Ceny dobré, bohužel v telefonu nelze nastavit čestina, dle prodejce prý normální. Vzhledově telefon nepůsobil jako originál.

Reakce obchodu B-Techs.cz

Vážená zákaznice,

bohužel od Vás neevidujeme žádnou e-mailovou komunikaci a jak uvádíme v prodejní kartě produktu, telefon je počeštěn z 80%. Toto Vám sdělil taktéž kolega na infolince. Je vyloučeno, že by telefon nebyl originál, což lze ověřit i přes IMEI, které naleznete na obalu.

V nejbližší pracovní den Vás budeme kontaktovat a navrhneme řešení nastalé situace.

B-Techs.cz

• Nízká cena
    • Špatná komunikace se zákazníkem.Při volání na udané číslo od 13 do 16 hod.je nadlidský výkon se s někým spojit.Člověk musí být dost trpělivý.Produkt má mít +Jas.Nevím co je vidět na navigaci bez zmíněného +Jasu.V nabídce bylo jiné mapové pokrytí než na navigaci která dorazila.U navigace nefunguje nastavení jasu zvlášť pro den a noc.Příště zcela určitě koupím jinou navigaci a jinde.

Díky špatné komunikaci,bych již u nich nic nekoupil.

Reakce obchodu B-Techs.cz

Vážený zákazníku,

uvádíte jako jeden z důvodů, že je s námi špatná komunikace. Evidujeme od Vás za 4 dny 29 telefonátů. Je pravda, že některé z nich nebyly zodpovězeny a přiznáváme, že toto množství telefonátů k jedné objednávce ještě nějakou dobu zvládat zřejmě nebudeme. Velmi bych Vás proto chtěl poprosit, abyste nám v případě, že se nedovoláte, napsal e-mail. Těch jsme vyměnili za 4 dny 7 a rádi zodpovíme i další. 11 pokusů spojit se s námi bylo neúspěšných (rozestup několik málo vteřin), protože byla infolinka obsazena, za 5 telefonátů jsme se Vám věnovali více jak 13 minut a 5x jste volal mimo uvedenou prac. dobu infolinky. Za zbylých osm telefonátů se omlouvám, bohužel rozestup několika vteřin mezi každým znamená, že jste vyhmátnul cca 5 minutový okamžik, kdy jsme se věnovali zákazníkům na výdejním místě.

Rádi si na Vás vyhradíme v nejbližší pracovní den dostatek času, abychom mohli probrat Vaše připomínky.

B-Techs.cz

• Solidní jednání.
    • Údajně je jen v Ostravě.

Velmi dobré rozhodnutí

• Cena a rychlost dodání
    • Nevím

První nákup spokojenost

Byla jsem zklamaná, že mnou objednané zboží nebylo na skladě. Bylo mi nabídnuta náhrada a tu jsem přijala...

• Výhoda je snad jen to, že zboží je dodáváno rychle.
    • Nekontroluji zboží. Mě dorazil telefon již odřený ze zadní strany. U fotoaparátu.

Obchod vypadá dobře. Zboží co nabízí je sice předražené, ale je to každého věc, zda tady koupí nebo ne. Koupil jsem telefon, který je mírně poškozený, odřený na zadní straně. Ale co čekat od telefonu z Číny. Jedná se o model elephone m 3. Nedoporučuji nikomu tento nákup. Je to šmejd. A za 6.500 je to naprostá nehorázné. Telefon odpovídá cenové kategorii tak kolem tří tisíc. Bohužel zlaté české ručičky se umí o sebe dobře postarat. Takže na závěr chci dodat, pokud vás nechce trefit šlak, nekupujte nikdy předražené šmejdy z Číny ať už tady, nebo jinde. Prostě proto, protože ještě neumí dělat telefony. A ještě dlouho umět nebudou.

• Zboží, které není jinde dostupné

co dodat *****

• Výběr telefonů.
    • Výborné ceny.
    • Rychlá komunikace.
    • Při objednávce bylo zboží dle eshopu skladem, po zaplacení najednou skladem nebylo. Čekání dalších 12 dnů na naskladnění zboží. Po převodu peněz objednávka v eshopu stále ve stavu "čekáme na vaši platbu převodem" velmi nepřehledné!
    • Popis zboží zastaralý, fotky starých modelů telefonu.

Až na popsané nedostatky vše OK.

• Příspěvek byl odstraněn na žádost autora příspěvku.

Firma má certificát k prodeji ELEPHONU.
    Dobrá komunikace,rychle dodání.
    Proto doporučuji B-TECH:cz

• perfektní komunikace,dotazy technické oratem vyřešeny.
    • neshledal jsem žádné.

perfektní, rychlý,omylem jsem zadal tovární nastavení,po pěti minutách vyřešeno e-mailem. DOporučuji/navigace b-tech 7"/výborná i když čínská,jako vše /bosch,lenovo atd....

• Dopravné v ceně
    • Komunikační telefonní linku jen po docela krátkou dobu.

Za mne OK

• Příspěvek byl odstraněn na žádost autora příspěvku.

• Tento obchod bych doporučil z důvodu velice vstřícného přístupu a rychlého doručení, již druhý den. Děkuji

• co jsem chtěl vždy bylo
    • zatím jsem nezaznamenal žádné

perfektní

• Rychle dodani

• Přijatelné ceny.
    • Nevím

Zboží jsem objednal a dorazilo v pořádku. Více zkušeností zatím s tímto obchodem nemám. Takže doporučuji.

• Vstřícnost,komunikace ,dobré jednání
    • nevím