• žádné informace, zboží nikde

• -nekomunikují

• Pozor, jediné co jsem z obchodu dostal byly platební údaje po zaslání platby nekomunikují, na E-mail neodpovídají, a na jejich stránkách nemají žádný telefonický kontakt.

žádné informace, zboží nikde

Strčte se do piči ten srač obchůdek

• na web. stránkách bez tel. kontaktu
    • tel. kontakt uvedený na Heureka a Googel (778 041 422) je na pána, který tam už dva roky nepracuje.

Po měsíci od objednání jsem eshop kontaktoval a bohužel nejsou schopni od dodavatele zboží dodat.

Vyjádření eshopu:

"Dobrý den
    Velice se omlouváme, po několika urgencích nám dodavatel sdělil, že padací rámy jsou už nedostupné .
    Omlouváme se, ale jsme nuceni objednávku stornovat.
    Pavel"

Zřejmě nebude chyba na straně eshopu, ale když už mě posílají dotazník ať ohodnotím nákup.. chtělo by to asi změnit dodavatele ať vám nedělá špatné jméno.

• Spolehlivé informace

Velmi pěkná mikina s hezky provedenou výšivkou :-)

Před Vánocemí 2020 jsem v tomto obchodě zakoupila 5 ks těchto nákrčníků. Byla jsem nadmíru spokojena. Objednala jsem v lednu ještě další 1 ks, ale tyto nákrčníky nebyly skladem. Nyní trpělivě čekám na dodání, protože tyto nákrčníky jsou perfektní, příjemné, variabilní, s výhodnou cenou, jsou prostě krásné.

Zde jsem nakupovala poprvé a byla jsem příjemně překvapena.
    1. - mě příjemně překvapila nabídka obchodu
    2. - příjemná cena
    3. - rychlé dodání
    4. - překvapilo mě příjemně-krásné dárkové balení zboží, které bylo "na úrovni", kde na zadní straně příjemného papírového balení jsou popsané způsoby, jak se několika způsoby může nákrčník nosit. Překvapeni byli příjemně i všichni, kdo tento dárek "od Ježíška" dostali. (objednala jsem 5 ks a jsem naprosto spokojená).

Objednávku duše jsem učinil 30. 9. 2020 11:00:19 . Dodnes 12. 10. nic nemám.

Velice slušný a ochotný při komunykaci ohledně dotazu ke zboží. Všem doporučuji tento internetový obchod.

• není zboží

Bohužel zboží není k dispozici

Objednal jsem si zboží, uběhlo 14 dní a zboží nedorazilo ani přes mejlové dotazy. Nikdo se mnou nekomunikuje. S takovým přístupem rozhodně je ztráta času si zadávat objednávku.

• O žádné nevím

• rzchlost

Po počátečních problémech s komunikací nastal nadstandartní servis a od prodejce jsem dostala spoustu dobrých rad. Doporučuji.

• Super ceny
    • Výborná komunikace
    • Velký výběr zboží

Dobrý poměr cena/výkon, při stejné kvalitě
    Vstřícný přístup