• nedodržená dodací lhůta; zboží mělo být na skladě, nebylo, a kdyby jsem se sám neozval, tak mi to ani obchod nedal vědět

nikdy více

Reakce obchodu itek.cz

děkujeme za Vaše hodnocení a zároveň se omlouváme za vzniklé komplikace. Příště už tato situace nenastane. Děkujeme za pochopení.

• nedodané

Tovar mali označený ako skladom, napriek tomu mi prišiel mail o zrušení až ďalší deň vo večerných hodinách. Pravdepodobne pre to, aby som si ho nezvládol objednať inde. Ideálne, keďže som tovar potreboval rýchlo.

Podklady pro platbu jsem obdržel teprve po e-mailové a telefonické urgenci.

zbozi melo byt skladem,ale ani do peti dnu mne nikdo nekontaktoval, tak jsem ocjednavku zrusil...

Reakce obchodu itek.cz

děkujeme za Vaše hodnocení a omlouváme se za vzniklé komplikace.

• nemohu posoudit
    • nedodržení termínu

možná budou mít víc štěstí jak já

• Obchod nekomunikuje - dostala jsem informace až od dopravce , že je zboží k doručení

• DODACÍ LHUTA BYLA NAPSANÁ 2-3DNY,ZBOŽÍ SKLADEM A PAK JEN NAPSALY ZE ZBOŽÍ NEMAJÍ NA SKLADĚ.

NESPOLEHLIVOST U DOBY DODÁNÍ

Dobrý den Katy,

omlouváme se za vzniklé nepříjemnosti. Mrzí nás, že jste s nákupem u nás nebyla 100% spokojená. Můžeme Vám však slíbit, že se toto již nebude opakovat.

Děkujeme za pochopení.

Veronika, Itek.cz

• zboží- vysavač sencor inzerován ale nebyl skladem -nekalá soutěž .Proto jsem zrušil objednávku.

Reakce obchodu itek.cz

děkujeme za Vaši reakci, mrzí se náš Vaše nespokojenost, ale občas nastane i takové situace. E-shop Itek. cz pochopitelně není nekalá soutěž, jak se můžete dozvědět z ostatních recenzí.
    Děkujeme za pochopení a omlouváme se za vzniklé nepříjemnosti.

• špatná komunikace

Petro,

děkujeme za Vaši reakci. Pro příště se budeme snažit naši komunikaci se zákazníky vylepšit. Děkujeme za pochopení.

• spolehlivost

Anno,

děkujeme za Vaše hodnocení.

Veronika, Itek.cz

vzhledem k tomu že jsem zboží doposud neobdržela, tak se komentářů vzdávám. Nevím v jakém stavu zboží dorazí a zda bude takový jako v nabídce

Týno,

děkujeme za Váš komentář. Jaké zboží jste si u nás objednala? Nedostala jste žádné zprávy o tom, jak to s tím vypadá?

Děkujeme za odpověď.

Veronika, Itek.cz

• Chtel jsem obchod vyuzit kvuli nizke cene zbozi.
    • Objednavku jsem objednal ale nedorazilo potvrzeni objednavky na email. A az po tydnu od objednani mi dorazila SMS a email, ze je zbozi pripraveno k vyzvednuti. Po tydnu? Do obchodu jsem zasel a objednavku jsem stornoval. Protoze mi nedorazilo potvrzeni ani po dvou dnech od objednani, tak jsem si zbozi objednal v jinem obchodu.

Reakce obchodu itek.cz

děkujeme za Vaše hodnocení. Chápeme, že jste nebyl spokojený s naší komunikací, ale stornovat zboží, když už je připraveno k vyzvednutí a objednat si ho z jiného obchodu nám přijde poněkud zbytečné.
    Omlouváme se však za vzniklé komplikace.

Veronika, Itek.cz

• Neobdržela jsem žádnou zprávu, kdy bude zboží dodáno, zda jej mají, nebo teprve budou opjednávat.

Zatím se nemohu vyjádřit.

Reakce obchodu itek.cz

děkujeme za Váš komentář. Budeme rádi, když nám napíšete hodnocení, až Vám zboží přijde.
    Děkujeme!

