Vse v poradku, jen to baleniby mohlo byt lepsi. Hlavne uvnitr krabice se zvonkohrou, ale to asi obchod neovlivni. Nic se neulomilo, ale hledali a rovnali jsme klapky...

Reakce obchodu Hudebni-obchod.cz

Dobrý den, děkujeme za Vaše hodnocení. Připomínku ohledně balení zvonkohry prověříme, zda je v našich možnostech s tím něco udělat. S přátelským pozdravem, tým Hudebni-obchod.cz

• rychlost dodání zboží
    • výborná kvalita zboží

Kvalitní zboží, předčilo mé očekávání

Reakce obchodu Hudebni-obchod.cz

Dobrý den, děkujeme za Vaše hodnocení. Rádi čteme, že bylo vše v pořádku, jak co se týče nákupu, tak i doručeného zboží. S přátelským pozdravem, tým Hudebni-obchod.cz

• Tenhle Obchod jsem Oběvil náhodou a jsem rád že sem jej Objevil,poněvač Super Komunikace prostě nemužu jinak než jedině Doporučit Super a Spolehlivý Obchod...
    • O Žádné Nevíhodě nemuže Být ani Řeč,právě Naopak Doporučuji ne Jinak...

Ačkoliv nejsem Žádnej Profík,tak Muziku mám rád a znám taky dost Známejch co se Zabívají Hraním na Klávesy tak to chci taky Skusit,ačkloiv jsem pouhý amater tak už něco jse mi Podařilo ale vše to chce čas i tohle Hraní na Kláesy se dá také Naučit,proto jsem si Zakoupil Klávesy i pro Domácí Pohodu...

Reakce obchodu Hudebni-obchod.cz

Dobrý den, pane Zdendo, velmi si vážíme Vašeho hodnocení a jsme rádi, že jste byl s nákupem spokojený. S přátelským pozdravem, tým Hudebni-obchod.cz

• Dlouhá čekací doba

Reakce obchodu Hudebni-obchod.cz

Dobrý den, děkujeme za Vaše hodnocení a omlouváme se za zdržení při dodání Vašeho zboží. Tým Hudebni-obchod.cz

• Dobrá domluva
    • Rychlé vyřízení objednávky

Reakce obchodu Hudebni-obchod.cz

Dobrý den, jsme rádi, že vše proběhlo v pořádku a budeme se těšit na případnou další objednávku. S pozdravem, tým Hudebni-obchod.cz

Rychlé dodání.

Reakce obchodu Hudebni-obchod.cz

Dobrý den, moc děkujeme za čas, který jste věnovala hodnocení našeho obchodu. Tým Hudebni-obchod.cz

• Rychlost dodání.
    • Dobrá komunikace s obchodem.

Reakce obchodu Hudebni-obchod.cz

Dobrý den, děkujeme za hodnocení nákupu v našem eshopu a těšíme se na případnou další objednávku. Tým Hudebni-obchod.cz

• Zkušená obsluha
    • Možnost vyzkoušeni 2 nástrojů

Reakce obchodu Hudebni-obchod.cz

Dobrý den, velmi děkujeme za kladné hodnocení a váš čas věnovaný této recenzi. Tým Hudebni-obchod.cz

Dobrý den, moc děkujeme za hodnocení Vašeho nákupu. Tým Hudebni-obchod.cz

Kupoval jsem činely SONOR B8 cast,akorát mě mrzí že k nim už nebyl obal na činely,zato ale obchod nemůže.

Reakce obchodu Hudebni-obchod.cz

Dobrý den, děkujeme za Váš čas, který jste věnoval recenzi nákupu v našem eshopu. Hezký den přeje, tým Hudebni-obchod.cz

• rychlé dodání, zboží v perfektním stavu

rychlé dodání, zboží v perfektním stavu, plně odpovídalo nabídce, navíc příjemná cena

Reakce obchodu Hudebni-obchod.cz

Dobrý den, moc děkujeme za Vaše hodnocení. Přejeme hezký den.

Tým Hudebni-obchod.cz.

• s obchodem jsem byla velmi spokojená

Reakce obchodu Hudebni-obchod.cz

Dobrý den, děkujeme za Vaše hodnocení a budeme rádi, pokud se na nás v budoucnu opět obrátíte. S pozdravem, tým Hudebni-obchod.cz.

Velmi rychlé dodání, vše bylo v pořádku

Reakce obchodu Hudebni-obchod.cz

Dobrý den, děkujeme za kladné hodnocení a těšíme se na Váš případný další nákup. Tým Hudebni-obchod.cz.

Jednání velice profesionální.

Reakce obchodu Hudebni-obchod.cz

Dobrý den, děkujeme za hodnocení našeho eshopu, ceníme si toho. Tým Hudebni-obchod.cz

Zcela bezproblémové rychlé dodání s velmi dobrou cenou zboží.

Reakce obchodu Hudebni-obchod.cz

Dobrý den, děkujeme za hodnocení a věříme, že nám zachováte přízeň i v novém roce 2019.

• Vse rychle vyrizeno

Reakce obchodu Hudebni-obchod.cz

Dobrý den, paní Ivano. Děkujeme za Vaše kladné hodnocení. Přejeme pohodové předvánoční období. Tým Hudebni-obchod.cz

Doporučuji,,rychlé vyřízeni vše bez problémú.

Reakce obchodu Hudebni-obchod.cz

Dobrý den, moc děkujeme za Vaše kladné hodnocení. Přejeme krásné předvánoční období. Tým Hudebni-obchod.cz

• Velká rychlost, nejnižší cena

Reakce obchodu Hudebni-obchod.cz

Dobrý den, děkujeme za Váš čas věnovaný hodnocení našeho eshopu a přejeme pohodové adventní období.

• rychlost dodání

Reakce obchodu Hudebni-obchod.cz

Dobrý den, děkujeme za Vaši objednávku a přejeme poklidné adventní období.

Jen bych doporučila v nabídkách setů, vypsat, co set obsahuje.
    Výběr musel být uskutečněn na základě obrázku a to způsobilo malé zklamání mého synka. V nabídce byla na obrázku v setu zobrazena i židlička, která nebyla součástí došlého balíku. Chápu, že i tak byl set cenově výhodný. Jinak za mě velká spokojenost, nástroj a příslušenství bylo pečlivě zabaleno.

Reakce obchodu Hudebni-obchod.cz

Dobrý den, paní Matějčková, děkujeme za Vaše hodnocení. Co se týče připomínky k setům, děkujeme za zpětnou vazbu, budeme se snažit to napravit. Židlička je součástí jiného setu s o něco vyšší cenou, zřejmě došlo k nějakému nedorozumění, omlouváme se. Tým Hudebni-obchod.cz.