Heureka.cz nedoporučuje nákup v tomto obchodě!

Objednane zbozi dorazilo v poradku..ale mikrofon je nefunkcni, kabel u sluchatka zmackly a provedeni se nejevi na original apple. Rozhodne bych tento obchod nedoporucil

• Nulová komunikace, nepřišel ani jeden mail s potvrzením objednávky nebo s upozorněním na nějaký problém v objednávce

Reakce obchodu i-cell

Vážená paní Trakalová, objednávku jste učinila s volbou platby předem, není možné vyexpedovat zboží dříve, než-li je uhrazeno.
    Jelikož objednávka nebyla uhrazena v splatném termínu, je objednávka automaticky zrušena.
    Děkujeme za pochopení, s pozdravem i-cell.cz

• nulová komunikace, neodpovídají na maily ani na uvedeném telefoně nejsou k zastižení

Zboží jsem objednal, prodejce nereaguje na maily, ani nezvedá telefon.

• Objednal jsem si náhradní baterii do mobilu na dobírku s doručením od české pošty.Nikdo mě nekontaktoval,po několika dnech jsem volal na mobilní číslo uvedené na jejich stránkách.Volal jsem v pracovní den kolem poledne třikrát.Nikdo nereagoval na volání a ani zpětně mě nikdo nekontaktoval.Takže do ted nemám baterii a tenhle obchod nedoporučuji.Nulová komunikace.

Nedoporučuji.Jestli nejsou schopni zvednout ani mobil uvedený na jejich stránkách nebo-li ani popřípadě volat zpátky,tak je to velmi nekorektní .

• Nedodává
    • Nekomunikuje

Objednal jsem u nich zboží protože bylo na skladě a cena byla přijatelná,byla to velká chyba a doporučuji se tomuto obchodu vyhnout.

Zboží jsem si objednal a nepřišel žádny potvrzovací mail, obchod jsem zkoušel kontaktovat pomocí telefonního čísla které je uvedeno na stránkách a také bezvýsledně, telefon nikdo nezvedá.Jsem velice nespokojen!!

• Nizke ceny
    • Prehlednost

Ucinil jsem nakup, prisel automaticky email, zaplatil jsem a dosud nic. Pri pokusu dovolat se jsem byl dvakrat neuspesny.
    Predchozi objednavka prisla, ale opet pred obdrzenim jsem nevedel v jakem je stavu.

• ..zboží jsem zaplatil, ale nedorazilo..

Nevím, co si o tom mám myslet..

• -dobré ceny
    • -výdejní místa Zásilkovna
    • Příliš dlouhá dodací doba - zboží dorazilo k odběru až za 10 dní, i když bylo označeno "skladem".
    • Obchod příliš nekomunikuje, na dotazy odpovídá za více než 24 hodin. Za zpoždění se však omluvili.

Pokud na zboží nespěcháte, proč ne.

• - levnější ceny
    • - více variant dopravy
    • - malá komunikativnost
    • - objednané zboží mi dorazilo nefungující, musela jsem ho odeslat zpět k reklamaci a zatím nemám žádnou reakci od obchodu

Možná je to dobrý obchod,
    ale moje objednané zboží (Originální BP-5M Nokia baterie 900mAh Li-Pol (Bulk)) dorazilo nefungující, musela jsem ho reklamovat a zatím čekám...
    Takže se službami obchodu jsem nespokojená, a to značně.

• nedodání zboží ani žádná reakce

Objednavka nepotvrdena, na maily ziadna reakcia. Nula bodov.

• zboží nepřišlo!!!!

• neprobíhá aktualizace skladových zásob!

• dobrá cena
    • zboží nepřišlo ani za 10 dnů
    • neodpovídají mi na e-mail
    • píšou nepravdivé informace

kvůli dobré ceně
    zatím mám špatné zkušenosti
    ne, nedoporučila
    viz. víše

• žádná momunikace s kupujícím

27.12.2012 jsem zadal obědnávku a do 10.1.2013 nic nepřišlo.Poslal jsem email,internet zobrazil přečtení, ale žádná odpověd.Nedoporučuji nikomu!!!!

• z důvodu technických potíží nedochází v současné době k aktualizaci skladové dostupnosti

xxx

zřejmě se nejedná o originální zboží, baterie je nefunkční

• nizke ceny
    • viz.vyse zmineny duvod zruseni objednavky

Dostupnost zbozi overit pred objednanim telefonicky.