Heureka.cz nedoporučuje nákup v tomto obchodě!

Podvodný eshop, hřeší na to, že pro malou částku se lidem nevyplatí žaloba. Osobně podávám podnět na ČOI, s níž mám velmi dobré zkušenosti co se týče vymáhání zaplacené částky. Mimichodem, po zkušenosti s "firmou" i- cell, vždy, před jakýmkoliv nákupem na internetu, nejprve vyhledám a přečtu recenze na daný eshop, pak teprve zaplatím. Doporučuji toto udělat všem.

• Zloději

Objednal jsem přišlo potvrzení platbu předem od té doby se nic neděje nekomunikují normální zloději podám na ně trestní oznámení kdo se chcete přidat kontakt na mě [email protected]

• PODVODNÝ E-SHOP
    • NEDODÁ ZBOŽÍ
    • NEKOMUNIKUJE

Objednaný kryt na telefon, přijetí o platbě přišlo e-mailem ještě v den vytvořené objednávky, na mail nereagujou a cislo neexistuje..

Kazdopadne zodpovedna osoba je : Martin Sahulka osobní telefon je 775 987 765 a adresa bydliste Libenice 80, 280 02, Kolín ,, dnes jsem pánovi volal na toto osobní číslo dělal blbýho, že o ničem neví a že jeho číslo někdo vyvěsil na internetu a blablabla..

Podal jsem stížnost na ČOI zvažuji nahlášení policii CR, ale nevim jestli to ma smysl.. Kazdopadne kdyby nekdo za panem jel osobne MOC RAD SE PRIPOJIM A PANOVI VYSVETLIM, ZE TOTO SE NEDELA :) jsem z Prahy

kontakt na me : [email protected]

• ŽÁDNÁ VÝHODA!
    • Hodně nevýhod!!! Neodepisují, nekomunikují!!!

Vůbec nekomunikují, po zaslání potvrzení o objednávce a PLATBĚ, kterou vyžadují výlučně předem (!!!) se po nich slehne zem, neodpovídají na emaily, absolutně se k nim nelze dostat - nemají na webu ani telefon !!!, nic... Zboží má přijít do 3 měsíců, platila jsem cca 5.4., tak to jsem zvědavá, kdy to přijde, pokud vůbec, tím, že dělají mrtvého brouka, nemáte vůbec žádné dovolání, pokud by balíček nepřišel. Kdo zvažujete nějakou hromadnou žalobu, ozvěte se na tuto stránku s recenzemi, vždyť to takhle nejde, abychom takovým lidem platili dovolenou!!!

• Zboží dorazilo
    • Hned po objednání zboží reagují svižně, avšak tím veškerá komunikace končí.
    • Zboží mi nakonec přišlo, ale až po půl roce od objednání, to už by tu bylo z Číny rychleji a levněji.
    • Zboží se barevně neshodovalo s objednávkou (černá vs. průhledná)

Celkově tento eshop v žádném případě nedoporučuji.
    Mělo mě varovat, že neuvádí žádný telefonní kontakt.
    Mám podezření, že jejich externí sklad je právě aliexpress či jiný čínský eshop.

• Podvod nenakupovat!

Pokud se někdo chce připojit k hromadnému oznámení, bylo mi dnes sděleno:
    Dobrý den, s připojením se k trestnímu oznámení se prosím obraťte, v době od 09:00 do 12.00 h., telefonicky na nprap. Bc. Moniku Sejkorovou (tel. 974859909), která Vám sdělí podrobné informace k možnostem podání oznámení.

• Žadna
    • Zboží nedodání, peníze nevrácené, nekomunikují

Zaplatila jsem něco přes jeden tisíc korun za 4 obaly na mobil. Bylo to tuším mezi svátky loňského roku, budou to již 2 měsíce. A samozřejmě doteď nic nepřišlo ani peníze...

• Zboží nedodáno
    • Neexistující komunikace

Objednejte jinde!

• Zboží dorazilo...
    • ....Po půl roce

tady si ho zkuste dohledat podvodníčka

• Bohužel jsem taktéž objednala a zaplatila. Hned druhý den jsem odeslala odstoupení od smlouvy.
    • Proč se lidi nesjednotí a nepodají hromadnou žalobu?! Ve finále by částka přesáhla 10.000 Kč.

• nekomunikují
    • nepřišlo zboží

Love a zboží nikde!
    Naštěstí jsem objednal “jen” za 159,- včetně dopravy…
    Vzkaz pro prodejce: Udav se s těma peňezma ty z*rde!
    PS: Karma je zdarma!

