Při objednání náhradní díl skladem, po objednání omluva a zrušení objednávky.

• Krom potvrzené objednávky ze dne 30.1.2020 jsem nic neobdržel. T.j. žádnou informaci ani objednanou baterii do mobilu.

• Neznám
    • Komunikace o ničem, zboží označeno jako skladem, po telefonu prislibeno ale nakonec ani skoro po tydnu neodeslano, takze z me strany zruseno. Ze strany obchodu zadne informace a po me urgenci zdeleny informace ktere nakonec take nebyly dodrzeny.

Bohuzel podle meho jeden z mnoha eshopu, kteremu je uplne jedno, jestli je zakaznik spokojen nebo ne.

• nedokáží dostát svých závazků (cena v eshopu, potvrzená objednávka) a objednávku zruší

byl to můj první nákup v tomto obchodě a rozhodně také poslední díky jejich přístupu

• nevím

Asi doporučuji, ale ještě musím s obchodníkem dořešit vrácení části peněz..chyba je na jejich straně a není zatím možné je ani po 14 dnech od dodání, dohnat aby mi vrátili oprávněný přeplatek.

• žádné, nabízí mobil, který se už neprodává. Stránky jsou prý staré a nikdo to neřeší. Kdybych nezavolal na stav objednávky do obchodu, tak čekám ještě příští rok!!!

• zboží nebylo podle mého názoru vhodně zabaleno a díky tomu došlo k poškrábání zobrazovací plochy displeje. Dále jsem telefonicky komunikoval na uvedeném telefonním čísle, kdy jsem se dotazoval, zda je dotykové sklo součástí dodávky zboží a nebylo tomu tak. Nic méně přístroj mi funguje, tak to nehodlám nijak sáhodlouze řešit.

• neznám
    • nekomunikuje,pouze na přímý dotaz chabá odpověď
    • inzerované zboží nemá skladem
    • první a poslední zkušenost

• Žádné výhody.
    • Nezájem o zákazníka.

Nedoporučuji.

• vůbec
    • v žádném případě nedoporučuji, neseriozní přístup k reklamaci a vrácení peněz

Mobil byl vadný a reklamace probíhá víc než 4 měsíce, vrácení peněz neexistuje, postup prodejce skandální, musí okamžitě řešit ČOI. Heureka i web by mělo neprodleně zablokovat účet i stránky prodejce. Varuji všechny před těmito podvodníky!!! Absolutní tunel....

• Zboží uvedené na skladě 3 až 5 kusů není

První a poslední nákup v tomto obchodě

Motiv = cena.
    Zboží dorazilo nefunkční (DOA). Reklamace - divící se technik - "mě vše funguje". Zboží dorazilo podruhé, opět nefunkční - odstupuji od smlouvy.
    Určitě nedoporučuji - neseriozní jednání.

Reakce obchodu Dobirkamobil

Mrzí nás vaše reakce na náš obchod, po tom co jsme se snažili bez zbytečných průtahů vyřešit Vaši záležitost, která je více než podivná. Mobilní telefon jsme obdrželi a po připojení přibalené nabíječka se ihned rozsvítila kontrolka dobíjení o čem jsme Vás ihned telefonicky informovali s touto informací a s informací, že mobilní telefon necháme nabíjet a odpoledne Vám zavoláme stav Vašeho telefonu. Tento se nabil na 40 procent, což jsme Vám oznámili a domluvili se na tom, že Vámi uvedenou vadu není možné vysledovat a rádi bychom Vám telefon zaslali zpět a tak jsme provedli. Jsme nejen prodejci mobilních telefonů, ale také servis mobilních telefonů a věřte, že bychom Vám zpět nezaslali telefon o kterém bychom měli pochybnosti, že Vámi uvedené vady má. Mobilní telefon nám samozřejmě zašlete a budou Vám vracený peníze.

• pro mne žádné

Na zboží jsem čekal 20 dní,potom jsem napsal dotaz do obchodu jak to vypadá s dodáním,bylo mi řečeno že mi zboží nejsou schopni dodat za cenu která byla vypsána u zboží při objednání. Tím pádem objednávka byla zrušena.jdu nakoupit do kamenného obchodu,vim hned na čem jsem.

• Po 14 dnech urgencí dorazilo úplně jiné pouzdro na úplně jiný typ mobilu, po dlouhém dohadování přes telefon - na mail vůbec nereagují a vrácení mi bylo zasláno náhradní pouzdro bez daňového dokladu, bez snahy nahradit poštovné, bez jediného slova omluvy a navíc poškrábané ... Je jasné, že vracet již nebudu - další poštovné ... další vysilující telefony ...

Nenakupujte tam.

Dodací lhůta je super,ale telefon v anglickém jazyce.Telefon nebyl určený na český trh.Po vrácení telefonu komunikace s eshopem katasrofa.Jednoznačně již bych si u nich nic neobědnal.

• Objednal jsem si pouzdro na Nokiu E72, pouzdro bylo v dobe objednani skladem, vygenerovala jse mi objednavka 13.3.2014. Pouzdro doted nedorazilo a ani jiz nedorazi, protoze jsem ho na strance prodejce nevidel(26.3). Pokud by byl prodejce alespon trochu solidni, tak mi napise do emailu, ze zbozi jiz neni a nebude skladem a ja bych nemusel doted cekat...

• komunikace,spolehlivost

hodne troufaly prodejce,kdybych muj opbchod neurgoval,cekal bych na nej buchvi do kdy,takhle jsem alespon objednavku stornoval.nejhorsi prodejna,v ktere jsem kdy nakupoval

• nabidka
    • rychla dodaci lhuta
    • nejistota dodani kompletniho zbozi

Zbozi dorazilo otevrene a nekompletni. Oduvodneni prodejce bylo, ze zbozi (mobilni telefon) je pred prodejem testovan, proto je baleni otevreno, a chybejici prislusenstvi (pouzdro a folie na displej) jejich baleni neobsahuje.

• Obchod nabízí zboží, které nemůže dodat ve stanoveném termínu

Při nákupu není jistota, že dostanete včas požadované zboží

Zboží nemá žádný záruční list, což svědčí o problému v případě reklamace. Zcela jistě není možný záruční servis v autorizovaném servisu, pouze zaslání zpět dodavateli, což se dle mého neslučuje se zákonnými podmínkami, není to varná konvice za 500,-kč. Navíc internetové stránky neoznamují, že výrobek není určen pro český trh a čeština je v něm pouze nahraná. Více už si určitě neobjednám a budu moc ráda pokud telefon nebude mít žádný problém. Rozhodně nedoporučuji.