• -celková rychlost vyřízení objednávky a dodání zboží zákazníkovi
    • - dodavatel neřešil odstranění závody opravou, ale vrácením zboží zpět a dodáním nového zboží u kterého není jistota, že bude skutečně v pořádku

Reakce obchodu DOMEO KOUPELNY

děkujeme za recenzi a doporučení. Byl Vám dodán vadný výrobek, což je v rozporu s kupní smlouvou. Nejrychlejší náprava je zaslání nového zboží výměnnou zásilkou a to i vzhledem k vzdálenosti dodavatele a kupujícího. Jsme rádi, že i přes tuto menší komplikaci jste spokojena s nákupem na našem eshopu.

Hana Crhonková
    DOMEO KOUPELNY

Výhoda je umístění v centru města.

Reakce obchodu DOMEO KOUPELNY

Dobrý den, velmi děkujeme za recenzi a doporučení. Těšíme se na další spolupráci. Vaše DOMEO!

• Doprava zdarma, dobrá cena

• Rychlý, bezproblémový nákup

• Naprosto skvělá komunikace
    • Prozakaznicky pristup
    • Skvělé ceny

Měnil jsem sprchový kout, jelikož to byla urgentní akce potřeboval jsem rozdělit objednávku na dvě části. Tak aby vanička se sifonem dorazila ASAP(ta byla skladem, narozdíl od sprchové zástěny) . Domeo mi vyšlo vstříc... Tzn. celá akce se tim značně urychlila... Plus nepočítám ještě nejnižší cenu v porovnání s lokálnimi kamennými prodejnami (a to mi dali az 33% slevu :-D)

Reakce obchodu DOMEO KOUPELNY

Velmi dobrá zkušenost. Zboží dorazilo v pořádku. Dobrá komunikace o stavu zakázky.

vše bez zádrhelu

Reakce obchodu DOMEO KOUPELNY

• Zboží si mohu vybrat v klidu doma
    • Přece jen je lepší, když ho vidím fyzicky, ale nikde v okolí nebylo na skladě

Reakce obchodu DOMEO KOUPELNY

• dobrá komunikace, rychlé doručení

nevím

Reakce obchodu DOMEO KOUPELNY

• velmi dobré odborné poradenstvo
    • skvelá komunikáca
    • výhodné ceny

Reakce obchodu DOMEO KOUPELNY

• Nízké ceny, dobrá komunikace.

• Zajímavý sortiment, profesionalita

Zboží dorazilo za 1 měsíc

• Individuální online konzultace je SUPER

Objednávala jsem vybavení koupelny - sprchovou zástěnu, vaničku, kryt a sifon. Vše proběhlo k největší spokojenosti. Oceňuji vstřícnost při synchronizaci dopravy zboží s probíhajícími pracemi. Jen společnost Top Trans byl černý mrak na nebi, když mi oznámili, že nemohou část mé objednávky v jejich skladu najít. Nakonec vše dobře dopadlo.

Reakce obchodu DOMEO KOUPELNY

Dobrý den, velmi děkujeme za recenzi a doporučení. Omlouváme se za komplikace ze strany přepravce Toptrans. Těšíme se na další spolupráci. Vaše DOMEO!

• Vyborná komunikace a ochota vyjít zákazníkovi vstříc.

Reakce obchodu DOMEO KOUPELNY

• super jednani, rychle dodani, bezva cena

Reakce obchodu DOMEO KOUPELNY

Obrovský výběr zboží, mají i to, co jinde neexistuje. pokud budu potřebovat něco z jejich sortimentu, budu hledat nejprve zde. Velmi ochotní, tel. mne informovali, že zboží u se připravuje a pak, že je předáno přepravci s inf., který den přijde. S takovým zájmem o zákazníka se člověk často nesetkává.

vše v pořádku a rychle

• Dobré ceny
    • Příjemná a ochotná paní - velmi mi pomohla s výběrem držáku na toaletní papír o správné velikosti (dle tohoto jsem nenašla možnost filtrovat výrobky na netu)
    • možnost osobního vyzvednutí nedaleko Chodova hned u zastávky autobusu

Reakce obchodu DOMEO KOUPELNY

Velmi rychlé vyřízení a doručení objednávky i informace o zásilce

Reakce obchodu DOMEO KOUPELNY

Perfektni - dobry cena, rychle dodani, moznost ruznych typu doruceni (Zasilkovna), komunikace ze strany obchodu.