Naprostá spokojenost, dokonce jsem byl upozorněn na špatnou obědnávku krytu(JINÝ TYP).

• Patřím k genereci,která byla vychována v nedůvěře a podezíravosti k čemukoli novému,avšak tento přístup,ochota a spolehlivost mě zcela dostal.Tomu pánovi co sedí na druhé straně a stará se o pohodlí zákazníka v nakupování z postele,bych rád vzdal velký hold...Pokračoval jsem v nakupování a o5tovně nezklamal...Ještě jednou dík,za takovéto lidičky.
    • Vůbec,ale vůbec žádná.Pouze samá nej,nej...

Vše podstatné jsem již shrnul,teď je to jen na Vás,jak s tím naložíte a budete ke spokojenosti s tím umět zacházet,mě to vyšlo a byl jsem rád,že jsem na něj natrefil...

Byl to prví nákup, odpoledne jsem objednal zboží skladem, druhý den dopoledne vyzvedával.

• Zboží pěkně zabaleno
    • Telefon zatím funguje

• Jsem velice spokojen vse na 100%

• rychlé,osobní odběr v Olomouci, vstřícná obsluha a super komunikace

• Výborná komunikace

• zboží bylo dobře zabaleno

Mobil je zatím v pořádku, ovšem přiložené tvrzené sklo velikostně nesedí na display. Tvrzené sklo cenově neodpovídá hodnotě 200 Kč (na aliexpressu za pár korun úplně stejné). Ovšem obchod jsem si vybrala právě, že nabízel v ceně mobilu i tvrzené sklo a jsem nyní zklamaná.
    Dodání trvalo déle, ale to je již chyba na straně uloženky.

Reakce obchodu www.mobilyatablety.cz

dodávané tvrzené sklo je originál od Xiaomi. Potíže s instalací jsou však běžné, neboť telefon má na okrajích zakřivený displej a proto jsou skla menší, než obvykle.
    Hezký den, MaT

• Ověřený obchod.kupuji zboží ani drahé ani levné.Stred a to obchod splňuje

Rychlé dodání zboží

Zdarma tvrzené sklo

• Výborná komunikace.

• rychlé doručení
    • dárek k mobilu (tvrzené sklo se hodí)
    • vstřícná komunikace
    • nepřehledné stránky

Telefon přišel hned druhý den po objednání, dobře zabalený

• Dárek k mobilu

Již jsme nakupovali podruhé a jsme spokojeni, hlavně s cenou

• Korektní jednání, rychlé vyřízení objednávky, odborná konzultace

• Rychle, bez problémů
    • Platba kartou je zpoplatněna 50,- Kč

• rychla dodavka,jeden telefon sem tady uz kupoval,reklamaci vyridili ochotne a rychle,tak jsem vzal jeden i pro dceru
    • spatne se v eshopu orientuji

• Telefon dorazil rychle
    • Chování prodejce při reklamaci - obvinil mě z podvodu
    • Smyšlené důvody neuznání reklamace

Zboží bylo doručeno opravdu velmi rychle.
    Tím ale spokojenost s tímto prodejcem končí. Při reklamaci mě obvinil z úmyslného poškození telefonu a zásahu uvnitř telefonu a také z toho, že mi telefon spadl na zem (technik tak usoudil podle chybějícího ochranného skla). Na samotném telefonu nejsou vůbec žádné známky poškození a hlavně reklamace se týkala problému s odpojováním telefonu od mobilní sítě.

Tohoto prodejce opravdu nedoporučuji.

Reakce obchodu www.mobilyatablety.cz

Dobrý den pane Havle,
    důvodem zamítnutí reklamace byl zásah neoprávněnou osobou na základové desce. Zde porovnání nové desky a desky zákazníka: https://uloz.to/!w5eQZFQLCHCC/havle-jpg
    Co se týká údajně nepoškozeného tvrzeného skla, ať si o jeho odstranění z telefonu před odesláním na reklamaci udělá každý závěr sám.
    Michal Martinek,MaT

Pohotové jednání.