• Telefon dorazil rychle
    • Chování prodejce při reklamaci - obvinil mě z podvodu
    • Smyšlené důvody neuznání reklamace

Zboží bylo doručeno opravdu velmi rychle.
    Tím ale spokojenost s tímto prodejcem končí. Při reklamaci mě obvinil z úmyslného poškození telefonu a zásahu uvnitř telefonu a také z toho, že mi telefon spadl na zem (technik tak usoudil podle chybějícího ochranného skla). Na samotném telefonu nejsou vůbec žádné známky poškození a hlavně reklamace se týkala problému s odpojováním telefonu od mobilní sítě.

Tohoto prodejce opravdu nedoporučuji.

Dobrý den pane Havle,
    důvodem zamítnutí reklamace byl zásah neoprávněnou osobou na základové desce. Zde porovnání nové desky a desky zákazníka: https://uloz.to/!w5eQZFQLCHCC/havle-jpg
    Co se týká údajně nepoškozeného tvrzeného skla, ať si o jeho odstranění z telefonu před odesláním na reklamaci udělá každý závěr sám.
    Michal Martinek,MaT

• Rychlé doručení
    • Arogantní chování prodejce při reklamaci
    • Úmyslné poškození mobilu prodejcem při reklamaci
    • Odeslání na poštu o 200 km dál

Tomuto obchodu se raději vyhněte, ač vše doručí rychle, nechcete zde reklamovat zboží. Prodejce při reklamaci úmyslně fyzicky poškodí zboží, aby musel zasáhnout do telefonu, a tím telefon ztratil záruku. Vrcholem všeho je, když vám telefon pošle místo do Prahy o 200 km jinam, ač jste ho několikrát žádali o dodání do Prahy.

Doporučuji všem přečíst diskuze před nákupem a nakoupit raději někde jinde.

Reakce obchodu www.mobilyatablety.cz

Dobrý den p.Litavský, Váš telefon dorazil do servisu s poškozeným displejem, vše je řádně zdokumentováno.Pokud dojde k poškození telefonu vinou zákazníka, tak se na vadu záruka nevztahuje.Zajimavé je, že jste po zaslání fotografií ze servisu souhlasil s placenou opravou.

• Neřeší reklamace
    • Arogantní jednání při reklamačním řízení
    • Obviní zákazníka z poškození telefonu

Nedoporučuji tento obchod, po měsíci používání přestal telefon fungovat. Záruka zamítnuta obchodem, absolutní neochota řešit reklamaci. Telefon za krátkou dobu užívání nespadl, ani není poškrábaný.
    Všem doporučuji si přečíst diskuze o tomto obchodě a nečíst jenom recenze.

Reakce obchodu www.mobilyatablety.cz

Dobrý den, reklamace řešíme standartním způsobem. Pokud je telefon poškozen vinou zákazníka, tak se na závady z toho vyplývající záruka nevztahuje.Není pravda, že telefon nespadl. Poškození je vždy řádně zdokumentováno.

• Telefon byl vadný (nefunkční pixelový sloupec). Poslal jsem zpět. Jednání o návratu peněz (a poštovného) bylo nepříjemné. Soudě dle obdobných reakcí zde považuji obchod za minimálně nedůvěryhodný, možná podvodný. Výsledkem každopádně je, že jsem celkem cca -500Kč a stejné zboží jsem se rozhodl koupit jinde.

NE! Nenakupuje zde! Jděte jinam i když bude cena o malinko větší.

Reakce obchodu www.mobilyatablety.cz

Dobrý den, zákazník zvolil vrácení telefonu ve 14ti denní lhůtě a my jsme odečetli sundanou folii,chybějící kartonáž a znečištění mobilu (evidentně používaného), celkem 220,-Kč nikoli 500,-Kč, neboť vrácení zboží neproběhlo v původním stavu. Bylo navrženo vyměnit telefon za nový, s čímž však zákazník nesouhlasil.

Dopravce zazvonil, neobtěžoval se ani počkat, telefon nechal na poštovní schránce a odjel. Podpis o přezvetí si evidentně podepsal sám

Reakce obchodu www.mobilyatablety.cz

Dobrý den, Vaši stížnost jsme předali na přepravní společnost. Kurýr,který zásilku doručoval již u společnosti nepracuje.

M.Martinek, MaT

• Nebyl jsem spokojen s přístupem a komunikaci s dopravní společnosti,kdy mi bylo oznámeno,že mi zásilku můžou předat pouze od 13 do 14h.Předání zásilky do vlastních rukou ráno,nebo odpoledne nebylo možné.

• s takovým přístupem ušetříte 100%
    • Protože nic nedodává neměl by zabírat na internetu místo

Běžte někam jinam

Reakce obchodu www.mobilyatablety.cz

Dobrý den, v systému eshopu došlo k chybě, která způsobila viditelnost produktu, který nebyl skladem. Za toto jsme se zákazníkovi omluvili a chybu jsme odstranili.
    Michal Martinek, MaT

• Přestože je tento obchod doporučen Heureka.cz (a navíc můžete zakoupit zboží přes Heureka.cz) a zboží bylo označeno v jejich eshopu, že je na skladě, tak objednávka byla zrušena z důvodu chybné evidence ve skladu.
    • Zaplacená částka byla vrácena tentýž den.

