Heureka.cz nedoporučuje nákup v tomto obchodě!

• Nekomunikuje
    • Nedodává zboží

Objednala jsem vlastní blbostí narychlo v květnu a do dneška mi fólie na mobil nedorazili. Telefonní číslo neexistuje a na email neodpovídají.

• Výhoda jediná jsou to podvodníci
    • Nedodané zboží za 3 měsíce
    • nekomunikují
    • přišel jsem o 350,-Kč

• Zadna
    • Přijdete o peníze, je to podvodny web. V momentě kdy jsem zaplatila přestali se mnou komunikovat. Přišla jsem o 300 a oni maji další trestní oznámení na policii. Snad se s tím bude někdo konečně zabývat a toho syčáka co si z lidí dělá prdel zavře až zčerná.

• Výhoda je tu jen pro podvodnika
    • Výhoda neexistuje
    • Žádná hvězdička,ale abych mohla odeslat recenzi,musim
    • Taky jsem naletela

Vidím,že nás podvedené rapidně přibývá.Takle to nemůžeme nechat.Prosim,jestli tu je někdo,kdo se toho chopí,dáme hromadné trestní stíhání.Zrejme už to nebude jen 17 tisic.Takze jak a kam budeme posílat naše údaje?

• Poučení
    • Přišla jsem o peníze
    • Nereaguji

Nedoporučuji nakupovat přes tento e-shop. Nereaguji na e-maily a telefonní číslo, které uvádí na webu neexistuje.

• Výhoda? Jsem lehčí o 600 kč.
    • nedodané zboží

Tak jsem se taky chytla. Zboží nikde, na e-maily nereagují a telefon neexistuje. Je tu někdo, kdo to řeší hromadně? Vymyšlené je to dobře -předpokládají, že kvůli pár stovkám se na to každý vyklašle. Ale, když se to sečte...

• Za mě spokojenost, vše proběhlo tak jak má.
    • Žádná

9.2.2021 jsem si objednala na iCell zboží, zaplatila on-line kartou a toto mi bylo 15.2.2021 odesláno. Po obdržení zásilky jsem zjistila, že mi zboží barevně nevyhovuje. Využila jsem tedy 14-cti denní lhůty k vrácení zboží bez udání důvodu. Peníze za vrácené zboží mi přišly zpět na účet.
    Moje zkušenost s obchodem je dobrá.

• Zbaví Vás peněz,a jako bonus ztratíte čas jejich vymáháním,já přišel o 298,-Kč,ale chci je zpět
    • Je to zkušenost-neposílám více než 300,-Kč,předem neznámým firmám--nad 300,-vždy.dobírka
    • Zboží zaplaceno předem,nedodáno,nekomunikace

Pozor na tento obchod,patřím k dalším,kteří naletěli šmejdům,budu řešit přes ČOI

• Objednala jsem zboží 30.11.2020 a dodnes nedorazilo

Nedoporučuji!!!Tato zkušenost mě přišla na 1500Kč .Vždy si obchod ověřuji a vzhledem k vánočnímu shonu jsem tak neučinila a hned zdá se doplatila!Objednala jsem si pouzdra a ochranná skla na mobily a nic!!!Do obchodu jsem několikrát poslala email a nikdy žádná reakce.Na mobil,který je uveden je neexistující číslo.Velké a drahé zklamání!Nechápu potom co tu čtu,že je možné si stále na webu obchodu objednávat další zboží a policie na které má být již trestní oznámení podáno je nečinná a stránky tohoto "podnikatele"již dávno neodstavila!

Na zboží čekám přes dva měsíce, to jsem si ta krycí skla mohl objednat přez eBay a tam to mám za měsíc i dříve! Co je tohle za šmejdy? Kdyby se alespoň omluvili, sice jde jen o tři stovky, ale desítky stížností mluví za vše! Tohle jsem ještě nezažil a to nakupuji přez e-shopy často.

Pozor na šmejdy. Přidávám se s negativním hodnocením. Peníze za obal na mobil a ochranné sklo jsou fuč. Na každou svini se vaří kotel.

• Jsou to lumpi.

Přidávám se s negativním hodnocením. Peníze za obal na mobil nudu muset asi oželet. Hnus!

• Zboží nakonec dorazilo
    • Dlouhá čekací doba

3.12.2020 jsem si objednala fólie na fitness náramek Honor band 5 a ještě v ten den zaplatila. Přešel týden a nic. Přešel druhý a opět nic. Psala jsem e-mail a do pondělí 11.1.2021 ticho jak na poušti. Před Vánocemi jsem se dočetla že je to údajně "podvodník" a měl kopu špatných recenzí. Tak mě to trošku mrzelo a objednala jsem si fólie jinde. Ale kupodivu mi teď v pondělí 11.1.2021 přišel e-mail že zboží bylo odesláno. No moc jsem tomu nevěřila a dnes jsem ty fólie obdržela poštou. Takže nakonec to všechno dobře dopadlo i přes takové dlouhé čekání a nereagování

ZBOŽÍ NEDORUČENO? ------NÁVOD CO UDĚLAT:
    1) Vyplnte formulář online- "Pro podání návrhu na zahájení mimosoudního řešení spotřebitelského sporu" zde: https://www.coi.cz/informace-o-adr/. (je to uplně dole na stránce, k vyplnění kliknete na "KLIKNĚTE ZDE")
    2) Kontaktujete policii - zde podejte stížnost (974 811 111 tady vám řeknou jak)
    3) Kontaktujte živnostenský úřad (zde https://www.statnisprava.cz/rstsp/ciselniky.nsf/i/d0056 , a návod jak to udělat a co k tomu potřebujete zde: https://www.tisnov.cz/sites/default/files/life-situations/stiznost_na_podnikatele.pdf )

