Rychlé dodání.

Dobrý den, děkujeme za Vaše hodnocení. Tým www.hudebni-obchod.cz

• rychlost dodání,dobrá komunikace

Reakce obchodu Hudebni-obchod.cz

Dobrý den, děkujeme, jsme rádi, že jste byl s nákupem spokojený. Tým www.hudebni-obchod.cz

• spolahlivosť

Reakce obchodu Hudebni-obchod.cz

Dobrý den, děkujeme za Váš nákup a následné kladné hodnocení. Tým www.hudebni-obchod.cz

rychlost

Dobrý den, děkujeme za Vaše hodnocení. Tým www.hudebni-obchod.cz

• Skladem zbozi, ktere neni jinde dostupne
    • Siroky sortiment
    • Rychle vyrizeni

S obchodem jsem velmi spokojena, zbozi prislo rychle, dobre zabaleno, priznive ceny, urcite doporucuji!

Reakce obchodu Hudebni-obchod.cz

Dobrý den, těší nás, že jste byla s nákupem v eshopu https://hudebni-obchod.cz/ spokojená a věříme, že i příště najdete cestu k nám. Hezký den.

• Veľmi dobrá komunikácia a taktiež pomoc s výberom produktu

Dobrý den, děkujeme za Vaše hodnocení. Tým Hudebni-obchod.cz

• Opravdu široký sortiment a možnost výběru...

Byl to můj první nákup v tomto obchodě, takře mohu pouze srovnávat s jinými e-shopy na kterých nakupuji víceméně pravidelně...Hudebniob- chod.cz vyřídil mou objednávku standardním způsobem, t.j. jeden den objednávka, druhý den doručení. Pokud budu ještě někdy objednávat cokoli z tohoto druhu zboží, obrátím se na něj zcela jistě znovu...

Reakce obchodu Hudebni-obchod.cz

Dobrý den, ceníme si času, který jste věnoval recenzi našeho eshopu a jsme rádi, že jste byl spokojený s celým nákupním procesem. Tým https://hudebni-obchod.cz/

Zboží přišlo včas a v pořádku , jsem spokojená.

Reakce obchodu Hudebni-obchod.cz

Dobrý den, paní Vlasto, děkujeme za Vaše kladné hodnocení a těšíme se na případný další nákup v našem obchodě. Tým https://hudebni-obchod.cz/

Vše bylo v pořádku, děkuji. Jen v balení nebyl adapter do zásuvky, ale máme ho doma ze starého telefonu. Tak jsme to dále neřešili.

Reakce obchodu Hudebni-obchod.cz

Dobrý den, děkujeme za Vaše hodnocení. Adaptér by měl být součástí viz. naše následující komunikace. Pokud byste jej v balení neobjevili, určitě nás kontaktujte. Tým https://hudebni-obchod.cz/

Bez problémů.

Dobrý den, děkujeme za Vaše hodnocení. Tým https://hudebni-obchod.cz/

• Dobré ceny, bezproblémové dodání
    • vyzdvihuji podporu recyklace

Zboží přišlo v krabičce od kapesníčků z jednoho nejmenovaného supermarketu. Skvělá ukázka jak neplýtvat a recyklovat. Palec nahoru :-)

Reakce obchodu Hudebni-obchod.cz

Dobrý den, jsme rádi, že jsme Vám udělali radost nejen dodáním objednaného produktu. Děkujeme.

• přehledné, perfektní zboží, rychlá dodávka
    • žádná

Reakce obchodu Hudebni-obchod.cz

Dobrý den, Ivo, moc děkujeme za Váš čas, který jste věnovala hodnocení našeho eshopu. Těšíme se na případný další nákup. Hudebni-obchod.cz

• Neanonymní komunikace s obchodníkem, možnost dobírky.

Přehledné stránky, snadný nákup, rychlé dodání.

