• Zboží skladem, ve skutečnosti skladem není.

Objednával jsem telefon - skladem. Měl to být dárek. V pondělí jsem volal abych se ujistil, že dorazí. Byla zde možnost jej mít už v úterý, ale vzhledem k "velkému množství objednávek" jak mi bylo řečeno, by jej nestihli předat dopravci. Byl jsem však ujištěn, že ve středu telefon přijde. Středa odpoledne nic, přepravce žádnou zásilku neeviduje. Hodinu na to mi přichází email, že zboží, které jsem objednal není skladem. Děkuji pěkně.

• Výhodné ceny, ale to se mi očividně v tomto obchodu nevyplatilo!
    • Telefon dorazil již rozbalený!!! V balení byla přibalena neoriginální sluchátka a další problém byl při nabíjení z adaptéru do sítě, zde se taky dá předpokládat, že se jednalo o neoriginální zboží. Jsem rád, že alespoň telefon je originál, i když také nevím co se s ním dělo, jelikož byl již aktivovný před 2 roky a rozbalený. Ing.Michal Martinek na stránkách uvádí telefon jako nový a originálně zabalený.

Určitě zde už nikdy nenakoupím. Za ty problémy to nestojí a příště zvolím velký prověřený obchod.

Reakce obchodu www.mobilyatablety.cz

Dobrý den p.Kuběnka, telefon byl rozbalený kvůli nabíječce a byl jste o tom informován mailem.Nabíječku jste odmítl poslat na reklamaci, takže těžko říct, jestli s ní něco bylo, to se dalo celkem snadno vyřešit. Sluchátka jsou v balení vždy originální, přesto jsme reklamované vyměnili za nové. Víc jsme pro Vás udělat už nemohli.
    Michal Martinek, MaT

• Levné ceny
    • Uvádí nepravdivé informace a nabízí zaslání Českou poštou a ne jiným kurýrem

Telefon byl prezentován jako oficiální česká distribuce. Dorazil ovšem s čínskou nabíječkou a adaptérem, byť kvalitním. Když jsem požadoval dodávku české nabíječky, obchod toto odmítl s tím, že mám vrátit ve čtrnáctidenní zákonné lhůtě a že mi vrátí peníze (samozřejmě na mé vlastní náklady). Telefon je výborný a cena byla také dobrá a asi bych si jej koupil i tak, ale v principu mi vadí, když někdo úmyslně uvádí nepravdivé/lživé informace a ani se neomluví nebo informace po upozornění neupraví. Z tohoto důvodu si u tohoto obchodu v budoucnu nic nekoupím.

Reakce obchodu www.mobilyatablety.cz

Dobrý den, nabízíme dopravu Českou poštou a na Uloženku. Zboží má všechny potřebné náležitosti pro prodej v ČR včetně nabíječky, žádné lživé údaje se na našich stránkách nevyskytují.
    Vrácení zboží probíhá dle zákona na náklady našeho eshopu.
    Michal Martinek
    MaT

• PRODALI MI POUŽITÉ ZBOŽÍ A JEŠTĚ ODMÍTAJÍ REKLAMACI

V ŽÁDNÉM PŘÍPADĚ NEDOPORUČUJI

Reakce obchodu www.mobilyatablety.cz

Dobrý den,prodali jsme nové zboží, telefon dorazil na reklamaci uvnitř poškozený zákazníkem. V takovém případě jde o porušení záručních podmínek a reklamaci jsme neuznali.

Prodali mi repasovaný telefon aniž by mi o tom dali vědět. Zjistil jsem to až při servisu, kdy mi telefon vypnul a nešel opětovně zprovoznit. A opravář mně sdělil, že je to repasovaný mobil.

Reakce obchodu www.mobilyatablety.cz

Dobrý den, prodáváme pouze nové přístroje. Pokud jste měl na telefonu závadu, mohl jste jej reklamovat u nás, je velmi neobvyklé jít s novým telefonem do neautorizovaného servisu.

• výrobky jsou levné

Koupila jsem telefon z důvodu výhodné ceny. Přišel opravdu do druhého dne, což bylo super.. ALE .. krabička nebyla zabalená originál, byla otevřená, v životě jsem neměla tak zasekaný telefon, možná za to nemůže přímo obchod, ale katastrofa, telefon dnes posílám zpět!

Reakce obchodu www.mobilyatablety.cz

Telefon byl rozbalený, protože do něj instalujeme českou ROM, po obnovení továrního nastavení šlape jako hodinky. Je možné, že zpomalení telefonu způsobila některá doinstalovaná aplikace, případně velký počet aplikací spuštěných v systému. Zákaznici vrátíme peníze dle obchodních podmínek.

• Recenze byla odstraněna na základě podkladů od obchodu.

• Telefon, který jsem objednávala,neměl funkční software. Jeho vrácení proběhlo v zákonné lhůtě 14 dní. Podle zákoníku má kupující nárok i na vrácení poštovného. To prodávající sice nezvládl,alespoň jsem dostala zpět peníze za výrobek. Mohlo to asi dopadnout i hůř :-).

Reakce obchodu www.mobilyatablety.cz

Peníze byly vráceny dle požadavku zákazníka, co se týká poštovného, podle obchodních podmínek nevzniká nárok na jeho vrácení.Z naší strany je všechno v pořádku.

• Telefon měl být z ofic české distribuce, po celodenních pokusech jsem si ji musel nehal za dalších 200Kč nainstalovat.

