• Výborná komunikace, ochota, rychlé dodání

Reakce obchodu DOMEO KOUPELNY

Dobrý den, velmi děkujeme za recenzi a doporučení. Těšíme se na další spolupráci. Vaše DOMEO!

Rychlé a vstřícné jednání. Doporučuji

• Možnost osobního odběru
    • Dobrá komunikace

super

• rychlost vyřízení
    • bezproblémové doručení

• Příjemná komunikace

Reakce obchodu DOMEO KOUPELNY

Je na vás spoleh a to je hlavní.

Reakce obchodu DOMEO KOUPELNY

• obchod po rychlé reakci přestal komunikovat

Reakce obchodu DOMEO KOUPELNY

objednávku jste vytvořil dne 26.5.2018 (sobota), dne 28.5.2018 jsem Vás informovala o tom, že následující den bude zboží naskladněno od výrobce. Dne 29.5.2018 jsem Vám zaslala SMS zprávu, že si zboží můžete vyzvednout. O všech krocích objednávky jste byl informován, nerozumím tedy Vaší recenzi. Prosím o objasnění problému na můj email [email protected]. Mrzí nás, pokud jste nebyl spokojen, ale nemůžeme to napravit, pokud nemáme od Vás přesnější informace.

S pozdravem a přáním příjemné dne

DOMEO KOUPELNY

• Jedinou vyhodou vidim pani ci slecnu Bc Crhonkovou, ktera pro me zachranila povest firmy Domeo a jen a pouze diky ni jsem nezrusil nakup.
    • Matouci prodej od zacatku do konce. Firma reklamuje zbozi "skladem" ale neni zrejme ze skladem sice je ale dodavka k vyzvednuti v mistni prodejne (Praha Chodov) prijde zbozi az za dva dny coz pro mne jako zakaznika rozhodne neznamena skladem!

Reakce obchodu DOMEO KOUPELNY

děkujeme za Vaši recenzi. Vše jsem Vám vysvětlila v emailu. Objednávku jste vytvořil v pondělí pozdě večer a ve čtvrtek bylo připraveno k vyzvednutí. O tom, že zboží je na centrálním skladě a na pobočce Chodov bude ve čtvrtek, jsem Vás informovala hned v úterý. Máme dvě koupelnová studia a bohužel nemůžeme veškeré skladové položky držet na obou příručních skladech u poboček. Věřím, že i přes Vaše nedoporučení jste byl s nákupem a přístupem nejen mne, ale i kolegů na pobočce, spokojen.

S pozdravem a přáním příjemného dne

• Velká výstavní plocha.
    • Malé skladové zásoby.

Reakce obchodu DOMEO KOUPELNY

Dobrý den, velmi děkujeme za recenzi a doporučení. Vaše DOMEO!

• super ceny
    • komunikace
    • doprava zdarma
    • velký výběr

Zboží dorazilo za 1 měsíc

• Dobrá komunikace

• Rychlost dodání. Vše OK

Zakoupeno více produktů a vše OK

Reakce obchodu DOMEO KOUPELNY

• osobní přístup k zákazníkovi
    • velmi dobrá komunikace
    • dobré ceny
    • široký sortiment
    • možnost osobního vyzvednutí v Praze

Perfektní domluva , nic není problém. Před expedicí se mi ozvala paní z prodejny a po telefonu jsme spolu vše vyřešili. Objednávku jsme nakonec rozdělili, část jsem si vyzvedl osobně, neboť jsem ji potřeboval dříve a druhou - težší a neskladnou část doručil dopravce. Obchod expedoval zboží přesně tak, aby dorazilo na adresu v předem určený den. Prostě paráda :)

Reakce obchodu DOMEO KOUPELNY

velmi děkujeme za Vaši recenzi, která nás potěšila a jsme rádi, že jste byl spokojen se službami naší firmy. Těšíme se na další spolupráci s Vámi.

S pozdravem a přáním příjemného dne

Neobvykle vstřícné jednání!!!

Reakce obchodu DOMEO KOUPELNY

• Rozsáhlý sortiment za velmi příznivé ceny.

Perfektní komunikace. Poťreboval jsem změnit dopravu a obratem vše zařídili. Doporučuji tento obchod!

Všetko OK

• rychlost, cena
    • zboží bez návodu

Reakce obchodu DOMEO KOUPELNY

Dobrý den, děkujeme za Vaši recenzi a doporučení. Montážní návod je součástí výrobku, v případě, že jste jej nenašel, kontaktujte nás prosím. Nemáme od Vás žádnou informaci o tom, že montážní návod nebyl přiložen. Vaše DOMEO!

• celková spokojenost