• Komunikacia so zakaznikom na vysokej urovni, velmi promptna reakcia na otazky, tovar mi bol doruceny vo velmi kratkom case, 3 dni od objednania z Ciech na Slovensko.

Reakce obchodu DOMEO KOUPELNY

Dobrý den, velmi děkujeme za recenzi a doporučení. Těšíme se na další spolupráci. Vaše DOMEO!

• Byli ochotni
    • Žádnou

Reakce obchodu DOMEO KOUPELNY

• Vadilo mi, že nebylo od začátku jasné kdy bude zakázka k vyzvednutí (prostě zboží je skladem, čekejte na oznámení sms formou o dodání na prodejnu) cca 3 dny. Jinak obsluha velmi ochotná, pán mi pomohl z nakládkou až do vozu.

Reakce obchodu DOMEO KOUPELNY

děkujeme za Vaše hodnocení. Dovolím si uvést vše na správnou míru. Objednávku jste vytvořil dne 17.7.2018 odpoledne. Po vytvoření objednávky jste hovořil s kolegou, který Vám sdělil, že zboží není skladem, ale skladem u výrobce (tato informace je uvedena i na našem eshopu). Také Vám kolega sdělil, že jakmile nám výrobce potvrdí přesný termín, ihned Vás budeme kontaktovat. Tuto informaci Vám sdělil hlavně kvůli tomu, že výrobce nám někdy zboží doveze hned následující den, někdy však za tři dny. Záleží na tom, kdy je objednávka vytvořena a zda výrobce stihne objednané zboží ještě přidat na nejbližší auto k nám. Vaše objednávka byla připravena k vyzvednutí třetí den od objednání. O všech krocích objednávky jste byl informován. Pravděpodobně jste tedy přehlédl, že zboží není skladem. Jsme velmi rádi, že jste byl spokojen se servisem, který Vám poskytl náš kolega. Pomoc zákazníkovi s naložením zboží do vozu bereme jako samozřejmost. Budeme se těšit na další spolupráci.

Hana Crhonková
    DOMEO KOUPELNY

• dobrá komunikace, vstřícní, aktivní

• super

Reakce obchodu DOMEO KOUPELNY

• Skvělá komunikace se zákazníkem.
    • Opět bych zde nakoupila

Ze strany obchodu jsem byla překvapená. O všem mě telefonicky informovali.Urcite zde nakoupím znovu.

Reakce obchodu DOMEO KOUPELNY

• dobra cena, doprava zdarma
    • zlepsil bych informaci o zasilce, treba zaslanim cisla zasilky

• široká nabídka zboží
    • kamenný obchod
    • kvalitně zabalené zboží

Reakce obchodu DOMEO KOUPELNY

telefonické oznámení o doručení, rychlost

Reakce obchodu DOMEO KOUPELNY

rychlost doruceni zbozi,velmi dobra komunikace ,dobra cena

Reakce obchodu DOMEO KOUPELNY

• Vstřícné a přátelské jednání.
    • Umí dobře poradit, spokojenost.

Reakce obchodu DOMEO KOUPELNY

• Moznost osobniho odberu zdarma.

Reakce obchodu DOMEO KOUPELNY

• nadstandardní ochota - vydání zboží i na konci pracovní doby
    • dobrá dostupnost - kousek od metra, žádné Modřany "hodinu tramvají"
    • přijatelné ceny
    • příjemný personál

Fakt, že nemusím jet do Horní dolní ani platit za poštovné mi vážně udělal radost. Sice to byl první nákup, ale nebyl poslední. :)

• Dobré ceny
    • Široký sortiment
    • Chybí zobrazení dodacích lhůt u jednotlivých produktů
    • Když chcete koupit například vanu, tak by bylo dobré na webu doporučit jaké výrobky lze k vaně dokoupit. Nohy, sifon a pod..

Reakce obchodu DOMEO KOUPELNY

Dobrý den, velmi děkujeme za recenzi a doporučení. Na doplnění souvisejících produktů usilovně pracujeme. Těšíme se na další spolupráci. Vaše DOMEO!

• Dobrá cena

Objednávka bez problémů, za dobrou cenu, nabídka příslušenství

• Delší dodací lhůta

rychlé solidní jednání

Naprostá spokojenost,rychlé dodání,výborná komunikace

Reakce obchodu DOMEO KOUPELNY

• dlouhá doba dodání,po doručení výrobek nefunkční

Reakce obchodu DOMEO KOUPELNY

objednal jste si zboží, u kterého je běžná doba dodání 4 - 6 týdnů. My jsme Vám zboží dodali za 9 kalendářních dnů. Neevidujeme od Vás žádnou reklamaci na dodané zboží. Nefunkčnost zboží je vadou od výrobce, což se bohužel může stát, ale to my, jako prodejce, neovlivníme a nemůžeme baterii před expedicí zkoušet. Jak jste si všiml, baterie Vám přišla originálně zabalená od výrobce.

Již jsem Vám psala email, pokud máte zboží nefunkční a chcete jej reklamovat, prosím o zaslání řádné reklamace.

Hana Crhonková
    DOMEO KOUPELNY

• rychlé a korektní jednání