Obchod nikdy objednané zboží nedoručil a peníze, které jsme zaplatili dopředu, vrátil až po delším tahání a vyhrožování dalšími kroky.

• pokud nezaplatíte předem nelze objednat, v dnešní době trochu pofiderní, radši bych neobjednával, odpověd na dotaz že požaduji na dobírku mi došla okamžitě na email odpověd nelze ,což je u rádoby velkého eshopu dosti zsjímavé v v neděli v deset večer

• zboží nedorazilo, majitel nekomunikuje přes email, telefon i facebook

• Nelze se dovolat, jen platba dopředu na účet

Špatná komunikace - na telefonu "robot",delší dodací lhůta.

• Zbozi jsem zaplatila hned,ale objednavku stale nemam.

• Bez kontaktu, bez pobočky, žádná osobní komunikace
    • Platba pouze předem na účet, nemožnost dobírky!

Pro mě osobně nedůvěryhodný obchod, pouze platba předem na účet! Faktura přišla mailem bez razítka a podpisu a když jsem dodatečně žádal kvůli účetnictví, tak mi bylo sděleno že není potřeba a že Pán již 8 let nepoužívá mobil, tak ať ho nesháním. Objednávku jsem zrušil a ušetřil starosti a peníze.

• Po 14 dnech kdy mají peníze zaplacené nic nedorazilo. Zruším objednávku a už nikdy!!!!!!!

Ihned po objednání zboží přišla faktura na zaplacení, 10 dnů od zaplacení nemám o objednávce zprávy. Nevím bohužel, zda zboží vůbec dostanu. Komunikace s obchodem je katastrofální. Na můj dotaz, který se týkal stavu objednávky, firma nereaguje.

• Žádnou nemá

Po objednání zboží byla dohodnuta platba předem. Nebyli schopni fakturu zaslat. Po zaplacení zboží nedorazilo. Obchod nekomunikuje. Jediný kontakt naobchod je e-mail <[email protected]>na který pan Petr Kamermeier nereaguje. Pokud nebudu mít zboží, nebo peníze na účtu tak v pondělí 20.5.2019 se obracím na PČR.

• Od zaplacení uběhlo 11 dnů, obchod nekomunikuje, nereaguje na e-maily.

• Tento podvodník nabízí dobrou cenu
    • Za výhodnou cenu nakonec nedostanete nic

Chcete přijít o peníze?Tak nakupte u tohoto prodejce.Jeho vysvětlení o nevyzvednutých zásilkách,proto chce platbu předem nakonec končí tak,že nemáte ani zboží,ani peníze.Po zaplacení s Vámi obchod přestane komunikovat.Já osobně jsem podal žalobu pro trestný čin podvodu.POZOR na tohoto prodejce--budete litovat jako já.Ušetřené peníze teď dám za soud.Fakt výhodný nákup.

• 11 den od zaplacení faktury zboží nikde. Na email nikdo nereaguje, na webu žádné telefonní číslo. Katastrofa. Již nikdy více.
  • jsou to PODVODNICI nic si u nich neobednavejte jestli nechcete prijit o penize!!!!!!!!!!!

• Po těch všech recenzích na internetu jsem raději stornoval objednávku něž bych se pak prosil někoho at mi vrátí peníze.

Zboží objednané a zaplacené, faktura po splatnosti 8.5.2019 a nikdo se neozval, když píši já, tak se nikdo neodpoví..

Zboží jsem objednal, zaplatil a nic nepřišlo. Na četné dotazy nikdo neodpovídá. JE TO PODVODNÝ OBCHOD !!!!!!!!!!!!!

• Po přečtení recenze jsem raději objednávku zrušila

• žádná
    • nedodání zboží
    • nekomunikuje
    • žádná informace o připsání mé platby

Obchod určitě nedoporučuji. Na zaslání faktury po objednání zboží jsou velice rychlí, dále již ale žádná komunikace, skoro 14 dní po zaplacení nemalé částky bez jediné reakce, žádné potvrzení o připsání mé platby, žádná odpověď na mé emaily o vysvětlení celé situace, prostě nic. Začnu věc řešit s Českou obchodní inspekcí, popřípadě Policií ČR, a jak koukám nebudu určitě první.

Ruce pryč od tohoto obchodu!! Zboží jsem zaplatil a nemám nic! Čekám ještě 2 dny a podávám trestní oznámení.
    a žádost na ŽÚ Brno o zahájení řízení o odebrání ŽL.