodávajícího. Místo poskytnutí relevantních informací jsem si od prodávajícího vyslechl řadu sarkastických poznámek a osobních urážek. Katastrofický přístup.

V žádném případě nedoporučuji. Jednak nevěřím v poskytnutí adekvátní podpory jak při nákupu, za druhé nebudu podporovat obchod s tak arogantním přístupem když jsou v Brně moto obchody se skvělými prodejci.

Dobrý den pane Kovařík
    jsem si vědom, že zákazník má sice pravdu, ale .... V letním období máme na prodejně zaměstnance dva , takže jsem si Váš nákup na prodejně prověřil u druhého zaměstnance a dohledal. Při Vaší návštěvě byli na prodejně i jiní zákazníci, kteří mě později upozornili na Vaše arogantní a nepřiměřené chování . Potom co jsem slyšel , tak i kdybych byl na prodejně já, jednal bych stejně jako můj zaměstnanec. Vím, že nejsme schopni uspokojit každého, ale Vás asi uspokojit nelze.
    Ing. Pavel Knotek
    majitel

• Nikdo nekomunikuje, zboží skladem dorazí skoro za 3 týdny :-(

Vyhnout se!!!

Dlouhá dodací lhůta.
    Dodán jiný typ výrobku než bylo objednáno.

• Nevím.
    • Nabízí zboží, které se již doprodalo.

Bída.

• Nezajem a neochota personalu

Reakce obchodu ADPAK s.r.o

Udáváte, že jste naším pravidelným zákazníkem, ale jste s námi nespokojen.
    Pokud máte náměty na zlepšení (hlavně stránek), tak neváhejte kontaktovat našeho "ajťáka" na adrese [email protected]
    Jsme rádi za jakoukoli reakci.

Děkujeme za nákup a tešíme se na další.
    Tým motocyklovédíly.cz

• Cenove levnejsi nez "znackove" obchody.
    • Nevim.

Pokud je cena o hodne levnejsi, nez jinde, tak doporucuji. Jinak doporucuji nakupovat ve znackovych kamennych obchodech.