• Rychle dodání

Reakce obchodu Hudebni-obchod.cz

Hezký den, jsme rádi, že jste byl s obchodem spokojený a věříme, že nám zachováte přízeň i v budoucnu. Tým Hudebni-obchod.cz.

• zboží jinde nedostupné
    • dobrá cena
    • výborná komunikace
    • žádná

obchod plně splnil má očekávání

Reakce obchodu Hudebni-obchod.cz

Hezký den, děkujeme za Vaše hodnocení a těšíme se na případný další nákup. S přátelským pozdravem, tým Hudebni-obchod.cz.

• Z domova objednám, až domů mi to přivezou!!

Reakce obchodu Hudebni-obchod.cz

Dobrý den, paní Miluško. Moc děkujeme za vyplnění dotazníku. S přáním hezkého dne, tým Hudebni-obchod.cz.

• zboží se jevilo jako rozbalené, nebylo tak označeno, obchodník nenabídl slevu ani vyzvednutí balíku a odkázal na reklamaci, takže mám čekat 30 dnů na vrácení kvůli tomu, že dělají chybu? nulová vstřícnost

doručeno se zpožděním kvůli tomu, že obchod nebyl schopný rozlišit fakturační a doručovací adresu

Reakce obchodu Hudebni-obchod.cz

Dobrý den, mrzí nás vzniklá situace a chápeme Vaši nespokojenost. Ohledně dodací adresy, zde to byla naše chyba, která se bohužel může stát, standardně samozřejmě zasíláme na vyplněnou dodací adresu.

Nicméně co se týče zboží - jednalo se o originálně zabalené zboží přímo od výrobce. Vám se jevilo jako rozbalené, na což máte právo, ale v tomto případě je zkrátka jediná možnost, že můžete odstoupit od smlouvy a zboží vrátit s tím, že vrátíme peníze, nebo se zreklamuje Vámi uvedená vada, kterou však je třeba doložit fotodokumentací, jiný postup možný není, i my musíme ověřit, zda je reklamace oprávněná, zvláště v případě, kdy jsme zboží odesílali v originálně zabaleném balení.

Děkujeme za pochopení a ještě jednou se omlouváme za vzniklé komplikace u Vaší objednávky, zejména problémy s doručením, které byly způsobeny naší chybou.

Velmi rychle doruceni, horsi baleni (primo v boxu vyrobce, nastesti dost pevny), dobra cena.

Reakce obchodu Hudebni-obchod.cz

Dobrý den, Ondro. Děkujeme za hodnocení Vašeho nákupu u nás. Výtku k balení předáme jako námět na možné vylepšení našich služeb. Hezký den přeje tým Hudebni-obchod.cz.

Reakce obchodu Hudebni-obchod.cz

Dobrý den, velmi děkujeme za vyplnění dotazníku spokojenosti. Hezký den přeje tým Hudebni-obchod.cz.

rychlé a bez problémové doručení k úplné spokojenosti,doporučuji

Reakce obchodu Hudebni-obchod.cz

Dobrý den, jsme rádi, že jste byl s nákupem v našem obchodě spokojený a těšíme se na případnou další objednávku. Hezký den přeje, tým Hudebni-obchod.cz.

• rychlé jednání a dodání
    • neznám

Reakce obchodu Hudebni-obchod.cz

Dobrý den, děkujeme za hodnocení a současně přejeme pevné zdraví, které je nyní to nejdůležitější!

Jeden den jsem objednal, druhý den objednané zboží v pořádku dorazilo. To stačí, ne?

Reakce obchodu Hudebni-obchod.cz

Dobrý den, děkujeme za Vaše hodnocení. Hezký den, pokud možno bez vichru, přeje Hudebni-obchod.cz.

• rychlý obchod ,vše o.k. ,spokojenost

Reakce obchodu Hudebni-obchod.cz

Dobrý den, jsme rádi, že jste byla s nákupem spokojená a těšíme se na případnou další objednávku. Tým Hudebni-obchod.cz.

Vyzkoušeno, super! Signál je silnější, než kabelem. Funguje i když hraju ve vedlejší místnosti.(otevřené dveře).

Nevýhoda je jen ta, že v mixážním pultu se nevejdou 2 přijímače vedle sebe, nebo přijímač a kabel, ale to by mohly vyřešit jen výrobci. Mohl bych přes stereováhu ovlivňovat hlasitost třeba kytary a basy(2. kytary, piana,.)

Reakce obchodu Hudebni-obchod.cz

Dobrý den, moc děkujeme za cennou zpětnou vazbu a hodnocení nejen nákupu, ale i produktu. Tým Hudebni-obchod.cz.

Velmi rychlé jednání.Od objednání mi bylo zboží doručeno do 48hod.

Reakce obchodu Hudebni-obchod.cz

Dobrý den, děkujeme za Vašeho hodnocení a přejeme hodně zdraví do nového roku 2020. Hudebni-obchod.cz.

• záleží jim na spokojenosti zákazníka a na zlepšování se

Reakce obchodu Hudebni-obchod.cz

Dobrý den, děkujeme za hodnocení a to i nyní v hektickém předvánočním období. Krásné svátky přeje, tým Hudebni-obchod.cz.

• rychlé vyřízení dodávky
    • kvalitní prezentace výrobků na webové stránce

Reakce obchodu Hudebni-obchod.cz

Dobrý den, vážíme si času věnovaného ohodnocení vašeho nákupu, děkujeme a přejeme příjemné adventní období. Tým Hudebni-obchod.cz.

rychlé vyřízení objednávky

Reakce obchodu Hudebni-obchod.cz

Dobrý den, moc děkujeme za ohodnocení. Krásný předvánoční čas přeje tým Hudebni-obchod.cz.

rychlé dodání

Reakce obchodu Hudebni-obchod.cz

Dobrý den, paní Jiřino, děkujeme za Vaše hodnocení a přejeme příjemné adventní období. Tým Hudebni-obchod.cz.

• objednání z domova, rychlé dodání

Reakce obchodu Hudebni-obchod.cz

Dobrý den, děkujeme za Vaše ohodnocení a přejeme příjemné adventní období. Tým Hudebni-obchod.cz.

• Rychlé vyřízení objednávky.
    • Příznivá cena.

Reakce obchodu Hudebni-obchod.cz

Dobrý den, děkujeme za Vaše ohodnocení nákupu na našem eshopu Hudebni-obchod.cz.

• Velká rychlost vyřízení objednávky
    • Informace od objednání až po dodání zboží

Jeden den odpoledne jsem zboží objednala, druhý den jsem ho měla doma v požadovaném množství a kvalitě, po celou dobu jsem dostávala informace o tom, co se s objednávkou děje. Za mě super obchod.

Reakce obchodu Hudebni-obchod.cz

Dobrý den, děkujeme za hodnocení a přejeme hezký den. Tým Hudebni-obchod.cz.

Žadna komunikace při reklamovaní objednavky.

Reakce obchodu Hudebni-obchod.cz

Dobrý den, předně chceme říci, že není pravda, že bychom nekomunikovali. Nicméně to nic nemění na skutečnosti, že v tomto případě jsme udělali chybu a nebudeme se na nic vymlouvat. U objednávky se včas nevyřešilo, že byly objednány dva kusy a skladem pouze jeden kus. Moc se omlouváme za způsobené komplikace a chápeme a respektujeme Vaše negativní hodnocení. Tým Hudebni-obchod.cz.