Rozhodně nedoporučuji z důvodu LŽIVÉ nabídky!!!

Reakce obchodu www.mobilyatablety.cz

Dovolím si reagovat: telefon je z oficiální české distribuce a instalace češtiny je velmi snadná. Škoda, že jste se obrátil jinam, u nás bychom to vyřešili a zadarmo :-)
    MaT

• - nevím co má za výhody
    • - zboží bylo rozbalené, ušmudlané ... "pan Inženýr chtěl zkusit jestli to funguje", kryty na fabletu nedocvaknuté ... co to měl vůbec co rozbalovat a něck zkoušet ... absolutně neprofesionální přístup ... krajní nespokojenost

Reakce obchodu www.mobilyatablety.cz

Dobrý den,jednalo se o čínský telefon Xiaomi , který rozbalujeme,abychom do něj instalovali aplikaci pro stažení češtiny a dali českou zástrčku.Bez toho telefon komunikuje pouze čínsky a anglicky a nelze ho ani nabít. S pozdravem MaT

• Místo nového mi dodal použité zboží. Hodně použité.

Objednal jsem si NOVOU baterii do svého mobilu. Přišla druhý den, po rozbalení šok. Baterie byla v pytlíku, ošoupaná, konektory poškrábané od předchozího použití, ze strany poškrábání od nehtů, jak byla často baterie vyndavána, v baterii mělké díry. Toto nemohlo být způsobeno dopravou, balíček byl úplně v pořádku. Ani v rámci zkoušení není možné baterii takto zničit, vypadala použitější než ta, kterou jsem chtěl vyměnit. Ani jsem ji nevložil do telefonu a odeslal zpět. Dotaz provozovatele obchodu, zda jsem baterii přemeřil, mě také překvapil. Prý také před odesláním baterii nekontroloval, musel mít zavřené oči, když to balil.

• rychlé jednání
    • Objednala jsem černé pouzdro, přišlo modré.
    • Na poště jsem pro něj byla 3x (zřejmě špatný doručovatel.

-Pouzdro dorazilo v pořádku,
    -chyba dodání byla na straně České pošty,
    -jen jsem objednala černou barvu a má barvu modrou. :-(

Reakce obchodu www.mobilyatablety.cz

Dobrý den,mrzí mě že nejste s nákupem spokojená,ale myslím že chyba není na naší straně.Pouzdro které jste objednala je modré a tak je i vyfocené na našich stánkách.Pro pořádek jsem tam tu barvu ted i dopsal.Místo České pošty doporučuji třeba Uloženku. MaT Martinek

U telefonu uvádí do týdne v eshopu. po 12 dnech jsem urgoval po telefonu a bylo mi řečeno, že telefony jsou ještě v Číně.

Reakce obchodu www.mobilyatablety.cz

Omlouváme se zákazníkovi.Dodavatel zboží odeslal,ale zdrželo se na celnici v Kong Kongu.Zboží budeme distribuovat tento týden.Martinek MaT

• nabízí skladem něco, co nemá

• Nepřišlo mi objednané zboží. Posílá nesmysly. Prodejce svádí vše na poštu, pak vůbec nereaguje.
    • Akorát jsem vyhodil peníze oknem.

Rozhodně nedoporučuju, nákup je sázka do loterie!

Reakce obchodu www.mobilyatablety.cz

Zboží bylo odesláno na udanou adresu a vrátilo se nevyzvednuté po 14 dnech zpět.Zákazníka nelze kontaktovat, udané telefonní číslo neexistuje a na mail nereaguje.Je zde podezření z úmyslného poškození dobrého jména naší společnosti, které bude šetřit Policie ČR.Mimochodem žádné peníze oknem zákazník nevyhodil, naopak naše společnost musela uhradit zbytečně poštovné.To je vrchol drzosti tohle napsat.M.Martinek, MaT

• Žádné
    • Zboží přestalo fungovat po 2 hodinách provozu,odstoupil jsem od smlouvy,majitel sice komunikuje,ale nechce vracet celou částku.Pořád si chce účtovau nějaké poplatky.

Velmi špatné

Reakce obchodu www.mobilyatablety.cz

Dovolil bych si reagovat.
    1.Delka dodaci lhuty 3.5 z 5 : zbozi odeslano nasledujici den po objednani,rychleji to nejde
    2.Kvalita dopravy 3.5 z 5 : odeslano Ceskou postou balikem do ruky
    3.Kvalita komunikace 0.5 z 5 : se zakaznikem jsem hovoril po telefonu nejmene 3x a na maily odpovidam obratem.
    4. Zbozi neprestalo fungovat,vyskytla se zavada.Byla nabidnuta vymena za bezvadny vyrobek.Zakaznik vsak odstoupil od smlouvy a odmita uhradit vymenu poskrabane folie na telefonu.

• Nevidim zadne
    • Chybejici obchodni informace
    • Kontaktní informace vedou na jinou firmu
    • Nejasnosti v obchodním rejstříku

Vyhněte se tomuto obchodu

Reakce obchodu www.mobilyatablety.cz

Kontaktní informace vedou na FYZICKOU OSOBU, která je jasně dohledatelná. O žádné nejasnosti se nejedná. A jako výhradní dovozce mobilů značky THL máme výhod spoustu, například distribuci z České republiky nebo zajištění servisu. Nebojte, podvodníci nejsme :)