• Stále nemám zboží
    • Žádná komunikace ze strany prodávajícího
    • Objednávku budu rušit

V položce celková spokojenost s obchodem nelze dát úplnou nespokojenost, což jsem úplně nespokojený

• Uváděli zboží skladem, ale nebylo.
    • Špatná komunikace, jen přes email. V den dodání došla zpráva, že zboží není s informací, že možná bude za týden.

Zboží v pořádku, špatná komunikace. Doba dodání neodpovídá.

Obchod nedoporučuji, 29.12. Jsem objednala lednici, která na eshopu byla skladem. První mail o tom že lednice není skladem přišel 21.1. Žádala jsem tedy o zpětnou platbu. Do dnes žádné vrácené peníze ani odpověď, jak to bude probíhat a kdy peníze odešlou.

• Konkurabilní ceny
    • Nedodržení avizovaných termínů expedice
    • Nemožnost platit kartou po internetu

• po dvou týdnech zaplacení bezmála 10tis. slíbené zboží stále nedorazilo, ač to eshop garantoval, co hůř, nemají ani snahu nic řešit, na komunikaci naprosto nereagují.
    • -> nespolehlivý eshop, NEDOPORUČUJI !

E-shop nějak nefunguje. Zboží stále nedorazilo. Komunikace slabá. Slibovali po druhé urgenci dodání tento týden a opět nic. tak nevím. Počkám týden a objednám jinde.

Zaplatil jsem a nereagují.

• Platit lze jen předem, a to jen na fakturu (převodním příkazem).
    • Na to, jak mi zaručí, že zboží dostanu, když zaplatím předem, mi neodpověděli.
    • Není telefonní číslo, kam zavolat.

Komunikace nemastná-neslaná.

Reakce obchodu Elektro Kamik

https://tracking.ulozenka.cz/9909784 to že jste zboží obdržel v termínu a obdržel je v rozporu s vaším hodnocením a dá se říci pomluvou. Bohužel se zde "vylévá" srdíčko jen pár nespokojenců, zatímco ti spokojení většinou nehodnotí, protože nemají potřebu. Hodnocení na Heuréce se začíná podobat stoce sociálních sítí....

Dlouhá dodací lhůta zboží. Špatná komunikace. Stále nemám objednané zboží,které jsem již uhradil.

• nemá tel kontakt

Reakce obchodu Elektro Kamik

opravdu jste na tom telefonu už tak závislí ? a proč teda něco objednáváte když telefon nevidíte. Je jednodušší nenakoupit a jit tam kde si můžete pokecat ....

žadná komunykace

Reakce obchodu Elektro Kamik

Luďku, komunikace se píše s i a mailem funguje.

• žádná mě nenapadá
    • absence tel.kontaktu na web.stránkách.dlouhá doba než jsem zboží dostal.7ho jsem poslal peníze a 8ho je měli na účtu a přesto mi přišla sms až 18ho v odopoledních hodinách,vyzvedněte si balík.

jsem rád že mi nakonec mikrovlnka přišla ale rozhodně bych tam už nenakoupil.

Reakce obchodu Elektro Kamik

asi si uvedu pro váš klid nějaké tel. číslo. Sice se tam nedovoláte, ale budete spokojeni. Doba dodání je uvedena 4-5 prac. dní, tedy v termínu.

• Zboží nedorazilo
    • Obchod nereaguje na zprávy

Zboží jsem objednal, objednávka byla potvrzena obratem, ale ani po týdnu se obchod nevyjádřil (i po písemné žádosti) o stavu objednávky, ani o termínu dodání. Všiml jsem si že objednaný výrobek zmizel z nabídky. Neobtěžovali se mě ale informovat o tom, že mám asi smůlu. Tak si to koupím jinde.

• Zboží ještě nedorazilo, na e- maily nereaguje.
  • Obchod objednávku zrušil a neráčil o tom ani informovat.....

Reakce obchodu Elektro Kamik

ale ale pane Esterko, jak zrušil ? Zboží bylo nachystané od 10.1.2019. Pro všechny kritiky, nákup mezi svátky je vždy komplikovanější, dopravci mají většinou volno, po novém roce je inventura a začíná se fungovat cca od 5.1. nového roku. Tento model funguje desetiletí a bude tak fungovat i nadále.

• mám pocit že si děláte srandu.Telefon není k dispozici,komunikace pouze mailem.zboží nemám a vy chcete slyšet jak jsem spokojena?objednávka poslaná 28.12.2018 po mém dotazování na stav objednávky jste mi sdělili,že je objednávka prázdná,a je to moje chyba,měla jsem se ozvat ,co že vlastně chci opravdu nejlepší obrana je útok. Jak se to stane, že zmizelo pouze požadované zboží? kontakt na mě byl k dispozici - zajímavé vždy mají problémy u vás zákazníci, kteří chtějí platit zboží při převzetí a ne předem.To trochu zavání.Jsou ale seriozní obchodníci,kterým to nevadí a ani si neúčtují manipulační poplatek.Už vím kde si nikdy nic neobjednám a ani nedoporučím svým známým.

Reakce obchodu Elektro Kamik

nedělám si srandu. Madam pošle prázdnou objednávku, systém ji vyhodnotí jako chybnou, po 10 dnech začne psát co se s její "objednávkou" děje, ale aby si ji ihned zkontrolovala, protože každému dojde potvrzení mailem, to ne. To je moc nepohodlné nebo je zákazník líný ? Určitě ne, to jen ten hnusný prodejce může za všechno a protože je diskuze na Heuréce stejná stoka jako jiné sociální sítě, nakydám na prodejce co to dá a kam sahá slovní zásoba.

• Nejlevnější
    • Zboží mělo být doručeno do 4dnů po zaplacení. Uhradila jsem 27.12.se splatností ihned. Tudíž peníze byly připsány téhož dne. Dnes je 7.1.a zboží nemám.

Reakce obchodu Elektro Kamik

je zvláštní, že ještě před napsáním pamfletu měla paní zboží doma a to že jí jede věděla ještě den před tímto "hodnocením"

• Obchod nekomunikuje,nemá ani uvedeno telefonní číslo pro ověření stavu objednávky,toho jsem si před koupí nevšiml-zatim na mě působil nedůvěryhodně,tak uvidíme jak to dopadne.

Zboží mi zatím po 10.dnech od objednání nepřišlo.Pouze informace , že doba doručení od objednání trvá približně 4-5 dní. (Odhaduji pracovních a mám pochopeni pro období Vánoc,ale zprávu pro uklidnění poslat mohli). Snad se dočkám.