Zboží prezentovali, že je skladem. Objednal jsem, zaplatil, už je to 11 dní a zboží ještě nedorazilo. Navíc zrušili link na sledování stavu objednávky. Silná nespokojenost.

• Široká nabídka
    • Komunikace obchodu

Obchod nemohu doporučit díky zásadní chybě doručení a komunikaci se zákazníkem.
    1.dostal jsem potvrzení, že je zboží připraveno k vyzvednutí (SMS a email). Zboží na prodejně nebylo a tak jsem tam jel zcela zbytečně.
    2. Platební automat mě nechal zboží zaplatit, jako že je vše v pořádku
    3. Po dlouhém hledání a zjištění, že nějaký "umělec" poslal mé zboží na jinou pobočku do jiného města, jsme se teda dohodli na doručení domu
    3. Po upřesnění doručovací adresy jsem si myslel, že všem problémům je konec.
    4. Chyba lávky, zboží poslali na adresu sídla firmy, která byla jen fakturační (místo do Brna, PPL poslali do Prahy) a to jsem je na tento fakt upozorňoval několikrát a stejně tolikrát jsem byl ubezpečen, že samozřejmě rozumí a doručení proběhne na doručovací adresu.
    5. Omluva či vysvětlení do dneška nepřišlo. Holt spokojený zákazník není asi prioritou.

• Přestože bylo uvedeno, že den po uhrazení bude zboží dodáno, nestalo se tak. Uhrazeno bylo 13.3. Až na dotaz jsem se dozvěděla, že zboží není skladem, i když na stránkách byl uveden opak. Očekávala bych informaci - emialovou adresu i telefon je uveden.

• nedohledal moji objednávku potvrzenou, zbiží zatím nedošlo
    • Nedovolala jsem se v úřední hodiny na žádné telefonní číslo

Slíbili dodání do 24 hodin. Ve čtvrtek jsem objednala a až ve čtvrtek příští týden mi hlásili dodání zásilky. VELMI ŠPATNÉ.

Na stránkách bylo zboží deklarováno jako nová ale bylo již rozbalené. Po telefonu slíbili slevu ale naúčtovali plnou částku. Příště bych nakoupil jinde.

• Je blízko centra města
    • Nefungují platební automaty ani kartové terminály. Pro zboží jsem musel dvakrát a zboží se nedalo ani na podruhé zaplatit.

Kvůli zboží za 200 Kč jsem musel do obchodu dvakrát, strávil jsem tam celkově cca 20 minut, než se povedlo rozchodit platební automat na hotovost. možná to byla výjimka, ale já mám prostě takovou zkušenost a už nikdy si v obchodě pod TS Bohemia nic neobjednám.

• výdejní místo v Praze
    • Neuvěřitelná dodací lhůta,navíc se se mnou nebaví.

Už tam nejspíš nakupovat nebudu.

• Když se nikam nedostanu je to v pohode.

doporučuju.

• ziadna komunikacia

nula

• Objednal jsem zboží a obchod mě informoval, že je k dispozici pouze kus vystavený na prodejně, zda ho chci poslat.
    Protože zboži nebylo určeno pro mě, řekl jsem, že se poradím a zavolám na číslo zpět. Zavolal jsem zpět během 10 min a nedovolal jsem se. Zkoušel jsem to opakovaně během následujících dvou dnů, ale bez úspěchu.
    Chtěl jsem pouze obchod informovat, že zboží nebudu chtít poslat.

