Heureka.cz nedoporučuje nákup v tomto obchodě!

Vše dorazilo jak mělo a trvalo to jen 4 dny. Měla jsem to na dobírku.

• Žádná
    • Nekomunikují, jedná se o podvodníky
    • Sestra mi objednala pásek na hodinky a nikdo JiP neodpovídá na e-maily, v kontaktech není žádný kontakt, kam jinak psát či volat. Škoda, že jsem nekoukala na recenzi předtím, mohli jsme si ušetřit 300 Kč. Neskutečné, co se to děje, samí podvodníci kolem!!
    • Nezájem

• Podvod

Také stejně negativní zkušenosti, někdo kdo už podal trestní oznámení?

• Komunikace, nic nedošlo

Hrůza najděte si jiný eshop!

• Rychlé dodáním zboží do 3 dnů
    • Objednala jsem si obal na mobil v Neděli a ve Čtvrtek dopoledne jsem ji měla doma.
    • Za mě s dobou dodání spokojenost.
    • Nevýhoda tohoto obchodu je komunikace. Mobil je neustále nepřístupný a na emaily také neodpovídají. Po přečtení těch všech negativních recenzí a to bylo až po objednání a platbě a po zjištění že mobil obchodu je neustále nedostupný, jsem se smířila s tim že jsem asi naletěla a že dárek půjdu shánět do kamenného obchodu. V tom jsem dostala mail, že děkují za platbu a že zboží bylo odesláno. Pokud by byla komunikace ušetřila bych si nervy.

Za mě kromě té komunikace vše perfektní.

• Žádná, zboží ale přišlo.
    • Nebudu obhajovat. Objednala jsem tvrzenou fólií a kryt na mobil za cca 600 Kč. Platila přes účet. Po 14 dnech, kdy nereagovali na mail ani telefon, jsem koukala na net, kde jsem zjistila, že jsou to nejspíš podvodníci. A ejhle. Toto úterý mi přišel mail přímo z ICELL, že podali doporučené psaní na poštu. V pátek byla pošta doručena. Přišlo přesně to, co jsem si objednala. Trvalo to přesně 4 měsíce. Dodání, bylo psáno 10 - 90 dní. Takže tak, teď ale jistě vím, že už si nikdy z tohoto shopu nic neobjednam.

Tento shop by měl být buď zrušen, nebo by měli zapracovat celkově na běhu této společnosti.

I já se nachytal a vidím, že jsou to podvodníci. Tudíž se přidávám k panu Vospělovi k trestnímu oznámení (nabízí níže).

• Žádná
    • Podvodníci, zboží nedorazilo, na mail nereagují. Přidám se k hromadnému trestnímu oznámení.

• Hezký vzhled stránek
    • Dlouhá dodací lhůta
    • Více méně žádný kontakt,jen formulář na odeslání dotazu.
    • Po odeslání dotazu žádná reakce(dotaz na zboží psán před 2- 3 měsíci)
    • Barva na obrázku může být trochu odlišná než ve skutečnosti

Také jsem si objednala zboží z icell za 2k,
    místo platby předem,jsem si zvolila dobírku.
    Musím se přiznat, že na recenzi jsem koukla o týden později a doufala, že zboží dojde!..
    Po měsíci zboží přišlo a v pořádku,
    jen odstín byl trochu jiný ale bylo v něm vše co jsem si objednala.
    Bohužel, já byla spokojený zákazník až na to čekání.

• Nutná platba předem
    • Nereaguje na mail
    • Nelze se dovolat

Nenakupujte u tohoto prodejce, nechá si zaplatit předem a pak nic nepošle. Podvod.

• Zboží nepřišlo

Chtějí platbu předem, ale zboží nedojde (třebaže jej údajně mají skladem), telefon odpojený a na maily nikdo neodpovídá.

• převzali peníze, zboží neodeslali, nekomunikují
    • podáno trestní oznámení na zastupitelství - poškozených budou desítky

Podal jsem trestní oznámení na obvodní státní zastupitelství proti tomuto internetovému obchodu, pokud to některým z Vás není jedno, pošlete mi emailem potvrzení, co Vám nebylo zasláno a případné potvrzení plateb případnou komunikaci, kterou předám orgánům činným v trestním řízení. Děkuji [email protected]

• Podvodníci

V pátek objednán kryt, doteď žádné informace, telefon vypnutý, peníze chtěli převodem... A já blbka..

Objednal jsem si digitizér na telefon Acer, potvrzení objednávky okamžité, peníze zaslány následující den a pak ticho po pěšině. Čekám týden, pak podnět na ČOJ a následně PČR (přestupek, podvod, krádež...). Dám si tu práci a čas už jenom z principu, v některých recenzích jsem narazil na již podané žaloby, tak budu další.
    Obchod nedoporučuji , moje chyba, unáhlil jsem se , šmejdi .

• Podvodníci

Koupila jsem , zaplatila jsem a zboží nikde. Telefon vypnutý. Ohlásila jsem na COI a jdu jim udělat reklamu .

Podvodníci. Žádné zboží od nich neuvidíte. Měla jsem si recenze přečíst dřív, než jsem objednávala. Jen mě překvapuje, že je stránka stále funkční i po takové době co sem lidé píší negativní recenze.

Jsou to podvodníci! Neobjednávejte si u nich nic, teď se s nimi akorát tahám o peníze!

• Podvodníci

Podvodníci!!! Peníze poslané, zboží nedorazilo! Lidi co žaloba?

• Absolutně nedoporučuji, je to podvodní stránka, zaplatíte za zboží a toď vše už nic nedostanete, ani peníze zpět. Divím se, že už dávno není tento obchod úplně vymazán z webových stranek

Nikdo nic neplaťte ani neobjednavejte.

Dobrý den, tvrzena skla objednaná u této firmy sice přišly, ale bez příslušenství, které k tomu mělo také být, což jsou papírky na odmasteni atd. Nehledě k tomu, že jedno sklo, které mělo pasovat na telefon daného typu, vůbec nepokrylo celou jeho plochu. Po napsání emailu této firmě se mi ani po 2 měsících nedostalo odpovědi.
    Co víc k tomuto dodat? Po přečtení recenzi je to jasné.