Heureka.cz nedoporučuje nákup v tomto obchodě!

• kriplove

zadejte svou banku, o vraceni zpet sve platby, viz navod odiaz nize

• ŽÁDNÁ
    • ZBOŽÍ NEDORAZILO PO ZAPLACENÍ ,ŽÁDNÁ KOMUNIKACE
    • ubožáci

Tak jsem mínus 346Kč,je to nic.V podstatě si uvědomuji,že jsem podpořil někoho,kdo jednou stejně hodně špatně skončí.Tohle nejde provozovat do nekonečna,karma určitě bude fungovat lépe než podvodný e-shop.

• Podvod

Bohužel, nečetla jsem recenze obchodu, utratila jsem necelé 300,- odpověď zatím žádná.
    Takže mám smůlu.
    Mám podávat trestní oznámení, ikdyž se jedná o takto malou sumu?

Děkuji.

• Žádná!!!!
    • PODVOD!!!!!!

Lidi!!!!pozor!!!!
    Peníze odeslány 9.9 a do dneška 29.9 zboží ani odpovědi na maily NIKDE!!!!!
    (To jsem ještě nezažila)!!
    LIDIČKY NIC NEKUPUJTE!!!!!!

• Je to přes měsíc a zboží nebylo doručeno

NÁVOD CO UDĚLAT:
    1) Vyplnte formulář online- "Pro podání návrhu na zahájení mimosoudního řešení spotřebitelského sporu" zde: https://www.coi.cz/informace-o-adr/. (je to uplně dole na stránce, k vyplnění kliknete na "KLIKNĚTE ZDE")
    2) Kontaktujete policii - zde podejte stížnost (974 811 111 tady vám řeknou jak)
    3) Kontaktujte živnostenský úřad (zde https://www.statnisprava.cz/rstsp/ciselniky.nsf/i/d0056 , a návod jak to udělat a co k tomu potřebujete zde: https://www.tisnov.cz/sites/default/files/life-situations/stiznost_na_podnikatele.pdf )

Čím více bude stížností, tím lépe, pak to bude ČOI a ŽÚ řešit.
    ----------------------------------------------------------------------------------------------------------
    Mluvila jsem s POLICIÍ ČR a každý může podat stížnost na policii i zvlášť i za malou částku a řeší se to jako PŘESTUPEK (policii dle místa bydliště - najdete zde https://www.policie.cz/imapa.aspx nebo si zavolejte na spojivatelku 974 811 111). Lze řešit ústně i písemně (doporučený dopis), jak to udělat info zde https://www.policie.cz/clanek/postup-pri-podani-trestniho-oznameni.aspx, jinak se nebojte, všeude na policii vám poradí, co dělat.
    TRESTNÍ OZNÁMENÍ KRÁDEŽE na pana Sahulku bylo PODÁNO, ZTRÁTA POSTIŽENÝCH V HODNOTĚ CCA 17 TIS. KČ (https://www.ceska-justice.cz/2020/10/kradez-ode-dneska-trestnym-cinem-az-od-spachani-skody-nejmene-10-000-korun/)---------------
    - Výsledkem je, že policie kontaktovala pana Sahulku, a on začal posílat nedoručené zboží. Policie také podává zprávu k řešení na ČOI a živnostenský úřad.

POZOR NA OBCHODNÍ PODMÍNKY:
    16. Skladové stavy jednotlivých položek jsou upraveny takto:
    16.1 Skladem na prodejně - zboží je fyzicky u nás a je odesíláno následující den po přijetí nebo platbě objednávky.
    16.2 Skladem - zboží je u našeho dodavatele a je doručené k nám na sklad do 7 dní po přijetí nebo platbě objednávky.
    16.3 Skladem ext. - zboží je u našeho zahraničního dodavatele a je doručeno k nám na sklad v rozmezí 10-90 dní

Link o předchozích podvodech Sahulky:

• tak to fakt nevím :-(
    • nereagují, zboží taky nedorazilo

Zboží bylo objednáno, potvrzeno a zaplaceno 14.8. Na můj dotaz 27.8., kdy že mi dorazí, protože mělo být skladem, dodnes nepřišla žádná odpověď. Před cca týdnem jsem učinila další pokus po mailu, tentokrát požadavek na vrácení peněz - také bez odezvy. Posílám formulář o odstoupení od smlouvy. Na účet šla má platba nějakému panu Martinu Sahulkovi, takže žaloba by byla také na něj.

• Objednala jsem zboží za 1351,- Kč, zaplatila předem převodním příkazem, zboží nedorazilo... Na e-maily nereagují... Dnes jsem odeslala odstoupení od smlouvy a budu čekat, zda mi vrátí peníze. Po (bohužel pozdním :-( ) přečtení recenzí v to ale příliš nedoufám. Pokud k vrácení nedojde, ráda bych se připojila k žalobě.

Nenakupujte!!!

• Zboží za 450 kč jsem objednala v únoru, zaplatila, zboží dorazilo ted v srpnu.

Koukám ty samé zkušenosti

Vůbec nic nekupujte!!!
    Objednal jsem,zaplatil na účet převodem, ten patrně existuje,ale to je vše.Na email nereagují.K žalobě se klidně přidám. Děkuji

• Podvodníci
    • Nemám ani zboží ani peníze

Objednala jsem 13.6. a zaplatila 148 Kč. Zboží samozřejmě nedorazilo, telefon neexistuje, na e-maily nereagují.
    Spálila jsem se jako všichni.

• zboží jsem objednala 12.06. 2020. Zboží bylo skladem - do dnešního dne zboží nedorazilo a ani nikdo nereaguje.
    • Na telefonní číslo se nedá dovolat, na e-maily nereagují - poslala jsem jich celkem 11. Podala jsem tedy stížnost na ČOI.

Pokud někdo podával trestní oznámení, tak se ráda přidám.

• Neexistuje

Vůbec nic nekupujte!!!
    Objednala jsem,zaplatila na účet převodem, ten patrně existuje,ale to je vše.
    Psala jsem,volala nic.
    PODVODNÍCI
    Nemělo by to zůstat jen tak.
    Je nas hodně koukám.
    Monika-Havl.Brod

• Žádná komunikace

Velmi nesolidní obchod!Objednali jsme za 700 Kč a nic nepřišlo a na výzvy nereagují.Bohuzel jsme si nepřečetli recenze! Podali jsme stížnost na ČOI a pokud nás to udělá víc, možná si na ně došlápnou!!!!!

• Not communicating at all

I have bought a phone cable from the company 2 weeks ago - waited for a week and have not got any reply or confirmation after payment. Send them an e-mail with the confirmation of payment from my bank and explained the situation - still no reply for another week. Awful communication levels on the side of this company.

I would not recommend this company for anything because when such lack of communication happens - that's where it ends - I can not evaluate the quality of other services I-CELL provides, even though they might just be great, but did not get this far, and that is a pity.

• Zadna
    • Nereaguji, nic neprislo

Objednala jsem tam za 400. Uz jsou to 3 tydny a stale nic neprislo a nereaguji, telefoni cislo samozrejme nikde nemaji.Skoda ze jsem necetla recenze driv.. podvodnici.. skoda mluvit. NEOBJEDNÁVAT!

• zboží nepřišlo

• Pridavam se k trestnimu oznameni! Zbozi ani po 3 mesicich nedorazilo, bez odezvy!
    • Nekomunikuji

• Podvodníci!!!

Prasarna, Prasarna a opět Prasarna.
    Pošlou vám úplnou šmucku a ne objednané zboží!!! Nenakupovat!!! Ani náhodou!
    PODVODNÍCI! ☝️