• Obchod žádné výhody nená.
    • Slabinou vyl bohužel celý obchod Objednal jsem zboží které bylo skladem, přesto mi přišel email, že mne bude kontaktovat prodejce s ibformací o aktuální dostupnosti.Když se mi nikdo ani po 3 dnech neozval volal sem sám a řekl mi obchod že nemá jednu položku, tak jsme se dohodli na její záměně za jinou.Ostatní mělo být skladem proto byl balík odeslán.Jaké bylo zděšení když mi druhý den přišel balík a vše tam nebylo!!!Na dodacím listu bylo pouze poznamenáno bude doposláno.Celou částku jsem samozřejmě uhradil včetně nedodaného zboží a obchodník si mě nedovolí ani informovat!!!Když jsem požadoval vysvětlení, přišla minpo několika dnech odpověď pouze omlouváme se, byla to chyba skladu.Tento obchod už nikdy.

Strašný, strašný a strašný.

První komunikace oři provedení nákupu o provedeném nàkupu okamžitá.Od té doby žádná informace o stavu objednávky ani zmíňka o době dodání zboží.Z důvodu dlouhé dodací doby uvažuji o zrušení objednávky.

• nekomunikuje, problémy neřeší

nepokoušejte štěstí, jsou to nespolehliví amatéři

špatná komunikace. už si odsud nikdy nic neobjednám

• Přestože zboží mělo být skladem, objednávka se vyřizuje již přes 10 dní.
    • Na výzvu ohledně termínu dodání žádná odpověď ze strany obchodu.

Přestože zboží mělo být skladem, objednávka se vyřizuje již přes 10 dní.
    Na výzvu ohledně termínu dodání žádná odpověď ze strany obchodu.

Obchod itek.cz mě velmi zklamal. Objednal jsem si SSD disk, u kterého byla poznámka na skladě a ani po 4 dnech zboží nedorazilo. Nechtělo se mi déle čekat, tak jsem se rozhodl, že provedu přeobjednání za jiný model. Bohužel obchod se mi nepodařilo kontaktovat a to ani e-mailem ani telefonicky. Zaslaný e-mail mi přišel zpátky, s tím, že schránka příjemce je plná na telefon nikdo nereagoval ačkoli jsem volal cca v 9.15, tedy 15 minut po oficiálním začátku fungování linky.

Z výše uvedených důvodů nemohu obchod doporučit. To že zboží není skladem ačkoli na webu je označené skladm, bych byl ochoten i překousnout, ale to, že nejsem schopen prodejce žádným způsobem kontaktovat je neomluvitelné.

Jiří,

moc se Vám omlouváme za tento nedostatek. Do budoucna se budeme snažit zlepšit naši komunikaci, aby tato situace již nenastala.
    Děkujeme za pochopení a ještě jednou se omlouváme.

Veronika, Itek.cz

• přestože bylo zboží nabízeno k okamžité expedici, dostal jsem výzvu k vyzvednutí za 7 dní a to u t.s.Bohemia. Ze strany itek.cz žádné vysvětlení.

Dušane,

děkujeme za Vaše hodnocení. TS Bohemia je nás zprostředkovatel, proto jste si zboží vyzvedával v jejich pobočce. Za Itek.cz bych se Vám chtěla omluvit za způsobené komplikace. Příště se to nebude opakovat.

Děkujeme za pochopení.

Veronika, Itek.cz

• jinde jsem nemohla tyto baterie koupit,proto jsem je objednala u vás
    • je to již 12 dní a baterie stále nejdou

nebudu odrazovat jiné kupující,mě stačí moje zkušenost

• zboží, označené SKLADEM na skladě nebylo
    • manažeři se za mylný údaj neomluvili
    • 2. objednaný výrobek došel až za měsíc

Objednávala jsem 2 výrobky najednou.Oba byly označeny poznámkou SKLADEM.První přišel brzy a v pořádku, na druhý jsem čekala celý měsíc.Manažeři obchodu se za mylný údaj (SKLADEM )neomluvili, jen slibovali dodání do týdne.Proto obchod nedoporučuji.

Dano,

moc se Vám omlouváme za vzniklé komplikace. Můžete se spolehnout, že tento případ se již nebude opakovat.
    Budeme rádi, když dáte našeho e-shopu Itek.cz ještě šanci.

Moc Vám děkujeme!