• Po těch všech recenzích na internetu jsem raději stornoval objednávku něž bych se pak prosil někoho at mi vrátí peníze.

Zboží objednané a zaplacené, faktura po splatnosti 8.5.2019 a nikdo se neozval, když píši já, tak se nikdo neodpoví..

Zboží jsem objednal, zaplatil a nic nepřišlo. Na četné dotazy nikdo neodpovídá. JE TO PODVODNÝ OBCHOD !!!!!!!!!!!!!

• Po přečtení recenze jsem raději objednávku zrušila

• žádná
    • nedodání zboží
    • nekomunikuje
    • žádná informace o připsání mé platby

Obchod určitě nedoporučuji. Na zaslání faktury po objednání zboží jsou velice rychlí, dále již ale žádná komunikace, skoro 14 dní po zaplacení nemalé částky bez jediné reakce, žádné potvrzení o připsání mé platby, žádná odpověď na mé emaily o vysvětlení celé situace, prostě nic. Začnu věc řešit s Českou obchodní inspekcí, popřípadě Policií ČR, a jak koukám nebudu určitě první.

Ruce pryč od tohoto obchodu!! Zboží jsem zaplatil a nemám nic! Čekám ještě 2 dny a podávám trestní oznámení.
    a žádost na ŽÚ Brno o zahájení řízení o odebrání ŽL.

• rychlé, vstřícné jednání a doručení

• Ne komunikace, odmítání alespoň telefonické komunikace (nesdělení příslušného telefonního čísla) k vyřešení problému

• Pokud nechcete naletět darebákovi, rychle pryč z jeho e-shopu. Nic mu neplaťte dopředu

Nekomunikuje, peníze za indukční desku jsem poslal předem, zboží nebylo dodáno ani po 40 dnech (dostupnost udával 3-5 dní), peníze nevrátil - je to PODVODNÍK!!! Nic od něho nekupujte a hlavně neplaťte předem. Nemá na sebe v e-shopu uvedený ani telefonický kontakt, ani místo kdy a kdy by byl k zastižení - to samo hovoří za sebe, na e-maily se neobtěžuje odpovídat

• nikdo z obchodu nereaguje na emaily

Zboží objednáno přes internet dne 12.4.19, na základě došlé faktury platba převodem, zboží dodnes nemám - na dotaz e-mailem-který mají v kontaktech (samozřejmě bez telefonu-co by se otravovali se zákazníkama) nikdo neodpovídá. Takže nějaká spokojenost?? Určitě NEEEE!

• Zboží označené v nabídce jako dostupné do 4 až 5 pracovních dnů jsem objednal 7. 4. Dodnes ( 25.4.) nemám ani objednané zboží ani žádnou zprávu nebo omluvu. Právě se chystám sepsat storno objednávky.

• Zboží zaplaceno 14 dnů a bohužel zatím nic, ani zboží ani peníze ani email kdy zboží bude doručeno.

• Vzhledem k platbě předem (jediná možnost úhrady) a nedodržení uvedeného dodacího termínu, bych očekával alespoň informaci o stavu zakázky.
    • Po dvou měsících ani zboží ani peníze
  • Po objednani jsem obratem obdrzel fakturu na platbu predem, ale po jejim uhrazeni jiz dale obchod nekomunikuje (i pres moje opakovane dotazy). Vubec nevim jaky je stav. Jestli me jen okradli, nebo co se deje.

• Zajímavá byla příznivá cena.
    • Za 11 dní mi ještě nebylo zboží doručeno. Na moje 2 urgenece dodání vůbec obchod nereagoval. Uvažuji o zrušení objednávky. Uvedená dodací lhůta 4-5 dní je pouze planý slib.

Obchod vůbec nekomunikuje se zákazníkem.

• zboží dovezeno vpořádku
    • delší dodací lhuta když bylo na skladě

• bez problému

• Dobrá cena, rychlost dodání, přehledné stránky