• se vším jsem byl spokojen
    • žádná

Reakce obchodu DOMEO KOUPELNY

Dobrý den, velmi děkujeme za recenzi a doporučení. Těšíme se na další spolupráci. Vaše DOMEO!

Bez námitek

Reakce obchodu DOMEO KOUPELNY

• Snadné objednání na Internetu a snadný odběr na prodejně v Praze 7.

Rychlost dodávky.

• komunikace

Reakce obchodu DOMEO KOUPELNY

• Nejlěpší a nejrychlejší obchod co jsem poznal, doporučuji
    • Rychlost, ochota ověřit dobu dodání
    • Skladem a levnější cena oproti konkurenčním firmám

• Dobrá cena
    • Přehledné vyhledávání
    • Ověřili mi zda mnou objednané zboží k sobě pasuje a potvrdili mi to ještě i telefonicky

Jsem velmi spokojen.

Reakce obchodu DOMEO KOUPELNY

• rychlé a nekonfliktní jednání,včetně dopravy zboží
    • doporučuji všem potencionálním zájemcům .

rychlé, levné, pohodlné

Reakce obchodu DOMEO KOUPELNY

• spolehlivost, vždy jsem byla spokojená

Reakce obchodu DOMEO KOUPELNY

Výhoda rychlého výběru, doručení a prvotřídní kvalita zboží

• rychlost, ochota

Objednala jsem si sice prkotinu za dvě stovky, ale obsluha byla milá, jako bych si šla pro něco za deset tisíc. )))) Tímto děkuji všem, kdož mi ten šlumprcajk zprostředkovali.

Reakce obchodu DOMEO KOUPELNY

Nakupoval jsem po internetu poprvé a přesto jsem o podmínkách a způsobu prodeje byl-od registrace, objednávky, platby atd, až po bezplatnou dopravu a předání zboží-vždy srozumitelně infomován od příslušné pracovnice obchodu DOMEO. Taktéž výběr výběr , v mém případě asimetrické vany, byl bohatý a rychlý. Ing . Vladimír Horák, 87 let, Liberec.

Reakce obchodu DOMEO KOUPELNY

• Našel jsem zboží, které jsem hledal.

Reakce obchodu DOMEO KOUPELNY

• výhodná cen, odběr zdarma praha centrum

• Perfektni jednani

kvalitni material

• Blesková a profesionální komunikace
    • Bohatá nabídka za ceny, které jinde nenajdete.
    • Velká ochota a příjemný přístup ze strany celého týmu

Nakupovala jsem zde poprvé, ale jsem unešena přístupem a nabídkou. Je vidět, že v Domeo Koupelny pracují profíci, kteří umí poradit. Díky nim mě nakupování bavilo a měla jsem z něj radost!

Reakce obchodu DOMEO KOUPELNY

jsme rádi, že jste spokojena s přístupem naší firmy a že Vás nakupování v našem eshopu bavilo. Objednávky jste u nás udělala rovnou tři. :) Jsme rádi, že můžeme být Vaším dodavatelem na vysněnou koupelnu.

Hana Crhonková

• dobré ceny
    • dobrá dostupnost obchodu
    • ochotný personál

Reakce obchodu DOMEO KOUPELNY

• prodejce měl přehled co pro mne mohou objednat
    • rychlá komunikace
    • bezproblémové vrácení jednoho ze třech kusů zboží
    • vše se muselo objednat od dodavatele což nepatrně zdrželo celý proces doručení zboží, stihlo se to ale do dne, který mne byl slíben za což smekám

Velice slušný prodejce, který dodržel termín dodání zboží na den a nedělal problém s přijetím jednohu kusu zpět v 14-cti denní lhůtě
    Se zbožím jsme velice spokojeni