• Zboží vůbec nedošlo

• šmejdi

Zdravím, tak i já se bohužel zařadím do fronty "okradených a podvedených zákazníků" firmy i-cell.cz. Dne 15.8.2022 jsem si také nepřečetla vše o této vykutálené firmě a objednala si zboží, které jsem následně druhý den dala uhradit. Přišel mi email, že objednávku přijali a že se mohu těšit na zboží. No, tak jsem se těšila.... Když ani po měsíci nic nepřicházelo, tak jsem si pořádně přečetla podmínky doručení a pořád jsem se utěšovala, že asi teda ty tři měsíce si počkám, až se dočkám! Hm, jelikož mi nikdo neodpovídal na mé emaily, ohledně objednávky a jak to tedy vypadá se zbožím, tak jsem pojala podezření, že jsem asi natrefila na "šmejdy"! A jak už tu někdo přede mnou psal, tak jsem si vyhledala recenze na tuto firmu a kdo jejím jednatelem . No a bylo jasno! Tak asi žádného zboží se nedočkám a děti také nic nedostanou a pan SAHULKA si dál bude vesele provozovat svůj e-shop a já mu na něj nevědomky přispěla přes 1000,-Kč. Tak jen doufám, že ty boží mlýny melou dost rychle........!!!!Pokud zboží náhodou přijde, klidně sem napíšu omluvu, ale myslím, že se asi nedočkám! Člověk v životě přijde o víc než o tisíc korun a snad se každému tisíckrát vymstí to, když druhého vědomě okrade!

• žádná
    • Prosím, velký pozor na tento obchod. Zboží mi zaslali po 8 měsících, kdy jsem byla dávno hlášená na jiné adrese a za nevyzvednutí balíčku si naúčtovali 140,- poštovné, které jsem nezaplatila. Vše předali exekutorovi. Bez jakéhokoliv vyrozumění ( protože mou novou adresu neměli a na email mi nic nepřišlo) mi přišla exekuce na 950,- Kč

Dobrý den.
    Nejsem anonimní inzerent ale mám jméno,jmenuji se Majdanský Miroslav a nestydím se za své příspěvky.
    Chytrá zlodějina a podvody !! Jednotlivé objednávky nepřevyšují 10 000 kč a tudíž se nejedná o trestný čin a policie vás odkáže k občansko právnímu soudu.Já jsem osobně napsal na stránku iCell hodnocení a postupně jsem ho již sedmkrát musel opravit,neboť mě vždy upozornili že nejednám v rámci pravidel.Byl jsem prý vulgární,použil jsem slova jako zloděj,podvodník a jiné tudíž jsem ho obviňoval,uvedl jsem jeho jméno příjmení,adresu bydliště,další jeho aktivity,nebo již probíhající právní řešení s ním a jeho firmou a to jsem zase uvedl jeho osobní údaje a tak podobně. Seznam.cz mu umožňuje vesele inzerovat i přes velké množství záporných recenzí a naštvaným lidem vymazávají příspěvky pro nevhodnost textu ?!?! To mi hlava nebere CHRÁNÍ ZLODĚJE A TRESTÁ POŠKOZENÉ.
    Já jsem v ID a rozbil se mi múj mobil.Hledal jsem jiný,na nový jsem neměl a tak jsem byl rád že jsem sehnal mobil z předváděcích akcí a výstav.Bylo již hodně pozdě po půlnoci a tak jsem chtěl ješte rychle koupit ochranné prvky,pokud možno od jedné firmy a za jedno poštovné.Stále se mi tam ukazovala fa Icell.cz a byla jedíná která měla vše najednou.Dle reklamy velice kvalitní zboží za slušné ceny.Velice hezká fota a video na tvrzené sklo.Objednal jsem si tvrzené sklo,gelové pouzdro a "antichok"pouzdro,vše skoro za pět set kč.Pro velmi pozdní čas,už bylo po druhé v noci ,jsem oslabil pozornost a vše jsem si objednal a hned zaplatil abych to měl co nejdříve doma.Vždy jsem si říkal že se mě "ŠMEJDI" netýkají a že se jim u mě nebude dařit.Hned po odeslání peněz mi přišla potvrzená objednávka a faktura,což mne ještě více ukolébalo.
    Po čtyřech dnech jsem začal větřit a začal jsem hledat více o firmě Icell.cz. a dál už to všichni znáte podle své vlastní zkušenosti.
    Podařilo se mi od jednoho pána sehnat na stránce "Poradce.cz "potřebné údaje o jednateli EXPERT4YOU.sro,této podvodné firmy.
    Jednatelem je MARTIN SAHULKA,firma má sídlo v Praze společně s další stovkou podobných firem a je to byt,takže adresu ani neuvádím,je k ničemu. Provozuje ještě firmu v Kolíně na půjcování nářadí kde také podvádí.Bydliště má v : Libenice 80. 280 02 Kolín.Na tuto nemovitost má již probíhající exekuci,takže memohu zaručit jestli se tam nachází.Zároveň je v insolvenčním řízení a ČOI ho prý už také řeší. Firmu má založenou od 3.9.2018. Mobily : 722 218 897, 608 545 416
    Po právní stránce si na něm nic nevezmete,tady jedině co lze udělat je rozbít mu pořádně hubu.Pokud někdo pána najdate dejte mu co proto do těla za ty stovky podvedených zákazníků.
    Nejvíce co mě na tom štve je že naše zákony chrání takovéto lidi před trestním řízením,Seznam cz a Heuréka nic moc nedělá a ještě vyškrtávají pro ně nevhodné příspěvky .Vše si také najdete po zadání jeho jména a příjmení na Google.com.Doufám že mi tady můj příspěvek nevyškrtnou a rada nakonec : S touto "firmou" už nikdy nic společného a vždy před objednáváním zboží si pořádně přelustrovat nabízenou firmu. Děkuji , s pozdravem miramaj.