Veronika, Itek.cz

• Před 10 dny jsem objednala synovi k narozeninám toustovač,které měl v neděli 12.10.,ale do dnešního jej nemám !!!!

Reakce obchodu itek.cz

moc nás mrzí, že jsme nebyli schopni zajistit Váš dárek pro syna včas. Moc se Vám omlouváme za vzniklé komplikace. Doufáme, že nyní již máte dárek u sebe.

Veronika, Itek.cz

Od objednávky uplynulo 14 dní a žádná informace o stavu.

Reakce obchodu itek.cz

omlouváme se, za vzniklé komplikace. Pokoušel/a jste se k nám dovolat, jak to probíhalo?
    Děkujeme za odpověď a ještě jednou se moc omlouváme.

Veronika, Itek.cz

• ještě jsem nedostala odpověď na svůj email ohledně vrácení zboží, takže si zboží asi budu muset nechat.

Paní Myslikovjanová,

děkujeme za Vaše hodnocení. V případě, že budete mít stále problém s komunikací, neváhejte a kontaktujte nás.

• Přehledné stránky
    • Rozumné ceny
    • V případě, že objednávku ppdmiňujete, nemá nikdo potřebu komunikovat se zákazníkem.

Já bych po této zkušenosti preferoval jiné obchody, kde se slušně jedná i s potencionálním zákazníkem a nejen s tím, kdo už utratí peníze.

Michale,

omlouváme se za vzniklé komplikace. Příště už se to nestane. Děkujeme za pochopení.

• cenu
    • ale byl to můj první nákup
    • Doprava a komunikace s PPL
    • Zboží drobně poškozené, poškození nemá vliv na funkci

TRagédie je buď PPL nebo obchod.
    Objednal jsem si doručení 16-20.
    PPL sdělilo, že je balík vystaven jako obchodní a ten nedotučují po 17 hodině.
    Kvalita PPL se pomalu blíží Poště, kdy je zákazník otravuje, alespoň tedy řidiče. Není to moje ani 4tá negativní zkušenost.

Dále pak zboží dorazilo mírně poškozené, ale na nevadí to použití. Rozhodl jsem se zboží ponechat a drobnost vyřešit vteřinovým lepidlem.
    Zboží ale i návod v polštině. Pokud by to nebyl díl k robotu na maso, asi bych chtěl vědět něco o zacházení a údržbě. Tady jsem nad tím mávl rukou.

Reakce obchodu itek.cz

děkujeme za Vaše hodnocení. Moc se omlouváme za vzniklé komplikace. Budeme se snažit takovým problémům příště předejít. Děkujeme za pochopení.

Veronika, Itek.cz

• Nabízí širokou paletu produktů s velmi rychlým dodáním, realita je ovšem potom jinde
    • - z dodací lhůty 24 hodin jsou 4 dny
    • - při telefonické komunikaci, kde je zboží jsem byl poučen tónem, jako se mluví s malým dítětem ve stylu "že to přeci ví každý, že sušička jde z jiného skladu a trvá to déle, i když u zboží bylo jasně psáno "expedujeme ihned, dodání do 24 hod."
    • Český návod není, ten si musí zákazník najít na internetu zřejmě sám.

Příště nakoupím jinde, zbytečně strávený den doma při čekání na kurýrní službu, následně organizování toho, že budu doma i druhý den. U nákupu za více než 10 tis. bych očekával alespoň minimální komunikaci ve smyslu vysvětlení a omluvy, ze strany obchodu se nedělo nic, o info jsem musel volat (viz výše). Na webu u objednávky pouze svítí "expedováno", jinak se nedozvíte nic.

Dane,

děkujeme za Vaše hodnocení a uvedený komentář. Moc se Vám omlouváme za vzniklé nepříjemnosti, příště už tato situace nenastane.
    Děkujeme za pochopení a ještě jednou se moc omlouváme.

• Deny

Deny,

děkujeme za Vaše hodnocení. Je škoda, že nevíme, v čem byl problém.