Super komunikace s prodavajicim, opravdu velmi rychle doruceni. Mohu vřele doporučit!

Reakce obchodu Hudebni-obchod.cz

Dobrý den, jsme rádi, že jste byli s nákupem v našem eshopu spokojení. Tým Hudebni-obchod.cz.

• rychlá expedice zboží

Dobrá komunikace a rychlé vyexpedování zboží

Reakce obchodu Hudebni-obchod.cz

Dobrý den, děkujeme za Vaše hodnocení a těšíme se na případný další nákup. Tým Hudebni-obchod.cz.

• rychlá komunikace při převzetí objednávky

Dostal jsem se do rozporuplného stavu- na jedné straně, jsem nutně pro další práci tento kontrolér potřeboval a skutečně jsem ho do 2dnů obdržel a na druhé straně bývá solidní, že pokud zboží již bylo rozbaleno a použito, tak většina prodejců (Kytary,Muziker, Thomann) tuto skutečnost zohlední jak cenovou slevou- tak upozorněním! To se v tomto obchodě bohužel nestalo, takže jsem obdržel kontrolér s evidenčním štítkem ZUŠ Hradec Králové - skutečně povzbuzující :)

Reakce obchodu Hudebni-obchod.cz

Dobrý den, nastalou situaci ověřujeme. Určitě nebylo naším záměrem poslat jiný, než nový produkt. Pokud se jedná například o rozbalené zboží, nebo B stock, je to uvedeno u produktu. Mrzí nás, že se něco takového stalo a jakmile budeme mít bližší informace od skladníků, kteří zboží chystali, ozveme se Vám s vyjádřením. Pokud došlo k nějaké záměně, tak jsme se to, bohužel, nemohli dozvědět dříve než od Vás, ale k tomu došlo až nyní skrze dotazník tady na Heuréce, emailem ani telefonicky jsme tento problém nahlášený nedostali, aby se řešilo dříve.

Děkujeme za pochopení.

Perfektní

Reakce obchodu Hudebni-obchod.cz

Dobrý den, pane Hochu, děkujeme za Vaše hodnocení a těšíme se na případné další objednávky. S přáním hezkého dne, tým Hudebni-obchod.cz.

• ok

Reakce obchodu Hudebni-obchod.cz

Dobrý den, děkujeme za hodnocení Vašeho nákupu a těšíme se na případné další objednávky. Tým Hudebni-obchod.cz.

Zboží doručeno 1,5 dne od objednání.
    A to 10 dnů před vánoci !

Reakce obchodu Hudebni-obchod.cz

Dobrý den, děkujeme za ohodnocení obchodu a přejeme hodně zdraví do nového roku 2021. Tým Hudebni-obchod.cz.

Vstricnost

• bleskové dodání
    • bezproblémová komunikace

Reakce obchodu Hudebni-obchod.cz

• našel jsem na webu zrovna ty věci co jsem potřeboval

Reakce obchodu Hudebni-obchod.cz

Dobrý den, děkujeme za hodnocení. Přejeme Vám hezké adventní období, tým Hudebni-obchod.cz.

jsem spokojena s ochotou a vstřícnostý personálu

Reakce obchodu Hudebni-obchod.cz

Dobrý den, děkujeme za hodnocení. Přejeme Vám hezký den, tým Hudebni-obchod.cz.

rychlost, spolehlivost

Reakce obchodu Hudebni-obchod.cz

Dobrý den, děkujeme za hodnocení. S přáním hezkého dne, tým Hudebni-obchod.cz.

Obchod se mnou překvapivě jednal nejen elektronicky, ale také osobně telefonicky, čímž urychlil a objasnil některé detaily nákupu a doručení tím nejrychleji možným způsobem a ubezpečil zákazníka - mě, že se mu věnuje a zboží připravuje k vyzvednutí.

Reakce obchodu Hudebni-obchod.cz

Dobrý den, Dane. Moc děkujeme za hodnocení, vážíme si toho. Přejeme Vám hezký den, tým Hudebni-obchod.cz.

Reakce obchodu Hudebni-obchod.cz

Dobrý den, děkujeme za hodnocení. Přejeme Vám hezký den, tým Hudebni-obchod.cz.

• Veky výběr, příznivé ceny, bleskové dodání zboží

Doporučuji k nákupu

Reakce obchodu Hudebni-obchod.cz

Dobrý den, děkujeme za Vaše hodnocení a přejeme pokud možno klidné podzimní období. Tým Hudebni-obchod.cz.

zatím testuji, ale jsou lepší než mé původní klávesy Casio CTK 3500, ty nedoporučuji, jsou hodně poruchové

Reakce obchodu Hudebni-obchod.cz

Dobrý den, děkujeme za Vaše hodnocení a věříme, že nové klávesy Vám budou vyhovovat. Tým Hudebni-obchod.cz.

Vše O.K.

Reakce obchodu Hudebni-obchod.cz

Dobrý den, děkujeme za Vaše hodnocení a těšíme se na další spolupráci. Tým Hudebni-obchod.cz.

• Vše proběhlo v pořádku.

Reakce obchodu Hudebni-obchod.cz

Vše v pořádku, rychlé dodání.

Reakce obchodu Hudebni-obchod.cz

Dobrý den, děkujeme za Vaše hodnocení a přejeme krásně prožité léto. Tým Hudebni-obchod.cz.

• spolehlivost
    • zboží vždy v pořádku dle objednávky

Reakce obchodu Hudebni-obchod.cz

Dobrý den, děkujeme za Vaše hodnocení a přejeme pohodové léto. Hudebni-obchod.cz.