Čím více bude stížností, tím lépe, pak to bude ČOI a ŽÚ řešit.
    ----------------------------------------------------------------------------------------------------------
    Mluvila jsem s POLICIÍ ČR a každý může podat stížnost na policii i zvlášť i za malou částku a řeší se to jako PŘESTUPEK (policii dle místa bydliště - najdete zde https://www.policie.cz/imapa.aspx nebo si zavolejte na spojivatelku 974 811 111). Lze řešit ústně i písemně (doporučený dopis), jak to udělat info zde https://www.policie.cz/clanek/postup-pri-podani-trestniho-oznameni.aspx, jinak se nebojte, všeude na policii vám poradí, co dělat.
    TRESTNÍ OZNÁMENÍ KRÁDEŽE na pana Sahulku bylo PODÁNO, ZTRÁTA POSTIŽENÝCH V HODNOTĚ CCA 17 TIS. KČ (https://www.ceska-justice.cz/2020/10/kradez-ode-dneska-trestnym-cinem-az-od-spachani-skody-nejmene-10-000-korun/)---------------
    - Výsledkem je, že policie kontaktovala pana Sahulku, a on začal posílat nedoručené zboží. Policie také podává zprávu k řešení na ČOI a živnostenský úřad.

POZOR NA OBCHODNÍ PODMÍNKY:
    16. Skladové stavy jednotlivých položek jsou upraveny takto:
    16.1 Skladem na prodejně - zboží je fyzicky u nás a je odesíláno následující den po přijetí nebo platbě objednávky.
    16.2 Skladem - zboží je u našeho dodavatele a je doručené k nám na sklad do 7 dní po přijetí nebo platbě objednávky.
    16.3 Skladem ext. - zboží je u našeho zahraničního dodavatele a je doručeno k nám na sklad v rozmezí 10-90 dní

Link o předchozích podvodech Sahulky:

Mno, tak jsem další podvedený. Blíží se vánoce a tak jsem zakoupil, teda Ježíšek pod stromeček mé 16-leté dceři přinese i mobil Realme 6s a jelikož vím, jak dopadl ten poslední, tak jsem chtěl přikoupit Flipové peněženkové SLIM pouzdro. 28.11.2020 jsem objednal u i-Cell pěkné černé za 249 + 49,- poštovné, celkem tedy 298,-. Čekal jsem do dnešního dne, 15 dní, nic se nedělo. První co jsem udělal, bylo zavolat tam a co se mi v telefonu neozvalo? "Toto telefoní číslo neexistuje". pochopil jsem a ujistil se zde, že jsem kápnul na podvodníky. Co teď? Už teď je mi jasné, že jsem přišel o 3-stovky. Jenže, když to nechám být, mohou ty kurvy dál v klidu páchat podvody a další mohou na to doplatit. Nehledě na to, teď už vím, že platit zboží dopředu se NEMÁ. Prosím, ZASTAVTE TY PODVODNÍKY A VYHÝBEJTE SE I HEURECE, oni vás na podvodníky navedou, možná s takovejma hajzlama spolupracují. Jestli né, tak ať mi vysvětlí, proč podvodníky na jejich webu nezakážou, proč podvodné informace nepředají POLICII. Už je nás dost podvedených.

• Žádná
    • Zloději

Dobrý den,úplně stejná zkušenost ,objednala jsem a žádná reakce!!! Podvodníci!!! Slečna píše ,že podala trestní oznámení.Ráda bych se přidala,nevím jak na to!!!!
    Přece nebudou dál okrádat,museli si příjt na pěkné peníze!!!

• Podvodníci

Taky jsem naletěla. Spěchala jsem a nepřečetla si recenze. Nakoupila jsem 28.7.2020 za 1025,- Kč. Zaplatila a nic. Už se nikdo neozval. Žádná komunikace. Telefon nedostupný, na maily nikdo nereaguje. Podala jsem na ně trestní oznámení. Pokud můžete neobjednávejte u nich. Jsou to podvodníci.

• Podvodník

Podvod !!!! Právě jsem přišel o 377,- za kryt na tel. Nechápu že po tak dlouhé době web nikdo nezablokoval.
    pokud se najdou další kontaktujte třeba naši policii v Ústí nad Orlicí kde jsem podal trestní oznámení já.

Policie České republiky – KŘP Pardubického kraje

Územní odbor Ústí nad Orlicí

Dělnická 1188
    562 27 Ústí nad Orlicí

tel.:974 580 231fax:974 580 662

e-mail:[email protected]

Eshop vlastní Martin Sahulka, který je podobnými podvody už proslulý.

Firmy zakládá a ruší, aby mohl nekale podnikat znovu a znovu. Můžeme mu dát ale hodnocení přímo na jeho osobu.

Adresa p. Sahulky z rejstříku. Libenice 80, 280 02 Libenice

• Spousta, počínaje samotným nákupem!
    • Nekomunikace obchodu

Aktualizace: zboží skoro po 3 měsících dorazilo! Už jsem nedoufal. Nicméně na mém hodnocení se toho moc nemění. Obchod absolutně nereaguje a nekomunikuje. Nedoporučuji!

Objednal jsem zboží za necelých 200 Kč. Zaplaceno převodem dne 13.10. Dodnes zboží nedorazilo, i když je dle obchodu je skladem. Na emaily nikdo nereaguje...