• -

• kvalita a rychlost

pohoda

• Malá cena
    • Vratná kauce 300Kč

Když odmítnete objednávku, tak se připravte zaplatit 300Kč, které po Vás obchod bude požadovat jako náhradu za poštovné+balné. Je to totální kravina jim to platit + JE to snad jediný obchod, který tohle má v podmínkách a vyžaduje to po Vás.

Reakce obchodu www.mobilyatablety.cz

Je velmi neseriozní objednat si zboží a potom ho bezdůvodně nepřevzít. V tomto případně požadujeme náklady po zákazníkovi.

• cena zboží
    • rychlost dodání
    • dárek (tvrzené sklo) k obj. zboží
    • zatím nic

Obchod určitě doporučuji, bez předchozí zkušenosti s e-shopem jsem zboží objednal hlavně z důvodu nízké ceny. Objednávka byla potvrzena obratem a druhý den jsem si zboží vyzvedl na požadovaném místě. Vše bylo dle požadavku, takže jsem velmi spokojen.

Seriózní obchod!

• rychlá komunikace a vstřícný přístup

s důvěrou doporučuji

• Super doporučuji.

Nevím je to můj první nákup u této společnosti ale vyznívá pozitivně. Co jsem si objednal to dorazilo v pořádku. Vše bylo úhledně zabaleno s pečlivostí a nebylo to poškozené za což Velmi děkuji.

• Byla poškozená nabíječka, ale ihned po informování obchodu mi poslali jinou. Velice solidní jednání ze strany prodejce.

• rychlý a kvalitní

Spokojen v pátek objednal a v pondělí dorazilo a doručovací datum bylo v úterý super

• Blesková dodávka

Dopravce zazvonil, neobtěžoval se ani počkat, telefon nechal na poštovní schránce a odjel. Podpis o přezvetí si evidentně podepsal sám

Reakce obchodu www.mobilyatablety.cz

Dobrý den, Vaši stížnost jsme předali na přepravní společnost. Kurýr,který zásilku doručoval již u společnosti nepracuje.

M.Martinek, MaT

• dobré ceny
    • rychlost dopravy
    • bytelné zabalení

Doporučuji, jsem spokojená s bleskovou dopravou, zatím není více co dodat, snad mobil dlouho vydrží, ale to nezáleží na prodejci. Doporučuji.

• Je prehledny
    • Velmi dobra komunikace
    • Rychlost a kvalita vyrizeni objednávky
    • Nevim o nicem

Uzasny a rychly obchod.Komunikace pisemna i ustni byla na vyborne urovni,neni nic co bych mohla vytknout.Rada se k nim priste vratim.Dekuju

Obchod doporučuji, na všem jsme se domluvili, komunikace ze strany prodejce v pořádku

Našla jsem produkt za prima cenu
    Mobil byl jen na stránkách. Obchod se ihned omluvil, že ho již nemají, že je to nedopatření v inzerci.
    Kdybych u nich našla zase něco zajímavého, koupila bych.

• Dobré ceny, blízko bydliště

• Nízké ceny
    • Malý sortiment zboží
    • Velmi nevyhovující doba pro osobní odběr