• Nevím zda vůbec existuje

Plánovaná lhůta byla kolem 7 dnů. Když zboží nedorazilo, poslala jsem dotaz, jelikož zboží bylo hned zaplaceno. Dostala jsem odpověď, že jsou dovolené a dodání je zpožděné. Takže ve středu bude 14 dní od objednání a zaplacení a zboží nemám.

• Dlouhá dodací lhůta, špatná komunikace, uvedené dodací lhůty není obchod schopen dodržet

Obchod uvadí u zboží,které není skladem dodací dobu +- 15 pracovních dnů.Zboží objednané 17.7.2017, potvrzení objednávky - objednávka se zpracovává.Další zpráva 31.7.2017- zboží je stahováno z extérního skladu,nebo od dodavatele.Další informace o předpokládaném termínu dodání žádné. Nevím jestli dále čekat,nebo objednávku zrušit ?

• Zboží dosud nedodáno.

• Zajimave ceny
    • Pokud nechcete cekat na zbozi mesic i vice, radeji si priplatte a objednejte jinde. Snad to priste bude lepsi...., cekal jsem nejakou nerakci, omluvu, ale odpoved zruseno je asi dostacujici.
  • neuvěřitelně dlouhé čekací lhůty

Dobry den,
    velice nas mrzi vase negativni hodnoceni. Nicmene neni z nasi strany mozne toto nejak urychlit. Givi patri mezi dodavatele, kteri v letnich mesicich pracuji spise tak, ze nepracuji. V Italii maji pres leto porad nejake volno a je celkem slozite je donutit, aby zbozi posilali v cas.
    Zkusime zapracovat na lepsi komunikaci se zakazniky a prubezne je informovat.

S pranim hezkeho dne,
    Tym motocyklovedily.cz

• Dlouhá doba doručení - objednáno 27.3., 10.4. teprve e-mail, že zboží stahují z externího skladu

Reakce obchodu ADPAK s.r.o

Velice nas mrzi, ze nedoporucujete nas obchod. Obzvlaste z duvodu, ze u vasi objednavky bylo uvedeno, ze zbozi neni skladem a bude se muset objednavat u dodavatele. Doba doruceni byla 15 pacovnich dní. Objednavka byla vyrizena podle naseho systemu 10.4. Email co vam dosel o tom, ze stahujeme zbozi je automaticky email, ktery se pro tento typ objednavek odesila v pravidelnych intervalech, aby zakaznik vedel, ze jsme na nej nezapomneli a prave se ceka nez k nam zbozi dorazi.

S pozdravem,

bez ceskeho navodu

Dobry den,
    cesky navod uvadime na strankach v detailu produktu

• Neschopnost zaručit dodání zboží

Objednal jsem 6.3., po avizovaných 15 pracovních dnech termínů dodání jsem se telefonicky informoval na stav objednávky - nejprve mi bylo sděleno, že objednávka už byla vyřízena, ale že něco nesedí v jejich systému. Poté mi bylo sděleno, že mi nemohou zaručit, že zboží dojde a neví kdy. Objednávku jsem musel stornovat.

• nedodání objednaného zboží, přestože informují o odeslání.

vyhněte se tomuto e-shopu, pokud nechcete být sklamaní, že zboží mají (dle informací z obchodu)ale ve skutečnosti nic nedostanete. Vypadá to, že pokud nezaplatíte předem z obchodu nebude nic.

U většiny zboží uvádí dodání do 20 pracovních dnů, já objednal před více než 1,5 měsícem a již třikrát mi napsali stále stejnou automatizovanou hlášku, že se má objednávka zpracovává.
    Nejsou schopni ani napsat, že se něco děje anebo, že zboží nedodají.

Reakce obchodu ADPAK s.r.o

Dobrý den, podle systemu vidim, ze zbozi bylo jiz odeslano k Vam. Nicmene predavam toto dale k doreseni, protoze neni pripustne, aby Vam nidko nedal vedet osobne (krome automatizovane hlasky)

S pozdravem,

• Doba dodáni

• Nabízí zboží které nemá

• Pro mě to byla cena,zatím jsem nic nedostal.
    • Netuším

Nízká cena,doufal jsem že budu spokojen.Nic jsem nedostal i když se uvádí dodání do třech prac.dnů. Nerozumím tomu SMS přišla česká pošta také dala vyrozumění že zásilku přijala a po sledování zásilky,ta neexistuje,nechápu a nedoporučuji.

• Bohužel je to má druhá objednávka, kterou se nepodařilo ani po dlouhé době vyřídit.

Obchod komunikuje způsobem "Stav objednávky.
    Vaše objednávka se zpracovává.
    Zboží je stahováno z externího skladu nebo od dodavatele." skoro měsíc od potvrzení objednávky.

• Myslel jsem.....cena...bohužel dodání vázne
    • Po objednávce...nefunguje zpětná vazba

Čekám na zboží pomalu 2 měsíce...vázne naprostá spolupráce a komunikace. /výmluva ...dovolená v Itálii/ a dále se nic neřeší.

• objednal jsem zboží a čekám již 10 pracovních dní a ještě budu asi čekat

• Nekomunikace

V případě druhé reklamace, kde zboží nebylo v pořádku mojí vinou, nebylo možné zboží vrátit a ani vyměnit za nové...Navíc kvalita zboží (trička, mikiny) je otřesná a navíc za nehorázné peníze !!!!

Plachta na motorku PROTI dešti při prvním dešti komplet protekla a nová motorka za 130 000,- byla durch.