OK

• Rozumí tomu, co prodávají.
    • Informace na webu jsou stále aktuální (osobně ověřeno).
    • Komunikují, a to jak mailem, tak telefonicky.
    • Střízlivý, ale dobrý výběr příslušenství k telefonům
    • Dodáno rychle bez zbytečného odkladu.
    • Stránky obchodu jsou optimalizované pro mobilní prohlížeče, pro desktopové už méně.

• Rychlé jednání - doručeno do výdejového místa do 27h od objednání
    • Dobře zabaleno

• nadmíru spokojená, rychlé, stručné, přehledné, plně por mé požadavky vyhovující

• výborná komunikace
    • rychlost dodání

Zboží mi bylo ihned odesláno,druhý den jsem ho vyzvedl,obal neporušen,spokojenost,stručná a jasná komunikace s prodejcem,doporučuji.

• Pružnost
    • Ochota prodejců

Maximální spokojenost

• Rychlé doručení
    • Arogantní chování prodejce při reklamaci
    • Úmyslné poškození mobilu prodejcem při reklamaci
    • Odeslání na poštu o 200 km dál

Tomuto obchodu se raději vyhněte, ač vše doručí rychle, nechcete zde reklamovat zboží. Prodejce při reklamaci úmyslně fyzicky poškodí zboží, aby musel zasáhnout do telefonu, a tím telefon ztratil záruku. Vrcholem všeho je, když vám telefon pošle místo do Prahy o 200 km jinam, ač jste ho několikrát žádali o dodání do Prahy.

Doporučuji všem přečíst diskuze před nákupem a nakoupit raději někde jinde.

Reakce obchodu www.mobilyatablety.cz

Dobrý den p.Litavský, Váš telefon dorazil do servisu s poškozeným displejem, vše je řádně zdokumentováno.Pokud dojde k poškození telefonu vinou zákazníka, tak se na vadu záruka nevztahuje.Zajimavé je, že jste po zaslání fotografií ze servisu souhlasil s placenou opravou.

brz problémů

• Neřeší reklamace
    • Arogantní jednání při reklamačním řízení
    • Obviní zákazníka z poškození telefonu

Nedoporučuji tento obchod, po měsíci používání přestal telefon fungovat. Záruka zamítnuta obchodem, absolutní neochota řešit reklamaci. Telefon za krátkou dobu užívání nespadl, ani není poškrábaný.
    Všem doporučuji si přečíst diskuze o tomto obchodě a nečíst jenom recenze.

Reakce obchodu www.mobilyatablety.cz

Dobrý den, reklamace řešíme standartním způsobem. Pokud je telefon poškozen vinou zákazníka, tak se na závady z toho vyplývající záruka nevztahuje.Není pravda, že telefon nespadl. Poškození je vždy řádně zdokumentováno.

• Rychlé vyřízení.

Rychle, bez problémů.

• Balík byl vycpaný novinama tak sem se lekl ale telefon tam byl tak žádný problém není

• rychlost dodání
    • docela kvalitní ochranná folie v ceně
    • Xiaomi Redmi 4A produkt nemá specifikaci
    • při vyhledávání produktu musíte zadat minimálně tři znaky... u "4A" trochu problém :)

• dobrá cena
    • ochranné sklo v ceně :-)

• Telefon byl vadný (nefunkční pixelový sloupec). Poslal jsem zpět. Jednání o návratu peněz (a poštovného) bylo nepříjemné. Soudě dle obdobných reakcí zde považuji obchod za minimálně nedůvěryhodný, možná podvodný. Výsledkem každopádně je, že jsem celkem cca -500Kč a stejné zboží jsem se rozhodl koupit jinde.

NE! Nenakupuje zde! Jděte jinam i když bude cena o malinko větší.

Reakce obchodu www.mobilyatablety.cz

Dobrý den, zákazník zvolil vrácení telefonu ve 14ti denní lhůtě a my jsme odečetli sundanou folii,chybějící kartonáž a znečištění mobilu (evidentně používaného), celkem 220,-Kč nikoli 500,-Kč, neboť vrácení zboží neproběhlo v původním stavu. Bylo navrženo vyměnit telefon za nový, s čímž však zákazník nesouhlasil.

• výhodná cena, rychlé doručení, nákup bez problémů

Mohu jen doporučit.

obchod je v blízkosti bydliště pro případnou reklamaci
    dobré ceny

• Nemusíme nikde schánět,obhod byl bleskový a v pořádku.
    • Nevím o žádných slabinách.

Mobil byl nedostupný,čekala jsem,že nejméně 14 dní budeme čekat.Zboží jsem objednala v útery a ve čtvrtek jsem ho měla doma.Bylo to bleskové,proto tento obchod doporučuji !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!