Michal Martinek, MaT

Místo mobil Black poslali Gray !

- zaslali jiné zboží, aniž by to se mnou předem konzultovali
    - domnívám se, že zboží nebylo určeno pro ČR
    - zboží bylo rozbaleno

Mobil původně objednán zlatý, který měl být skladem. Prodávající po týdnu sdělil, že zlatý není, že má jen černý. Kupodivu po pár dnech došel zlatý. V kontaktech mobilu byla již při rozbalení uložená různá tel. čísla, takže nový asi nebyl. spíš vrácený od jiného zákazníka?? Prodávajícího jsem požádala o vysvětlení, dosud nereagoval.
    Za mě - nedoporučuji.

Reakce obchodu www.mobilyatablety.cz

Dobrý den, snažili jsme se vyhovět ale moc se to nepovedlo, omluva již byla zaslána. Mohla jste také využít možnosti vrácení zboží.

• -nízké ceny
    • -v e-shopu zboží do týdne nebylo možné zjistit, kdy bude k dispozici

Pokud mají zboží skladem, asi nebude problém

Reakce obchodu www.mobilyatablety.cz

Dobrý den, dodávky jsou v předvánoční době naprosto nevyzpytatelné, na Vaši otázku prostě nebylo možné přesně odpovědět. M.Martinek, MaT

Obchod není asi úplně špatný,ale !!zakoupil jsem zboží,zaplatil..a čekám netrpělivě na nový telefon.Po týdnu dostanu informaci ,že telefon nemají a že peníze vracejí.Očekával bych rychlejší info.případně nabídnul jinou variantu zboží.Na druhou stranu peníze se vrátily bleskově.Díky

• Po čtrnáctidenním užívání telefonu neustále vypadával signál. Po domluvě s obchodem jsem zboží zaslal k reklamaci - tam mi bylo sděleno, že mobil je nefunkční díky pádu na zem, který se ale nestal a reklamace byla odmítnuta.

Ač se ze začátku zdála komunikace s obchodem výborná, nakonec jsem velice nespokojen. Bohužel kupující, který zasílá na reklamaci mobilní telefon poštou, nemá žádnou možnost obrany - neexistuje žádný protokol o převzetí přístroje s popisem. Když tedy budete reklamovat u tohoto obchodníka, pořiďte si fotodokumentaci reklamované věci. Jinak se dostanete do situace tvrzení proti tvrzení kde nemáte šanci jako kupující uspět. Co se týká reklamace, žádný vstřícný krok od tohoto obchodníka nečekejte.

Reakce obchodu www.mobilyatablety.cz

Dobrý den, reklamace vyřizujeme rychle a řádně. Pokud si zákazník však poškodí telefon sám, není možné reklamaci vyhovět.
    M.Martinek, MaT

• Dne 3.11.2016 jsem si objednala kryt na telefon, který jsem řádně zaplatila. Když jsem se po 10 dnech začala zajímat o číslo balíčku protože mail o expedování který dne 4.11. přišel odkaz neobsahoval mi bylo 14.11. sděleno že i když jsem si zaplatila poštovné ve výši 50 Kč českou poštou ( další varianta, osobní odběr a uloženka ) byl balíček zaslán obyčejně. Takže jsem vyhodila 380 Kč a reakce obchodu je taková že na maily vůbec nereaguje. Takže já to beru jako normální okrádání zákazníka a tento obchod už nikdy více.

Obchod nedoporučuji. Byl mi doručen vadný telefon (porucha rychlosti připojení přes Wi-fi), který pravděpodobně nepochází z české distribuce (po zapnutí přístroje vše v němčině, neoriginální nabíječka). Z těchto důvodů jsem se rozhodla odstoupit od smlouvy. Z původní ceny mi část peněz nebyla vrácena s odůvodněním, že jeví známky použití (rozbalená nabíječka, odlepené ochranné štítky z telefonu atd.).

Reakce obchodu www.mobilyatablety.cz

Dobrý den, peníze byly vráceny podle obchodních podmínek. Není možné vracet použité zboží. Volba jazyka záleží na uživateli, telefon obsahuje i češtinu. Wifi funguje na telefonu bez problémů.
    MaT

Dorazilo jiné zboží než bylo objednáno..

Reakce obchodu www.mobilyatablety.cz

vzhledem k nedostatku objednaného zboží jsme Vám zasali lepší model za stejnou cenu. Myslím, že je to pro Vás spíš výhoda...
    MaT

• Žádné
    • Chybí parametry u některých telefonů nebo jsou neúplné, nepřesné, zavádějící.

Chce to srovnávat s jinými obchody.

• Zákazník-Prodávající

Slibují dodání objednaného telefonu,zítra zítra,a nemájí ho na skladě.Nedoporučuji!

Reakce obchodu www.mobilyatablety.cz

Zákazníkovi jsme omylem dodali jinou verzi telefonu, ten pak ztratil v náš obchod důvěru a tak jsme mu vrátili peníze. Ještě jednou se omlouváme.

• Dodava zbozi ktere neni funkcni

Nikdy si v tomto obchode nic nekupujte.

Reakce obchodu www.mobilyatablety.cz

V telefonu byla od dodavatele chybná ROM, stalo se to poprvé. Zákazníkovi jsme vrátili peníze.