Dobre ceny produktu..

• Je to jediný autorizovaný obchod telefonů zn. Elephone + je k tomu možno dokoupit příslušenství. Poštovné zdarma
    • Technické specifikace a zákaznická podpora

Skvělý a jediný obchod pro nákup telefonu zn. Elephone. Zarazila mě zákaznická podpora. Dozvěděl jsem se z recenzí, že elephone P8000 6.0 už disponuje funkcí USB OTG, ale na b-techs to nebylo nikde uvedené. Tak jsem napsal na zákaznickou podporu, zda tuto funkci umí. Ze strany podpory jsem obdržel odpověď, že ne. Tak jsem si nebyl jistý, ale přesto jsem tento model objednal. Jakmile přišel, rozbalil jsem ho a hned po spušťení a seznámení s telefonem jsem zkusil, zda usb OTG umí. Po chvilce se flash disk načetl a oznámil v telefonu. A i jiné periferie neměly problém. Prosím tedy o opravení parametru. Jinak super obchod se super cenami.

Zboží jsem po objednání (po dohodě s obchodem) změnil na jiný typ telefonu (proto delší doba doručení), vše bez problémů, komunikace s obchodem (p. Kratochvil) výborná. Jsem spokojen a obchod doporučuji.

Tato navigace se hned druhý den pokazila,přestal fungovat zvuk.Ještě že mám kamaráda který tomu rozumí. Musel nastavit tovární nastavení a přes počítač vše nastavit znovu.Takže nevím jak dlouho to vydrží.

• Obchod jako takový je dobrý a rychlý.
    • Měl jsem představu, že i zboží je takové, jaký byl popis.
    • To nedávám tak úplně za vinu obchodu, ale ten výrobek nesplňuje deklarované vlastnosti.

Záleží na každém kupujícím. Už bych příště asi nevěřil popisu a koupil bych to až po osobní prohlídce a zkoušce.

• Žiadny telefonický kontakt

• rychlá doprava spolehlivost
    • Málo technických parametrů o zařízení, není příliš známý

Super obchod pro ty co hledají spolehlivé a vstřícné jednání.

• Příspěvek byl odstraněn na žádost autora příspěvku.

Nízká cena, rychlé dodání.

• zboží, které je nové a není v nabídkách všude

• nevím o žádných
    • špatná komunikace, trvá několik dní než oznámí že objednané zboží nemají

nedoporučuji

Reakce obchodu B-Techs.cz

Vážený zákazníku,

objednávku jsme přijali 28. září a v ten den Vám šla e-mailem informace o neskladovosti produktu s doporučením volby jiného, skladového telefonu -> uvedli jsme Vám dvě kategorie zboží stejných ceny, stejných nebo lepších parametrů. Dodnes jsme od Vás bohužel neobdrželi odpověď.

B-Techs.cz

• komunikace
    • ochota
    • vstřícnost

Naprosto skvělé jednání.

• Dobrá nabídka

Dobrý obchod, kde je v nabídce výrobek, který budu potřebovat.
    Pro příští nákup podobného zboží se obrátím na tento obchod.

• V poho
    • V poho,jen mi chybí k telefonu návod na použití :-/

Vše v poho,rychle dodání,psali skladem a do 3 jsem ho měl

Doporučuji!

• Dle délky trvání vyřízení objednávky je patrné, že zboží je na základě objednávky teprve objednáváno kdesi v Číně.

Objednávka učiněna 14,/15.září a 29.září došel další mail o tom, že zboží už bude expedováno i když dle jednoho z několika mailů mělo být naskladněno už po 18. září. Špatná a zavádějící komunikace ze strany e-shopu a v dnešní době neuvěřitelně dlouhá dodací doba zboží(v době objednávky "na skladu"), to jsou důvody, proč NEDOPORUČUJI.

Reakce obchodu B-Techs.cz

Vážená zákaznice,

objednala jste 14. 9. ve 23 hodin neskladovou položku (Xiaomi Redmi 3 Pro stříbrná). O neskladovosti jste byla informována před objednáním (dostupnost produktu "na dotaz"), po objednání e-mailem. Při potvrzení objednávky 15. 9. v 8 hodin jste byla opětovně informována také zákaznickou podporou. Souhlasila jste s ponecháním objednávky a delší dodací lhůtou. Jako poděkování jsme uplatnili u Vaší objednávky slevu na přepravné i samotný produkt. Produkty Xiaomi mají bohužel dlouhé čekací lhůty, pokud nejsou skladem. O tomto jste byla zavčasu informována a bohužel na tyto dodací lhůty nemáme jakýkoli reálný vliv.

B-Techs.cz

• dobry sortiment rozumné ceny
    • je to první nákup tak nemohu porovnávat

mohu jen doporučit každému

• bez komentáře