Reakce obchodu Hudebni-obchod.cz

Dobrý den, Markéto, děkujeme za Vaše kladné hodnocení.

U konkrétního modelu kytary byla na webových stránkách uvedena dostupnost "obvykle do 10 dnů", asi za 12 dní a po několika e-mailech z nich vypadlo, že kytara bude k mání asi za 2 měsíce, proto jsem celou objednávku i s ostatním zbožím zrušil. Zdá se, že máme každý trochu jiný smysl pro humor.

Reakce obchodu Hudebni-obchod.cz

Dobrý den, dle informací od kolegy, jste byl průběžně informován o tom, jak se věci s objednávkou mají. Chápeme, že málokdo má čas a chuť číst obchodní podmínky, ale právě tam vysvětlujeme, jak je to s produkty, které mají uvedenu dostupnost "Obvykle x dnů". Je to tak, že takový produkt není skladem a daný termín platí pouze za předpokladu, že má skladem výrobce. Ve Vašem případě, bohužel, Fender kytaru skladem neměl, o čem jste byl informován a my opravdu neovlivníme to, kdy bude vyrobena, nebo to, že ji nahradí novým modelem. V tomto případě, když by Fender měl kytaru skladem, tak platí uvedený termín. Nikdo nechce nikoho klamat, ale reálně je to právě tak, jak popisuji a byl jste o tom kolegou informován včetně toho, že by pro Vás byla kytara dovyrobena, což by způsobilo to dodání za 2 měsíce.

• Vše v pořádku - doporučuji.

Reakce obchodu Hudebni-obchod.cz

Dobrý den, paní Renáto, děkujeme za Vaše hodnocení a přejeme hezký den. Hudebni-obchod.cz

Zaplatil jsem za výrobek okamžitě převodem z banky a za několik dní mi došla zpráva,že zboží bude naskladněno po 20.2.To mluví za vše.Můžu asi být vděčný,že dorazí vůbec.

Reakce obchodu Hudebni-obchod.cz

dovolte nám touto cestou reagovat na Vaši negativní recenzi. Předně se chci omluvit za zdržení v prvotní reakci, ale v období od 29.1. do 31.1. probíhala inventura, což lze doložit z našeho Facebook profilu, kde jsme o tom informovali 25.1.2018. To byl tedy, bohužel, důvod zdržení v prvotní informaci o dostupnosti. Objednal jste si zboží, které nebylo skladem. Jak uvádíme i v obchodních podmínkách, uvedená dostupnost například Obvykle do 5 dnů platí pro případ, kdy je skladem u dodavatele, což se musí vždy ověřit a neovlivníme to a dozvíme se to opravdu až ve chvíli objednávky. Tam nám bylo sděleno, že k tomu dojde až 20.2. To tedy k dané situaci.

Aktuální stav je takový, že nám bude zboží doručeno již v pondělí 12.2. a ten den jej rovnou odešleme na Vaši adresu. Zboží tedy samozřejmě obdržíte, rozhodně nejsme obchod, který by někoho oklamal, nebo mu zboží nedoručil.

Marek Macák
    Hudebni-obchod.cz

spolehlivost zaběhlého obchodu

Reakce obchodu Hudebni-obchod.cz

Dobrý den, Mirku, moc děkujeme za Vaše kladné hodnocení.

Velký výběr

Dobrý den, děkujeme za hodnocení. Přejeme hezký den, tým Hudebni-obchod.cz

• Na můj mailový dotaz ohledně výběru zboží mi přišla rychlá odpověď. Celkově jsem spokojená - velký výběr, ochota poradit, možnost osobního odběru v HK.

Reakce obchodu Hudebni-obchod.cz

Dobrý den, vážíme si času, který jste věnovala hodnocení našeho eshopu. Děkujeme. Hudebni-obchod.cz

Rychlé dodání

Dobrý den, paní Evo, moc děkujeme za pozitivní hodnocení. Hudebni-obchod.cz