Obchod nikdy objednané zboží nedoručil a peníze, které jsme zaplatili dopředu, vrátil až po delším tahání a vyhrožování dalšími kroky.

výhodná cena, dlouhá dodací lhůta

• OPRAVDU SLUŠNÉ CENY ZA ZBOŽÍ.
    • DELŠÍ DODACÍ LHŮTY.

• pod jednou střechou

Zboží dorazilo za 1 měsíc

Standartní postup

• pokud nezaplatíte předem nelze objednat, v dnešní době trochu pofiderní, radši bych neobjednával, odpověd na dotaz že požaduji na dobírku mi došla okamžitě na email odpověd nelze ,což je u rádoby velkého eshopu dosti zsjímavé v v neděli v deset večer

• Cena, cena, cena
    • Znervoznily nás recenze

• zboží nedorazilo, majitel nekomunikuje přes email, telefon i facebook

• Nelze se dovolat, jen platba dopředu na účet

Špatná komunikace - na telefonu "robot",delší dodací lhůta.

• Zbozi jsem zaplatila hned,ale objednavku stale nemam.

• Bez kontaktu, bez pobočky, žádná osobní komunikace
    • Platba pouze předem na účet, nemožnost dobírky!

Pro mě osobně nedůvěryhodný obchod, pouze platba předem na účet! Faktura přišla mailem bez razítka a podpisu a když jsem dodatečně žádal kvůli účetnictví, tak mi bylo sděleno že není potřeba a že Pán již 8 let nepoužívá mobil, tak ať ho nesháním. Objednávku jsem zrušil a ušetřil starosti a peníze.

• Po 14 dnech kdy mají peníze zaplacené nic nedorazilo. Zruším objednávku a už nikdy!!!!!!!

Ihned po objednání zboží přišla faktura na zaplacení, 10 dnů od zaplacení nemám o objednávce zprávy. Nevím bohužel, zda zboží vůbec dostanu. Komunikace s obchodem je katastrofální. Na můj dotaz, který se týkal stavu objednávky, firma nereaguje.

• byl levnější než ostatní, možnost vyzvednutí v úložence

• Žádnou nemá

Po objednání zboží byla dohodnuta platba předem. Nebyli schopni fakturu zaslat. Po zaplacení zboží nedorazilo. Obchod nekomunikuje. Jediný kontakt naobchod je e-mail <[email protected]>na který pan Petr Kamermeier nereaguje. Pokud nebudu mít zboží, nebo peníze na účtu tak v pondělí 20.5.2019 se obracím na PČR.

• Od zaplacení uběhlo 11 dnů, obchod nekomunikuje, nereaguje na e-maily.

• Tento podvodník nabízí dobrou cenu
    • Za výhodnou cenu nakonec nedostanete nic

Chcete přijít o peníze?Tak nakupte u tohoto prodejce.Jeho vysvětlení o nevyzvednutých zásilkách,proto chce platbu předem nakonec končí tak,že nemáte ani zboží,ani peníze.Po zaplacení s Vámi obchod přestane komunikovat.Já osobně jsem podal žalobu pro trestný čin podvodu.POZOR na tohoto prodejce--budete litovat jako já.Ušetřené peníze teď dám za soud.Fakt výhodný nákup.

• 11 den od zaplacení faktury zboží nikde. Na email nikdo nereaguje, na webu žádné telefonní číslo. Katastrofa. Již nikdy více.
  • jsou to PODVODNICI nic si u nich neobednavejte jestli nechcete prijit o penize!!!!!!!!!!!