Ačkoli heureka.cz dle GDPR uvádí všechny recenzenty jako Anonymní uživatele, já nejsem anonymní.

Jmenuji se Jiří Šmidák a svolával jsem před cca. měsícem zde formou recenze lidi, kteří se cítí být okradení. (770152605, [email protected]) Svou původní recenzi, ačkoli jsem ji psal pod tím samým loginem, jako teď píši tuto, jsem však dnes již nenašel, a proto píši další.

Vážení, dnes jsem mluvil s paní Sejkorovou, představitelkou policie. Bylo mi sděleno mnoho informací, o které bych se chtěl s vámi nyní podělit.
    1. Pan Sahulka existuje a údajně byl předvolán na policii, kde vypověděl, že nikoho okrást záměrně nechtěl, že je pouhým přeprodejcem produktů z Číny (pak ovšem nerozumím těm blábolům o skladových zásobách a doručení do pár dní ) a dále, že si je vědom toho, že doručení někdy trvá dlouho. Na svou obhajobu prý uvedl, že se mu kdesi zatoulala a zpozdila loď s dodávkou z Číny, a proto došlo k tolika prodlevám pro spousty lidí.
    2. Pan Sahulka má prý údajně kdesi ve smluvních podmínkách, které se všichni nákupem v icell.cz zavazují dodržovat a respektovat a které sice nikdo nečte, ale kdyby ano, dočetl by se, že dodací lhůta může být v krajním případě až 1 rok! Za toto byl policí ČR podán podnět i urgence k prošetření ze strany ČOI. Já jsem dnes web iCell.cz prohlédl tam a zpět a nic takového jsem ani ve dodacích ani obchodních podmínkách nenašel. Pan Sahulka tedy tuto část asi již odstranil. Čili zbývá tam už jen oficiálně udávaná dodací lhůta 10-90 dní, tu v dodacích podmínkách má!
    3. Paní Sejkorová mi také řekla, že na druhou stanu má potvrzené případy, kdy spoustě lidem zboží nakonec došlo, byť s dodací lhůtou v řádech týdnů či měsíců. A dokonce, když po tako dlouhé době lidé zboží vraceli, tak se jim i vrátily peníze.

Závěrem našeho telefonického rozhovoru mi sdělila, že z pohledu zákona se pan Sahulka vlastně ničeho nedopustil a celý případ odložila. Otázkou ale zůstává, jak to má firma EXPERT4YOU s daňovým přiznáním... Údajně byl podán také podnět na FÚ P1 ke kontrole. Na FÚ P1 se tím ale nikdo nezabýval a daňová kontrola zahájena nebyla! Také mi řekla, že moje iniciativa je sice chvályhodná, ale úplně zbytečná a bezcenná. Z tohoto titulu tedy od svého záměru upouštím a svolávací akci končím! Nemá to prostě smysl, ale je možné, že zboží objednané na jaře, uvidíme pod stromečkem na Vánoce. Jen tedy nevím, zda to budou ty letošní nebo ty příští...

Hezký den, Jiří Šmidák

• Nulová komunikace. Telefon nefunguje, na e-maily neodpovídají.

Začátkem února jsem objednala (a předem zaplatila) flipové pouzdro na telefon. Po více než půl roce pouzdro dorazilo a musím uznat, že je moc hezké ale za ty nervy to nestalo. Víc už bych u této firmy neobjednala. Potom někde v recenzích jsem se dočetla, že někomu zboží dorazilo až po roce.

• Nulová komunikace. Telefon nefunguje, na e-maily neodpovídají.

• žádná
    • kontaktoval jsem dnes p. Sejkorovou (Policie ČR) a údajně p. Sahulku vyslechli a doporučili se mi obrátit se na ČOI, protože údajně v obchodních podmínkách má lhůtu pro doručení až 1 rok, takže policie může řešit až po roce od objednání a nevrácení peněz. Já objednal 4.4.2022, takže ještě budu čekat :)